Προς το περιεχόμενο

Σύντομα η Swatch θα κυκλοφορήσει το δικό της smartwatch


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

eco-drive, solar power, kinetic. τρεις τεχνολογίες για μη φόρτιση γρήγορα γρήγορα.

επίσης η παραδοσιακή ωρολογοποιία δεν έχει να φοβηθεί κάτι από τα smartwatch γιατί

άλλο το gadget άλλο το κόσμημα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eco drive και solar power είναι το ίδιο.Όσο για μηχανισμό kinetic, θα κατάφερναν σήμερα να παράξουν την ενέργεια που χρειάζεται ένα smartwatch με τέτοιο μηχανισμό; Εκτός και αν έχει οθόνη e-ink, αλλά και πάλι δύσκολα.Όπως και να έχει, περιμένω με αγωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και θα το ονομάσει.... SmartWATCH;

Ο Λογος που η apple δεν ονομασε το apple watch , iwatch ειναι γιατι η swatch εχει το ονομα iswatch πατενταρισμενο για τετοιο προιον. Θα δημιουργουσε συγχηση μιας και μιλαμε για ιδιο προιον  και οι δυο εταιρειες λυσανε το θεμα κατω απο το τραπεζι (λογικα υπερ της swatch).. Οποτε να περιμενουμε κατι τετοιο σε ονομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eco-drive, solar power, kinetic. τρεις τεχνολογίες για μη φόρτιση γρήγορα γρήγορα.

επίσης η παραδοσιακή ωρολογοποιία δεν έχει να φοβηθεί κάτι από τα smartwatch γιατί

άλλο το gadget άλλο το κόσμημα. 

ακριβώς άλλο παιχνίδι και άλλο ανδρικό αξεσουάρ 

 

Τι δουλειά έχει ο Τάσος Χαλκιας στην φώτο;

δεν ξέρω αν λέμε τον ίδιο αλλά εμένα μου θυμίζει τον αστυνόμο μπέκα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια , επειδη ειμαι ασχετος με τα εξυπνα ρολογια , μπορουν να υποστηριξουν αρχεια κειμενου (pdf,doc κλπ) ?
με ρωτουσε ενας φιλος προχθες που ενδιαφερεται να κανει επιστημονικο σκονακι ;-)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια , επειδη ειμαι ασχετος με τα εξυπνα ρολογια , μπορουν να υποστηριξουν αρχεια κειμενου (pdf,doc κλπ) ?

με ρωτουσε ενας φιλος προχθες που ενδιαφερεται να κανει επιστημονικο σκονακι ;-)

 

από ότι φαίνεται υποστηρίζουν,τώρα και εγώ δεν έχω ασχοληθεί να δω τι κάνουν ακριβώς αλλά φανταζόμουν ότι θα είναι ένα android με λίγα εικονίδια περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...