Προς το περιεχόμενο

Με έμφαση στη σταθερότητα και στις επιδόσεις, το iOS 9


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλιστα! ότι θέλεις μπορείς να διαβάσεις εδώ μέσα. Την άλλη φορά θα φροντίσω να έχω πιο πολλά ποπ κορν.
Και τώρα επί του θέματος. Λογικό είναι αυτό για το iOS 9 μιας και πλέον όλα τα iPhone θα έχουν cpu x64. Άρα πέρα από τα όλα όσα θα γίνουν που λέει το Άρθρο, ήταν και αναμενόμενο.

Θα παρακαλέσω παρά πολύ τα Τα μέλη του Φόρουμ να είναι λίγο ποιο σοβαρά και ψάχμενα. Γτ είναι κρίμα σε 1.000.000 σχόλια να διαβάζεις τα 999.999 χαζομάρες ότι Τάχα μου Δήθεν έχουν περάσει σε όλα τα λογισμικά και όλα τα κινητά, λέγοντας πως είναι Ειδική.

Πρέπει να καταλάβουμε καλά ότι ο καθένας παίρνει ότι θέλει και τα λεφτά του τα κάνει ότι ΘΈΛΕΙ!

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλιστα! ότι θέλεις μπορείς να διαβάσεις εδώ μέσα. Την άλλη φορά θα φροντίσω να έχω πιο πολλά ποπ κορν.

Και τώρα επί του θέματος. Λογικό είναι αυτό για το iOS 9 μιας και πλέον όλα τα iPhone θα έχουν cpu x64. Άρα πέρα από τα όλα όσα θα γίνουν που λέει το Άρθρο, ήταν και αναμενόμενο.

 

Θα παρακαλέσω παρά πολύ τα Τα μέλη του Φόρουμ να είναι λίγο ποιο σοβαρά και ψάχμενα. Γτ είναι κρίμα σε 1.000.000 σχόλια να διαβάζεις τα 999.999 χαζομάρες ότι Τάχα μου Δήθεν έχουν περάσει σε όλα τα λογισμικά και όλα τα κινητά, λέγοντας πως είναι Ειδική.

Πρέπει να καταλάβουμε καλά ότι ο καθένας παίρνει ότι θέλει και τα λεφτά του τα κάνει ότι ΘΈΛΕΙ!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Να υποθεσω οτι και το σχολιο μου για την εγγυηση ειναι μεσα στις χαζομαρες ε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθεσω οτι και το σχολιο μου για την εγγυηση ειναι μεσα στις χαζομαρες ε??

 

Πρέπει να καταλάβουμε καλά ότι ο καθένας παίρνει ότι θέλει και τα λεφτά του τα κάνει ότι ΘΈΛΕΙ!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Φράση πασπαρτού. Talk to the hand ένα πράγμα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι μωρε δεν πειραζει οι αλλοι στο εξωτερικο (βλεπε Ιταλια,Βελγιο κλπ)που τρεξανε την Apple για την εγγυηση,και 2 χρονια εγγυηση εχουν χωρις πολλα πολλα και προστιμα φαγανε.Εδω στην Ελλαδα  αραχτοι και αν σου παθει κατι μετα τον 1 χρονο ελα μωρε να παρουμε αλλο..... Ειναι το μονο πραγμα που μου την δινει και τι απανταει ο Ελληναρας???Αν δεν σου αρεσει μην παιρνεις... Αλλα δεν πειραζει αλλο που δεν θελουν τα μεγαλα Public κλπ να πουλανε παρανομες επεκτασεις εγγυησεων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουδείς εξυπνότερος του Έλληνα, δεν το ξέρεις;

Και με επιχειρήματα πάντα "γιατί;" "γιατί μπορώ".

nino22 πριν βάλεις το κασκόλ μπορείς διαβάσεις το ποστ; Ή έχεις τόσο άγχος να μας βγάλεις €&€&-%##; Έλεος ρε παιδιά έλεος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην λεμε και ό,τι μας κατεβει η apple έχει 2 χρονια εγγυηση απο την νομοθεςια της ευρωπαικης ενωσης και τα μαγαζια στην Ελλαδα υποχερουνται να το φτιαξουν.(ασχετα αν πολλες φορες κανουν τον κινεζο)

