Προς το περιεχόμενο

Keep Out X5 gaming mouse Review


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έιχα το x7.Μέσα σε τρεις μήνες είχα τα εξής προβλήματα.

  • Η ροδέλα άρχισε να σκούζει.
  • Το αριστερό κλικ αρκετές φορές δεν δούλευε
  • Το αριστερό Κλικ ξεθώριασε αρκετά γρήγορα στο σημείο που πάταγε το δάκτυλο.
  • To όλο ποντίκι φαινόταν και είχε αίσθηση φθηνής πλαστικούρας

Επειδή δούλευα σε μαγαζί που εμπορευόταν keep out

  • το πληκτρολόγιο f90 ήταν αντιγραφή ενος κινέζικου πληκτρολογίου που είχα βρει online και πωλούνταν για 29$,ενώ το f90 στο skroutz ξεκιναει απο 54.66E
  • Το  δήθεν "Gaming" Headset Hx6 είχεν κακό ήχο και θα τα σύγκρινα με αντίστοιχα ακουστικά κατηγορίας των 20Ε

Προσωπικά πάντα,θα απέτρεπα κάποιον να αγοράσει την συγκεκριμένη μάρκα καθώς μου θυμίζει την αντίστοιχη προσπάθεια του πλαισίου με την Turbo-x και ότι αυτό συνεπάγεται.Θα συνιστούσα λοιπόν ο καταναλωτής να προτιμήσει μία πιο αξιόπιστη εταιρία.

 

 Ε ρε φιλε και εσυ, αφου στο λεει η ιδια εταιρια.... KEEP OUT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποντικάκι ποιότητας Trust, για να καταλαβαινόμαστε. Μια καλή κινεζιά το λέω εγώ. Του δίνω 15ε ούτε σεντσι παραπάνω.. :P

 

Γιατί το Χ5 κι όχι αυτό;

http://gaming.logitech.com/en-roeu/product/g300s-gaming-mouse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο υπαρχουν επωνημα προιοντα οπως πχ Logitech και με εγγυηση σπαθι δυσκολο να κοιταξεις σε κατι αλλο.Αν ειχε πχ 15-20ευρω θα ηταν μια καλη προταση αλλα με τιμη να ξεκιναει τα 30ευρω θα τα βρει σκουρα απεναντι στον ανταγωνισμο.


Μια απο τα ιδια ισχυει και στα τροφοδοτικα,γιατι να προτιμησει πχ καποιος την συγκεκριμενη εταιρια που δινει μονο 2 χρονια εγγυηση οταν οι αλλες στα ιδια περιπου χρηματα δινουν 5χρονια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια εταιρεία εκτός από το προϊόν τη κρίνω και από την εγγύηση. Μακάρι η keep out να έχει αξιόλογη εξυπηρέτηση και εγγύηση. βασιλιάς στο τομέα παραμένει η logitech. Ενώ το πλαίσιο που αναφέρθηκε έχει τη χειριστή εξυπηρέτηση σε εγγύηση που έχω δει ποτέ. Μια φορά χρειάστηκα και αντιμετώπισα τόση αγένεια και μπλαζέ ύφος που είπα μακριά. Περιττό να αναφέρω ότι λόγω απροθυμίας τους το ζήτημα λύθηκε μετά από δικηγορικη και νομική παρέμβαση , που έπειτα της παρεμβάσεως αυτής ξαφνικά έγινα εκλεκτός πελάτης και αντιμετώπιστηκα με αξιοπρέπεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κύριοι μπορούμε να εκφέρουμε τη γνώμη μας χωρίς να προσβάλουμε τους άλλους που έχουν αντίθετη.

 

Όσο για το προϊόν από τη στιγμή που δεν το έπιασα στα χέρια μου για να δω ποιότητα κτλ. δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, αλλά εμπιστεύομαι απόλυτα την άποψη του reviewer. Το σκορ πάντως όντος είναι πολύ υψηλό αλλά θεωρώ ότι το βαθμολόγησε όχι με βάση όλα τα υπόλοιπα ποντίκια αλλά βάση της κατηγορίας τιμής.

 

Όπως και να έχει από εδώ και στο εξής η γενική βαθμολογία θα μπαίνει βάση του συνόλου της κατηγορίας (δηλαδή ως κορυφή θα είναι το καλύτερο προϊόν ανεξαρτήτως τιμής και βάση αυτού θα βαθμολογούνται όλα τα υπόλοιπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα το ιδιο ποντικι αλλα για keep out ηταν το ολοιδιο turbo x gm 200 σε 2 μηνες τα λεντακια χαλασαν και το υλικο πανω στα πληκτρα ειχε φυγει τελειως με αποτελεσμα να γλιστρανε τα δαχτυλα ,οσο για το λογισμικο απλα δεν δουλευε ποτε

 

αν το βαλουν στα 10 ευρω ισως και να πουλησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω θα προτεινα ο καθενας με τον τροπο του να υποστηριζει μαρκες τετοιες αλλα και turbo-x . Καθως μονο ετσι σιγα σιγα μεγαλωνει η ελληνικη αγορα και συντομα θα εχουμε δικα μας αξιοπιστα προιοντα τεχνολογιας. Μετα θα ερθει ο ανταγωνισμος απο αλλες παρομοιες εταιριες και ετσι θα ανταγωνιστουμε σε ποιοτητα και τιμη μεγαλυτερες εεταιριες! Το "ο φιλος μου μου ειπε να μην παρω turbo-x γιατι το εβαλε να βρασει και δεν εβραζε" πρεπει να σταματησει

 

 

Δεν ηστε ελλινες εσεισ

 

Τρολλάρεις πραγματικά... Μπράβο με έκανες και γέλασα!

 

 

 

turbo x gm 200

χαλι....

 Πραγματικά όμως καραβιές φέρνει ο Γεράρδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...