Προς το περιεχόμενο

Πακέτο Sagemcom D182b + έξτρα ακουστικό D380 € 21,89 Γερμανός


Tsakman21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επανερχομαι γιατι παρελαβα και γω

αφου το παρηγγειλα σε αλλο χρωμα και παραλαβη σε αλλο καταστημα

(απ'οτι καταλαβα υπαρχουν περιορισμοι στα χρωματα εγω βρηκα το λευκο)

 http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=69613&selectedCategoryId=742          

Επεξ/σία από leon00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες τι ακυρα ακουω;

Στο γερμανο στο Μαρουσι επι της λεωφ. Κηφισιας εχει εξω ενα πακο απο δαυτα (5-6 κοματια ειδα) στα 21.90 αναγραφομενη τιμη.

Μπαινεις - παιρνεις - φευγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μόνο εκεί που υπάρχει απόθεμα. Κ εγώ τελικά βρήκα 1 σε κοντινό χωριό! Μια χαρά είναι για τα λεφτά του. Thanx topic starter!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω χθες το τελευταίο λευκό από Παγκράτι (Υμμητού).

 

Έχω την εντύπωση, χωρις να θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου, πως ο πωλητής μου είπε ότι έχει και άλλα όμως είναι εκθεσιακά.

 

Ερώτηση προς κάποιον που το έχει συνδέσει. Το D380 σας βγάζει αναγνώριση όταν σας καλεί κάποιος; Εμένα όχι. Έκανα κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε παιδιά! Υπάρχει τηλέφωνο τελευταίων χρόνων που δεν έχει αναγνώριση κλήσης?? Τότε είναι άχρηστα τα τηλέφωνα! Για πείτε και άλλοι που τα έχετε συνδέσει, έτσι είναι? Ρωτάω για να τα γυρίσουμε πίσω όσοι δεν έχουμε ανοίξει το πακέτο!

 

 


Ερώτηση προς κάποιον που το έχει συνδέσει. Το D380 σας βγάζει αναγνώριση όταν σας καλεί κάποιος; Εμένα όχι. Έκανα κάτι λάθος;

 

Εδώ πάντως λέει πως έχει αναγνώριση κλήσεις!  (Το D380)

http://www.public.gr/product/tilefonia/fixed-telephony/asyrmata-tilefona/sagem-d380-eco-asyrmato-tilefono-mayro/prod4850275pp/

 

Και ο germanos στο site του λέει πως έχει και το άλλο! (Το D182b)

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=69613&selectedCategoryId=742

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δευτερο τηλεφωνο (αυτο χωρις την τηλεφωνικη γραμμη) δεν εχει αναγνωριση και η αναγνωριση βγαινει στο πρωτο Headset.

Μαλακια αυτο οντως. Οταν ομως μιλας στο δευτερο τηλ και ερχεται κληση σε αναμονη τοτε βγαζει αναγνωριση.

Επισης η δευτερη συσκευη φαινεται ποιοτικοτερη της πρωτης και εχει σιγουρα καλυτερο ηχο ομιλιας και πολυ δυνατοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα πρόσεξα πως το ένα δεν έχει τηλεφωνική γραμμή αλλά είναι πρόσθετο ακουστικό μόνο (additional handset)! :P

(Μ' αρέσει που το λέει και στον τίτλο! Αλλά μάλλον έχω τα πρώτα σημάδια αλτσχαιμερ, δεν εξηγείτε αλλιώς)

Το γελοίο είναι που ρώτησα εκεί στον Γερμανό και μου είπαν πως είναι 2 ξεχωριστές/ αυτόνομες συσκευές! Ήμουν βιαστικός και δεν πρόλαβα να τα δω καλύτερα! Φόλα προσφορά τελικά!

Edit ... αν πάρω την κανονική συσκευή που είναι στο εμπόριο, όπως του public! Μπορώ να χρησιμοποιήσω και το ακουστικό της προσφοράς? Εννοώ να έχω άλλο ένα ακουστικό ίδιο που να το "βλέπει" η βάση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ζευγοποίησα το πρόσθετο (d380) με το sagemcom sixty μου και βγάζει αναγνώριση κανονικά. Προσωπικά για το πρόσθετο το πήρα!

Γενικά νομίζω μπορεί να συνδεθεί με οποιαδήποτε μάρκα αλλά πέραν της ομιλίας, το τι θα δουλέψει είναι σχετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασα να συνδέσω το πρόσθετο με panasonic αλλά ενώ δούλευε κανονικά, δεν χτυπούσε όταν είχα εισερχόμενη κλήση

έβαλα και τα δυό μαζί και πλέον δουλεύει κανονικά με μόνη παρασπονδία ότι το πρόσθετο δεν βγάζει αναγνώριση κλήσης!

Με αφορμή αυτό που αναφέρει ο birbilis_ μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση ώστε να έχει και το πρόσθετο αναγνώριση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά, ρώτησα γιατί άυριο λέω να περάσω να παραλάβω και αν έχει τουλάχιστον καλή αυτονομία, θα παραβλέψω το πρόβλημα με την αναγνώριση..

 

Αν και η αυτονομία δεν είναι καλή, τότε δεν με συμφέρει η αγορά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...