Προς το περιεχόμενο

[Headset] Kigston hyperx cloud - 67.90€ @ e-shop [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


Rapsthemaniac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κουτί ήταν σφραγισμένο;

Η έντονη μυρωδιά δεν είναι ανησυχητικό την είχαν και τα δικά μου. Για το υγρό, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κουτί ήταν σφραγισμένο;

Η έντονη μυρωδιά δεν είναι ανησυχητικό την είχαν και τα δικά μου. Για το υγρό, δεν ξέρω.

Ναι, κανονικα σφραγισμενο. Οι σταγονες δεν με ανυσηχουν γιατι ηταν πολυ μικρες και με λιγο σκουπισμα εξαφανιστηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα και εγω. Μου ετυχε ομως κατι περιεργο. Μολις ανοιξα το εσωτερικο κουτι, βγηκε απο μεσα μια εντονη μυρωδια βενζινοκολλας και σε μερικα σημεια πανω στο headset μερικες σταγονες απο καποιο υργο (οχι κολλα), που με ενα σκουπισματακι εφυγαν. Να ανυσηχω;

Την μυρωδιά αυτή την είχαν και τα δικά μου. Στην αρχή πολύ έντονη, αλλά εξασθενεί με την πάροδο του χρόνου. Αν κολλήσω τη μύτη μου στα μαξιλαράκια είναι ακόμα πολύ έντονη. Σταγόνες δεν βρήκα βέβαια. Αλλά για την μυρωδιά δεν είμαι ο μόνος φαίνεται. Πού λέτε να οφείλεται αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την μυρωδιά αυτή την είχαν και τα δικά μου. Στην αρχή πολύ έντονη, αλλά εξασθενεί με την πάροδο του χρόνου. Αν κολλήσω τη μύτη μου στα μαξιλαράκια είναι ακόμα πολύ έντονη. Σταγόνες δεν βρήκα βέβαια. Αλλά για την μυρωδιά δεν είμαι ο μόνος φαίνεται. Πού λέτε να οφείλεται αυτό?

 

Δεν είναι τίποτα. Την αναφέρουν πολλοί. Δεν έχει να κάνει με κόλλα, είναι η μυρωδιά του υλικού από το οποίο είναι φτιαγμένα τα pads νομίζω. Σε μερικούς αρέσει αυτή "new car" μυρωδιά. Όπως και να'χει, με τον καιρό φεύγει.

 

Τα ακουστικά από ποιότητα σκίζουν. Δε μπορώ να πω ότι σε αυτά τα λεφτά δεν έχουν αντίπαλο, γιατί δεν έχω ακούσει/δει άλλα ακουστικά αυτής της κατηγορίας τιμής. Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι για μένα, τα αξίξουν τα λεφτά που έδωσα.

 

Είναι επίσης πάρα πολύ άνετα. Αν και φοράω γυαλιά, δε με κουράζουν/πονάνε καθόλου.

 

Σε μουσική δεν τα δοκίμασα ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρέλαβα και εγω σήμερα τ μεσημέρι !πραγματικά απίστευτα πολύ βολικά και ξεκούραστα και από ποιότητα απαιχτα καμια σχέση με τ παλιά ακουστικά π είχα!πολύ καλή αγορά!!ευχαριστω κ για τις απαντήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω μονο οτι αυτη ειναι και η τιμη που εχουν τα ακουστικα και εκτως Ελλαδας λογω της κυκλοφοριας των Cloud 2,αρα κακως τα μαγαζια στο Skroutz και εχουν ακομα την παλια τιμη.Οποιος δεν προλαβε και τον ενδιαφερουν ας κοιταξει και απο εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω μονο οτι αυτη ειναι και η τιμη που εχουν τα ακουστικα και εκτως Ελλαδας λογω της κυκλοφοριας των Cloud 2,αρα κακως τα μαγαζια στο Skroutz και εχουν ακομα την παλια τιμη.Οποιος δεν προλαβε και τον ενδιαφερουν ας κοιταξει και απο εξωτερικο.

Fulgore στειλε κανενα link που τα βρηκες στην τιμη αυτη γιατι δεν βλεπω κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, μόλις έσπασα τα παλιά μου ακουστικά. Ήταν αυτά -> Link.png Site: MDR-V150 , ζήσανε 5 χρονάκια.

 

Δεν πρόλαβα την προσφορά όμως, υπάρχει κανείς που τα πήρε και δε τα θέλει?(απατηλό όνειρο αυτό.. :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδια εκανα παραγγελια τα συγκεκριμενα ακουστικα μιας και διαβαζω καλα λογια για overal χρηση(gaming,μουσικη,ταινιες).Προβληματιζομαι ομως μιας και εχουν gaming προσανατολισμο κυριως.Καλες κριτικες εχω διαβασει και για τα audio technica m40x.Μπορει να με κατατοπισει καποιος που ισως εχει καποια εμπειρια χρησης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε η παραγγελία και από μένα. Δεν τα πήρα την προηγούμενη φορά που τα βάλανε. Δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσω να μου ξεφύγουν πάλι! 4 χρόνια με έχουν βγάλει τα LX-3000 της Microsoft, ώρα για αλλαγή.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[Άσχετος εδώ]

 

Για PS3 κάνουν? Γιατί μου έχει σπάσει τα @@ ο πιτσιρικάς με το black ops II.

 

Σε σχέση με τα Sony? http://www.skroutz.gr/s/2499091/Sony-PS3-Wireless-Stereo-Headset.html

 

ή http://www.skroutz.gr/s/4422721/Sony-Wireless-Stereo-Headset-2-0-PS4-PS3-PS-Vita.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...