Προς το περιεχόμενο

Διαρροή όλων των πληροφοριών για το HTC One M9, με φωτογραφίες και τιμή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και λοιπόν;Άλλοι προφανώς ενδιαφέρονται για την αναλογία αυτή, άλλοι πάλι όχι.

 

Εγώ το βρίσκω φοβερό, πραγματικό τηλέφωνο στα χέρια σου, από τα λίγα που μπορείς να βρεις.Η ένστασή μου είναι στην αρχική τιμή διάθεσης, που τη θεωρώ υπερβολική.

Τί και λοιπόν; Κάποιοι άλλοι καταφέρνουν να χωρέσουν περισσότερα πράγματα σε μικρότερο όγκο.
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν τους ενδιαφέρει ρε συ αυτό το πράγμα, τι να γίνει δηλαδή;Δεν επιμένουν όλοι να τα κάνουν πιστωτικές τα τηλέφωνά τους.Εκτός πια και αν πιστεύεις ότι οι διαστάσεις τους είναι ζήτημα τεχνικής αδυναμίας τους.Οκ θα μπορούσαν να βάλουν μεγαλύτερη μπαταρία με τέτοιο πάχος, δε διαφωνώ.Υποψιάζομαι όμως ότι δεν είναι το πάχος που τους εμπόδισε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λοιπόν;Άλλοι προφανώς ενδιαφέρονται για την αναλογία αυτή, άλλοι πάλι όχι.

 

Εγώ το βρίσκω φοβερό, πραγματικό τηλέφωνο στα χέρια σου, από τα λίγα που μπορείς να βρεις.Η ένστασή μου είναι στην αρχική τιμή διάθεσης, που τη θεωρώ υπερβολική.

μαλλον δεν καταλαβες, δεν λεμε οτι δεν ειναι καλο (εως πολυ καλο) κινητο, λεμε οτι θα επρεπε (και θα μπορουσε) να εχει μεγαλυτερη μπαταρια....

πιο απλα δεν μπορω να το πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ομορφια ειναι υποκειμενικο πραγμα.. εμενα μου φαινεται πολυ καλη.. και στο iphone 6 εξεχει και ειναι αρκετα ομορφη συσκευη.. 

Σιγουρα ειναι υποκειμενικη η ομορφια αλλα η βλακεια με τη καμερα που εξεχει και μαλιστα χωρις κανενα λογο μιας και εχει σαν συσκευη αρκετα μεγαλο παχος ειναι απολυτως χωρις κανενα νοημα χωρια που θα σε πιανει η ψυχη σου στις πτωσεις μην παθει καμμια τρελη ζημια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούσαν να το κάνουν πολύ πιο ωραίο. Δηλαδή όλα αυτά τα άκυρα τοποθετημένα τρυπαλάκια, τα ανόμοια κενά, γιατί, γιατί;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά χαίρομαι που μοιάζει στο one(m7) μου για 2 λόγους. Πρώτον, διατηρείτε ο ίδιος γοητευτικός σχεδιασμός με την ίδια ποιότητα(το αντίθετο κακό παράδειγμα είναι τα galaxy και το ένα πλαστικό να διαδέχεται το άλλο), και δεύτερον, αφού μοιάζει στο δικό μου, άρα λόγο ομοιότητας το m7 παραμένει στο παιχνίδι της αισθητικής/εμφάνισης. Βέβαια θα ήθελα να υπάρχει και η στάμπα beatsbyDre, τεςπα, το m7 κρατάει γερά κι ας περιμένουμε 1 χρόνο το γλειφιτζούρι. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν με χαλάει το ότι εξέχει η κάμερα από το σώμα. Άλλωστε τείνει σε σχεδιαστική μόδα μου φαίνεται, αν αληθεύει (βλέπε iPhone 6 και leaked photos Samsung Galaxy S6) . Αυτό που με χαλάει αισθητικά είναι το σχήμα της κάμερας, που από στρογγυλό το έκαναν τετράγωνο. Δεν ξέρω γιατί, απλά δεν μου πάει στο μάτι. Γενικά είναι ένα κινητό οπού επικρατούν οι καμπύλες γραμμές και καθώς βλέπω αυτό το τετράγωνο πράμα μου κάθεται άσχημα. Θυμίζει το σένσορα δακτυλικών αποτυπωμάτων που είχαν βάλει στο One Max. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει τα specs λιγο πολυ δεν χρειαζοταν να διαρευσουν για να τα ξερουμε.

Το design παραμενει στις ιδιες γραμμες εδω και 3 χρονια.

Εκτεθηκαν οι ιδιοι  αφηνοντας τα4mp.τοσο καιρο μας τα πλασαρανε για καλυτερα απο τα 13 και 20 των αλλονων. 

 

 

Η ιδτορια εδειξε οτι το προτελευταιο μοντελο καθε εταιρειας εκανε μεγαλυτερη επιτυχια απο το τελευταιο της και δενν μιλαμε μονο για htc αλλα και για τους πλεον εμπορικους

Galaxy s4>galaxys5

G2>G3

Iphone sony κτλ.Συμπερασμα ο κοσμος εχει καλυψει ηδη τις αναγκες τους ας βρουνε καινουργιες να δημιουργησουν πριν προχωρησουν στηνπαραγωγη συσκευων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγική htc. Ας αλλάξει σχεδιαστες επιτέλους! Κλασικά θα κατέχει παλι την χειρότερη οθονη(πιο ψυχρή δεν εχει) της αγοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλύτερα τηλέφωνα της αγοράς - με διαφορά.

Μπροστά τους ο ανταγωνισμός (και όχι μόνο σε Android, αλλά και σε Windows Phone και iPhone) είναι σαν να συγκρίνεις Fiat Punto με BMW M5...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούσαν να το κάνουν πολύ πιο ωραίο. Δηλαδή όλα αυτά τα άκυρα τοποθετημένα τρυπαλάκια, τα ανόμοια κενά, γιατί, γιατί;

 

αν αναφερεσαι στα ηχεια, απο κοντα οι τρυπες ειναι πανομοιοτυπες, στην φωτο αδικειται μαλλον λογω χαμηλης αναλυσης.

αν μιλας για τις μικρες τρυπες στο πισω μερος και στο πλαι διπλα στο κουμπι, ειναι μικροφωνα για noise cancelling

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...