Προς το περιεχόμενο

Xbox One - Προσφορές


EllhnasEll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα την προσφορα του ultimate χτες το βραδυ, 1 ευρω για 3 μηνες ελεγε. δεν ειχα κανει ποτε ultimate μεχρι τωρα και δεν ειχα ενεργη προσφορα game pass ουτε live. Μου χρεωσε κανονικα 1 ευρω αλλα η συνδρομη ειναι μονο για ενα μηνα! Ληγει λεει στις 20/12/19. Εκανα κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 999
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε εχεις δικιο, εκανα την αγορα απο tablet, και δεν ηταν τοσο ξεκαθαρο οσο απο το pc η επιλογη 1 η 3 μηνων! απιστευτο στραπατσο! :P
να υποθεσω πως αν την ακυρωσω τωρα που μου επιστρεφει το 1 ευρω κανονικα, και δοκιμασω να κανω 3 μηνες, δεν θα θεωρειτε πρωτη φορα? και δεν θα δικαιουμαι την προσφορα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ελεγα να μιλησεις απευθειας με το σαπορτ της Ms.Μηπως σου αλλαξουν την συνδρομη σε 3μηνη.Φοβαμαι οτι αν ακυρωσεις την συνδρομη μετα δεν θα σου ξαναδωσει την προσφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,δεν μπορώ να κατεβάσω το fifa 20 της προσφοράς σε Xbox s digital με PayPal.Εχω συνδρομή ultimate,μου βγάζει συνέχεια σφάλμα.. Κάποια βοήθεια?Μου βγάζει συνέχεια μήνυμα οτι δεν είναι δυνατή η επεξεργασία της πληρωμής.. Μήπως αυτή η προσφορά δεν ισχύει για την χώρα μας??

 

 

Επεξ/σία από Takisglo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Takisglo είπε

Καλησπέρα,δεν μπορώ να κατεβάσω το fifa 20 της προσφοράς σε Xbox s digital με PayPal.Εχω συνδρομή ultimate,μου βγάζει συνέχεια σφάλμα.. Κάποια βοήθεια?Μου βγάζει συνέχεια μήνυμα οτι δεν είναι δυνατή η επεξεργασία της πληρωμής.. Μήπως αυτή η προσφορά δεν ισχύει για την χώρα μας??

check, χώρα ιστοσελιδας που πας να αγορασεις, χωρα λογαριασμου, χωρα τροπου πληρωμης, δηλ. το paypal σου σε σενα, για ποια χωρα ισχυει.
(αν δεν θελεις να αλλαξεις χωρα λοαριασμου -υπαρχει οριο ποσες φορες το κανεις ανα περιοδο-, ισως θελησεις να ξεπερασεις το προβλημα με προσωρινη χρηση vpn μεσω browser).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άραγε γιατί στο Microsoft Store στα παιχνίδια που είναι σε προσφορά για το bf γράφει ότι απομένει μία μέρα για την προσφορά; Υποτίθεται πως οι προσφορές διαρκούν ως τις 2 Δεκεμβρίου. Τέχνασμα για να βιαστούμε να ψωνίσουμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, CleanthisD είπε

Για το φιφα που ψάχνω προσφορά το πρωί ήταν στο 45% και τώρα που το κοιτάω έχει πάει στο 35%.

REMINDER: Actual discounts are subject to change and may vary by region.

 

Από τη σελίδα του Larry Hryb. Μάλλον πούλησε καλά το FIFA και ο αλγόριθμος αποφάσισε πως πρέπει να ανέβει η τιμή. Οι απατεωνιές που κάνουν και οι αεροπορικές με τα εργαλεία αναζήτησης πτήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...