Προς το περιεχόμενο

[Headset] Kigston hyperx cloud - 67.90€ @ e-shop [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


Rapsthemaniac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά παρέλαβα κι εγώ. Έχω γράψει εντυπώσεις σε άλλο θέμα που είχα ανοίξει για έρευνα Headset. Να ευχαριστήσω κι εγώ τα παιδιά που μου τα πρότειναν γιατί το Headset είναι φανταστικό και έχω ξετρελαθεί πραγματικά. Για 68 ευρώ(και αρκετά παραπάνω ίσως) πιστεύω δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Από το packaging μέχρι την ποιότητα του ήχου.

 

 


Για οσους θελουν να αλλαξουν τα 'μαξιλαρακια' στα ακουστικα δειχνει ακριβως εδω το βιντεακι πως γινεται...

 


Ωραίος φίλε είχα αυτήν την απορία κι εγώ! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να πούμε και ότι τα ακουστικά είναι της qpad και συγκεκριμένα το μοντέλο QH-90

http://qpad.com/products/headsets/QH-90-Black/

Η qpad είναι γνωστή για τα gaming περιφεριακά της και συμμετέχει πολλά χρόνια στο esl σπονσαροντας κορυφαίες ομάδες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους εχω παρέα :P Μπράβο παιδες μεγιες σε όλους. Δοκιμάστε τα τωρα στο Dying light με σβηστά φωτα, τερμα ο ήχος στα ακουστικά και βγείτε το βράδυ να κάνετε αποστολές..!!! Αμμμμ εκει σας θέλω ^^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε και ότι τα ακουστικά είναι της qpad και συγκεκριμένα το μοντέλο QH-90

http://qpad.com/products/headsets/QH-90-Black/

Η qpad είναι γνωστή για τα gaming περιφεριακά της και συμμετέχει πολλά χρόνια στο esl σπονσαροντας κορυφαίες ομάδες.

Επίσης η Qpad και κατ' επέκταση τα Cloud έχουν συνεργασία με την Bose για κάποια τμήματα των ακουστικών τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα και γω. εξαιρετικη ποιοτητα. αυτη τη στιγμη εχει καποια τελευταια τεμαχια σε στοκ για οποιον ενδιαφερεται 

Απο που το ξερεις οτι υπαρχουν διαθεσιμα σε στοκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που το ξερεις οτι υπαρχουν διαθεσιμα σε στοκ?

  ξανα τελειωσε φαινεται. για καποια ωρα σου εδινε το δικαιωμα να τα βαλεις στο καλαθι. Τωρα ειναι παλι εξαντλημενα  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ξανα τελειωσε φαινεται. για καποια ωρα σου εδινε το δικαιωμα να τα βαλεις στο καλαθι. Τωρα ειναι παλι εξαντλημενα  :(

 

Ετσι θα το πανε μαλλον λογω του οτι μπορει να υπαρχουν και ακυρωσεις καποιων παραγγελιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε και ότι τα ακουστικά είναι της qpad και συγκεκριμένα το μοντέλο QH-90

http://qpad.com/products/headsets/QH-90-Black/

Η qpad είναι γνωστή για τα gaming περιφεριακά της και συμμετέχει πολλά χρόνια στο esl σπονσαροντας κορυφαίες ομάδες.

το κουτι μου θυμiσε λιγο unboxing lightning :lol:

 

δεν τα δοκιμασα ακομη αλλα φαινονται πολυ καλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα και εγω. Μου ετυχε ομως κατι περιεργο. Μολις ανοιξα το εσωτερικο κουτι, βγηκε απο μεσα μια εντονη μυρωδια βενζινοκολλας και σε μερικα σημεια πανω στο headset μερικες σταγονες απο καποιο υργο (οχι κολλα), που με ενα σκουπισματακι εφυγαν. Να ανυσηχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...