Προς το περιεχόμενο

Fortitude


frenzy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξει βρεθηκε λυση. Απλα ειχα ψαξει καμια ωρα πριν το ποσταρω και ακομα δεν ειχε ανεβει πουθενα και μετα απο λιγο παρουσιαστηκε. Μου εκανε κυριως εκπληξη διοτι απο προηγουμενη Παρασκευη "επρεπε" να ηταν στα γνωστα σημεια.

 

1ο επεισοδιο ηταν η γνωστη συνταγη 'δειχνω περιεργα πραγματα να γινονται με ελαχιστη συνοχη μεταξυ τους' που φαινεται ν'αρεσει στους δημιουργους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικότερα πάντως το 1channel εμφανίζει πίο έγκυρα stream sources σε σχέση με άλλα addons (ειδικά για παλαίοτερο και non-hollywood υλικό σε ταινίες/tv series) ενώ έχω παρατηρήσει πως και σε νεότερο ("φρέσκο υλικό")  βρίσκω πάντα νωρίτερα (σε σχέση με kodi πάντα) αυτό που ψάχνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Νομιζω οτι ειμαι κοντα στο να το σταματησω διοτι βλεπε...

 

 

 

1ο επεισοδιο ηταν η γνωστη συνταγη 'δειχνω περιεργα πραγματα να γινονται με ελαχιστη συνοχη μεταξυ τους' που φαινεται ν'αρεσει στους δημιουργους. 

 

ολη την ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μία ερώτηση επειδή έχω μπερδευτεί λίγο. Η πρώτη σεζόν πόσα επεισόδια έχει ως το φινάλε της? Στο Imdb βλέπω μέχρι επεισόδιο 11, αλλά σε μερικά site υπάρχει και επεισόδιο 12... Τα φώτα σας λίγο παρακαλώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνουσα απο ενα ιντερνετ καφε και την ειδα στην τηλεοραση τη σειρα ως τρειλερ και μολις γυρισα σπιτι βλεπω bumped το τοπικ :P

Την κατεβασα την πρωτη σεζον, μεσα στη βδομαδα θα τη ξεκινησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μία ερώτηση επειδή έχω μπερδευτεί λίγο. Η πρώτη σεζόν πόσα επεισόδια έχει ως το φινάλε της? Στο Imdb βλέπω μέχρι επεισόδιο 11, αλλά σε μερικά site υπάρχει και επεισόδιο 12... Τα φώτα σας λίγο παρακαλώ!

12 επεισοδια εχει η πρωτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...