Προς το περιεχόμενο

Keep Out X5 gaming mouse Review


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα ακόμη review από το Insomnia.gr είναι εδώ και σήμερα έχουμε την ευκαιρία να σας παρουσιάσουμε ένα προϊόν από μια σχετικά νέα και ίσως άγνωστη εταιρεία με την ονομασία Keep Out.H εν λόγω εταιρεία όσο παράδοξο ίσως και ακούγεται έχει καταφέρει να δημιουργήσει μια ευρεία γκάμα προϊόντων, η οποία περιλαμβάνει gaming πληκτρολόγια και ποντίκια, mousepads, ακουστικά καθώς ακόμη και τροφοδοτικά. Παράλληλα αποτελεί μέλος του ομίλου της APPROX, η οποία ιδρύθηκε το 2008 στην Ισπανία και ασχολείται με το σχεδιασμό και την ανάπτυξη αξεσουάρ και περιφερειακών πολλά εκ των οποίων είναι αποκλειστικά σχεδιασμένα και πατενταρισμένα από αυτή.

 

Η Keep Out δραστηριοποιείται πλέον και στην Ελλάδα και πρόσφατα μας έστειλε για δοκιμές ένα από τα ποντίκια της το οποίο έχει την ονομασία Keep Out X5. Το συγκεκριμένο μοντέλο έχει αρκετά ενδιαφέροντα τεχνικά χαρακτηριστικά και στην ελληνική αγορά μπορεί να βρεθεί με κόστος που ξεκινάει από 29.59 ευρώ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ). Πάμε λοιπόν να δούμε πώς ακριβώς τα πάει το ποντίκι της Keep Out ξεκινώντας όπως πάντα με μια σύντομη παρουσίαση των τεχνικών του χαρακτηριστικών.

 

Link.png Site: Αναλυτική Παρουσίαση Keep Out X5 gaming mouse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έιχα το x7.Μέσα σε τρεις μήνες είχα τα εξής προβλήματα.

  • Η ροδέλα άρχισε να σκούζει.
  • Το αριστερό κλικ αρκετές φορές δεν δούλευε
  • Το αριστερό Κλικ ξεθώριασε αρκετά γρήγορα στο σημείο που πάταγε το δάκτυλο.
  • To όλο ποντίκι φαινόταν και είχε αίσθηση φθηνής πλαστικούρας

Επειδή δούλευα σε μαγαζί που εμπορευόταν keep out

  • το πληκτρολόγιο f90 ήταν αντιγραφή ενος κινέζικου πληκτρολογίου που είχα βρει online και πωλούνταν για 29$,ενώ το f90 στο skroutz ξεκιναει απο 54.66E
  • Το  δήθεν "Gaming" Headset Hx6 είχεν κακό ήχο και θα τα σύγκρινα με αντίστοιχα ακουστικά κατηγορίας των 20Ε

Προσωπικά πάντα,θα απέτρεπα κάποιον να αγοράσει την συγκεκριμένη μάρκα καθώς μου θυμίζει την αντίστοιχη προσπάθεια του πλαισίου με την Turbo-x και ότι αυτό συνεπάγεται.Θα συνιστούσα λοιπόν ο καταναλωτής να προτιμήσει μία πιο αξιόπιστη εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω θα προτεινα ο καθενας με τον τροπο του να υποστηριζει μαρκες τετοιες αλλα και turbo-x . Καθως μονο ετσι σιγα σιγα μεγαλωνει η ελληνικη αγορα και συντομα θα εχουμε δικα μας αξιοπιστα προιοντα τεχνολογιας. Μετα θα ερθει ο ανταγωνισμος απο αλλες παρομοιες εταιριες και ετσι θα ανταγωνιστουμε σε ποιοτητα και τιμη μεγαλυτερες εεταιριες! Το "ο φιλος μου μου ειπε να μην παρω turbo-x γιατι το εβαλε να βρασει και δεν εβραζε" πρεπει να σταματησει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω θα προτεινα ο καθενας με τον τροπο του να υποστηριζει μαρκες τετοιες αλλα και turbo-x . Καθως μονο ετσι σιγα σιγα μεγαλωνει η ελληνικη αγορα και συντομα θα εχουμε δικα μας αξιοπιστα προιοντα τεχνολογιας. Μετα θα ερθει ο ανταγωνισμος απο αλλες παρομοιες εταιριες και ετσι θα ανταγωνιστουμε σε ποιοτητα και τιμη μεγαλυτερες εεταιριες! Το "ο φιλος μου μου ειπε να μην παρω turbo-x γιατι το εβαλε να βρασει και δεν εβραζε" πρεπει να σταματησει

 

 

πες μας τι ναρκωτικα παιρνεις ....

