Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με PS4 - Δεν ανοίγει καθόλου (πιθανό πρόβλημα τροφοδοτικού)


jimzar154

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω πρόβλημα με το  PS4 μου. Την ώρα που έπαιζα ξαφνικά ακούγεται ένα τσάφ πολύ δυνατό και κλείνει 

αμέσως. Τώρα όταν πατάω το κουμπί για να ανοίξει δεν κάνει τίποτα. Χρειάζεται επισκευή ?

 

Υ.Γ Έπεσε και το ρεύμα την ίδια ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά ναι αφού κλείνει στο ξαφνικά μπορεί να ειναι απο υπερθέρμανση η κατι αλλο , αν έχεις εγγύηση πήγαινε το για έλεγχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν υποχρέωση να σου παρέχουν εγγύηση για έναν χρόνο τουλάχιστον! Επικοινώνησε μαζί τους, ή με την ένωση καταναλωτών αν "τσινήσουν" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχουν φερει 2 ps4 με το ιδιο προβλημα και τα τροφοδοτικα στο μετρημα δουλευαν. Αν δεν βρεις αποδειξη υπολογισε να δωσεις 200ευρω στην sony για αντικαταστση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα που κοίταξα στο κουτί απο το PS4 είχα μέσα την απόδειξη απο την εταιρεία  που το κέρδισα. Λετε να καταφέρω να μου το φτιάξουν δωρεάν?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε τηλεφωνο την κομετρον στο χαλανδρι που ειναι υπευθυνη για το service του ps4.

Θα τους δωσεις το χαλασμενο ps4 και θα σου δωσουν αλλο καινουργιο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπορείτε να μου πείτε το email για να επικοινωνήσω με την sony greece? ψάχνω πολύ ώρα να το βρώ και δεν μπορώ. 


α και κατι αλλο, αν μου το κανουν αντικατασταση τον λογαριασμό που έχω ενεργοποιημένο στο ps4 πώς θα τον απενεργοποιήσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...