 

https://www.apple.com/gr/legal/statutory-warranty/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά τα μαγαζιά στην ελλάδα βάζουν ένα χρόνο ακόμα και αν ο κατασκευαστής δίνει παραπάνω από 2

 

χαρακτηριστικό παράδειγμα η logitech που δίνει συνήθως 3 και στα μαγαζιά βλέπεις να λένε 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην λεμε και ό,τι μας κατεβει η apple έχει 2 χρονια εγγυηση απο την νομοθεςια της ευρωπαικης ενωσης και τα μαγαζια στην Ελλαδα υποχερουνται να το φτιαξουν.(ασχετα αν πολλες φορες κανουν τον κινεζο)

 

https://www.apple.com/gr/legal/statutory-warranty/

Σε αυτο που παρεθεσες γραφει χαρακτηριστικα η apple οτι δινει 1 χρονο ΕΓΓΥΗΣΗ.

Το ιδιο ισχυει κ στην apple Ιταλιας, Αγγλιας κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά τα μαγαζιά στην ελλάδα βάζουν ένα χρόνο ακόμα και αν ο κατασκευαστής δίνει παραπάνω από 2

 

χαρακτηριστικό παράδειγμα η logitech που δίνει συνήθως 3 και στα μαγαζιά βλέπεις να λένε 1

 Ναι αλλα σε αυτη την περιπτωση που γραφεις παραπανω δεν σου πουλανε επεκταση εγγυησης τα μαγαζια και επισης στον 3ο χρονο εγγυησης αν σου τυχει κατι μιλας απευθειας με Logitech και αυτη σου λεει τι να κανεις για την εγγυηση χωρις πολλα πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το ios 8 είναι σε beta βγάλτε τις παρωπιδες...λογικο στο 9 να επικεντρωθουν σε bug fixes...

http://www.appleteam.gr/κάτι-δεν-πάει-καλά-με-την-ποιότητα-του-λ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά τα μαγαζιά στην ελλάδα βάζουν ένα χρόνο ακόμα και αν ο κατασκευαστής δίνει παραπάνω από 2

 

χαρακτηριστικό παράδειγμα η logitech που δίνει συνήθως 3 και στα μαγαζιά βλέπεις να λένε 1

Παντως να πω μονο οτι στο παραδειγμα των 2 χρονων μονο απο το Public εχω πετυχει να δινουν κυριως ενα χρονο εγγυηση σε προιοντα πχ Logitech κλπ,και οταν το ανεφερα αυτο στον υπαλληλο οτι η εταιρια δινει στο site και το γραφει και πανω στο κουτι για 3 χρονια μου απαντησε,οτι ''εγω 1χρονο βλεπω στο site,μετα τον χρονο επικοινωνησε εσυ με την εταιρια για την εγγυηση'' και στο Πλαισιο μου ειπαν οτι ειναι τι εγγυηση τους δινει ο κατασκευαστης''σε αρκετα πχ προιοντα εχουν 3 χρονια σε αλλα πχ 2''

 

Στα της Apple ομως στα περι εγγυησης ειναι απλα απαραδεκτοι. Φτανεις στο 2015 και ακομα τα ιδια και τα ιδια. Ποτε δεν ειχα προβλημα απο το Ios ή τα χαρακτηριστικα των κινητων,αλλα αυτο με την εγγυηση για καποιον που τα ψαχνει ειναι σοβαρος παραγοντας να κοιταξεις αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα της Apple ομως στα περι εγγυησης ειναι απλα απαραδεκτοι. Φτανεις στο 2015 και ακομα τα ιδια και τα ιδια. Ποτε δεν ειχα προβλημα απο το Ios ή τα χαρακτηριστικα των κινητων,αλλα αυτο με την εγγυηση για καποιον που τα ψαχνει ειναι σοβαρος παραγοντας να κοιταξεις αλλου.

 

Δεν διαφωνώ με αυτά που λες (εγώ θα ήθελα να δω 3 χρόνια minimum από ΟΛΟΥΣ) αλλά μια φίλη μου είχε θέμα με Samsung και την "έφαγε". 2 χρόνια γενική εγγύηση αλλά 6 μήνες για μπαταρία http://www.samsung.com/uk/support/warranty/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...