 

δηλαδη πρεπει να παρουμε ΣΑΠΙΛΑ και ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ για να μπουν λεφτα σε "ελληνικα" δηθεν μαγαζακια και εταιριουλες? 

 

Με συγχωρεις αλλα θεωρω προσβλητικο για την νοημοσυνη μου και ειδικα εν γνωση μου , να παω να δωσω 5-10-15-20 ευρο για κατι που αξιζει 5δολλαρια απο ebay και καποια ΦΙΝΤΑΝΙΑ του εχουν βαλει το ονομα τους . χιλιες φορες τα λεφτα να πανε στον οποιον κακομοιρο το σχεδιασε  και δυστυχος δεν εχει δικηγορους για δικαστηρια .

 

αυτο σε γενικες γραμμες λεγετε απατεωνια

 

 

 

(δεν το λεω για την keep out η καποια αλλη , αλλα για την λογικη σου )

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω θα προτεινα ο καθενας με τον τροπο του να υποστηριζει μαρκες τετοιες αλλα και turbo-x . Καθως μονο ετσι σιγα σιγα μεγαλωνει η ελληνικη αγορα και συντομα θα εχουμε δικα μας αξιοπιστα προιοντα τεχνολογιας. Μετα θα ερθει ο ανταγωνισμος απο αλλες παρομοιες εταιριες και ετσι θα ανταγωνιστουμε σε ποιοτητα και τιμη μεγαλυτερες εεταιριες! Το "ο φιλος μου μου ειπε να μην παρω turbo-x γιατι το εβαλε να βρασει και δεν εβραζε" πρεπει να σταματησει

 

καμια σχεση, αυτη η εταιρια που ασχολείται με το σχεδιασμό και την ανάπτυξη

με την turbo-x που πλασαρει οτι κινεζια βρει...

 

δεν μπορω να καταλαβω πως θα υπαρξει ο ανταγωνισμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ειχα και συνεχιζω να εχω ενα (δηθεν) gaming ποντικι της turbo x και μεχρι τωρα σε διαστημα 9 μηνων το εχω παει τρεις φορες και μ το εχουν αλλαξει. Παντα στους τρεις μηνες μου χαλαει. Πιο συγκεκριμενα η ροδελα αρχιζει να μην στρεφεται και να σκαλωνει και το laser δεν δουλευει ολες τις ωρες με αποτελεσμα ο κερσορας μου να κανει αλματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω θα προτεινα ο καθενας με τον τροπο του να υποστηριζει μαρκες τετοιες αλλα και turbo-x . Καθως μονο ετσι σιγα σιγα μεγαλωνει η ελληνικη αγορα και συντομα θα εχουμε δικα μας αξιοπιστα προιοντα τεχνολογιας. Μετα θα ερθει ο ανταγωνισμος απο αλλες παρομοιες εταιριες και ετσι θα ανταγωνιστουμε σε ποιοτητα και τιμη μεγαλυτερες εεταιριες! Το "ο φιλος μου μου ειπε να μην παρω turbo-x γιατι το εβαλε να βρασει και δεν εβραζε" πρεπει να σταματησει

ΕΙΣΑΙ Ο ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο ετσι σιγα σιγα μεγαλωνει η ελληνικη αγορα και συντομα θα εχουμε δικα μας αξιοπιστα προιοντα τεχνολογιας.

Οταν λες θα εχουμε δικα μας προϊοντα εννοεις απ το Πεκινο, διπλα στην Ομονοια;

 

Μαλλον σου θιξανε μια απ τις εταιριες που εργαζεσαι και μας ψεκαζεις με τις ανοησιες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...