Προς το περιεχόμενο

badoo


tatshs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
ειμαι μελος στο badoo ενα απο αυτα που λενε ιντερνιακα κοινωνικά δίκτυα. το διασκεδάζω!!!

εδω και λιγο καιρο διαπίστωσα οτι δεν μπρω να επικοινωνήσω με αλλα μελη του.

τα μηνύματα που στελνω δεν φτανουν στο προορισμο τους και μηνύματα που μου στελνουν δεν φτανουν σε εμενα.

βλεπω οτι το γνωστο μου μελος ειναι online οπως και αυτο βλεπει εμενα αλλα δεν μπορουμε να επικοινωνησουμε.

αυτο ειναι επιβεβαιωμένο και διασταυρωμενο οχι μονο με ενα μελος αλλα με αρκετα.

δημιούργησα νεο προφιλ αλλα παλι τα ιδια.

πως εξηγείτε αυτο? τι συμβαινει?

προσπάθησα να επικοινωνήσω με το διαχειριστή του badoo αλλα δεν απάντησε

ευχαριστω

Επεξ/σία από tatshs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το badoo ειναι απλα μια γαμηστρονα οπως ολες αυτες οι σελιδες με πρωτο το φεις ! οκ στο φεις χρειαζεται να το παιζεις κ λιγο παραμυθι , το badoo ειναι χυμα σεξ σαιτ! Αν λιγο βλεπεσαι κ αν ξερεις να μιλας θα κανεις ευκολα καμμια 10ρια πηδηματα τυπου οικου ανοχης τον πρωτο καιρο ..  μετα θα πρεπει να γινεις μελος κτλ κτλ οποτε αντε γεια το χαιρετας και πας παρακατω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Το badoo ειναι απλα μια γαμηστρονα οπως ολες αυτες οι σελιδες με πρωτο το φεις ! οκ στο φεις χρειαζεται να το παιζεις κ λιγο παραμυθι , το badoo ειναι χυμα σεξ σαιτ! Αν λιγο βλεπεσαι κ αν ξερεις να μιλας θα κανεις ευκολα καμμια 10ρια πηδηματα τυπου οικου ανοχης τον πρωτο καιρο ..  μετα θα πρεπει να γινεις μελος κτλ κτλ οποτε αντε γεια το χαιρετας και πας παρακατω.

 

Γιατι, τι παιζει μετα απο καποιο καιρο στο badoo;;;;

Σου κλειδωνει το account και πρεπει να πληρωσεις για να συνεχισεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το badoo πρεπει να ειναι τιγκα στα fake profiles...μεγαλη απατη και χασιμο χρονου...

Όπως και στο τιντερ. Έχει αρκετές βίζιτες και τραβελια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...