Προς το περιεχόμενο

Microsoft Lumia 535 Dual SIM Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχω παραγγείλει και τώρα μου λέτε να μην το αγοράσω όταν έρθει άμεσα?

 

ΠΑΟΚ ΑΦΟΥ

 

Όπως γράφουν και πιο πανω, αν δεν πέσεις στην προβληματική παρτίδα μια χαρά θα' σαι. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το αγόρασα για την γυναίκα μου, φοβερό κινητο και απίστευτα γρήγορο ειδικά στο ίντερνετ. Η κάμερα αρκετά καλή ακόμα και σε σκοτάδι τραβάει μια χαρά. Άμα είχε IPS οθόνη όπως το 730 θα ήταν super

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια εχει καμια διαφορα με το 435 ;

το 535 είναι τετραπυρηνο με 5 ιντσες οθονη και εχει φλας ενώ το 435 διπυρηνο με 4 ιντσες οθονη χωρις φλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 535 είναι τετραπυρηνο με 5 ιντσες οθονη και εχει φλας ενώ το 435 διπυρηνο με 4 ιντσες οθονη χωρις φλας.

Οκ φιλε μου επειδη το πειρε ενας φιλος μου γι αυτο ρωταω σε τιμη 89 ευρω λατινικη το 435 λεω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ πρόσφατα παρήγγειλα το Nokia Lumia 625..Ελπίζω να μην το μετανιώσω που δεν αγόρασα με την ίδια περίπου τιμή το Microsoft Lumia 535.

το λουμια 625 εχει πολύ καλυτερη ποιοτητα κατασκευης από το 535 ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λουμια 625 εχει πολύ καλυτερη ποιοτητα κατασκευης από το 535 ;)

Αν και θα το ήθελα,δεν ξέρω από που προκύπτει αυτό που λες,πιστεύω η ποιότητα κατασκευής είναι ίδια.Απλά έκανα λάθος επιλογή.Αλλά και το 625 που αγόρασα είναι αρκετά καλό,απλά το 535 θα ήταν κάπως καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

value for money απλα. καταπληκτικο κινητο για μενα δεν υπαρχει ανταγωνισμος στα λεφτα του! τα android της ιδιας κατηγοριας τα παταει κατω! δε τρωει ποτε κολληματα , το βασικοτερο! οσο για το θεμα με την αφη, εχει πλεον λυθει εδω και καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το μονοκαρτο και μπορω να πω οτι ειναι μια απο της καλυτερες αγορες που εχω κανει σε κινητο μετα το note 2 .σαν δευτερο που το θελω ειναι απλα απο τα καλυτερα που θα μπορουα να παρω και ακομα καλυτερο ειναι για καποιον που θελει απλα να δει τα γουιντοους στο κινητο λογο της τιμης του που ειναι οικονομικο και αρκετα καλο για αυτα που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...