Προς το περιεχόμενο

Η VAIO θα ανακοινώσει smartphone στις 12 Μαρτίου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχε γούστο η Vaio να βάλει τα γυαλιά στη Sony

Πάντως γούστο δεν φαίνεται να έχει. :P

Υ.Γ.: Αν και δεν είναι το πραγματικό προϊόν. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τρια βαιο, το ενα ειναι 10-11 χρονων (χωρις υπερβολες μπορει κ παραπανω) κ λειτουργουν κ τα τρια σαν σκυλια ολη μερα ανοιχτα..

6 χρονων το δικο μου, μακαρι να το εχω αλλα τοσα (μην το ματιαξω). Δεν καταλαβαινει τιποτα. Γενικα την sony την εχω σε μεγαλη εκτιμηση. Δεν ξερω βεβαια τα τωρινα vaio που δεν ειναι πλεον της sony. Αλλα γενικως οτι Ιαπωνικο εχω παρει σε συσκευες, νομιζω ποιοτικα ειναι μερα με νυχτα με κορεατικοκινεζικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσέξτε το led που είναι απομακρυσμένο (σχετικά) από τον φακό μειώνοντας έτσι τα κόκκινα μάτια σε κοντινές αποστάσεις λήψης. 

 

Πολύ όμορφο με μικρά πλαίσια. Αν το βγάλει και σε mini εκδοχή πολύ θα χαρούμε εμείς που τα θέλουμε φορητά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ΥΓ με το android app  του Insomnia  εχω προβλημα, όποτε το ανοιγω μου βγαζει οτι ο κωδικος ειναι λαθος... πρεπει να το κλεισω και να κανω εκ νεου login, θα ηθελα να ξερω αν συμβαινει μονο σε μενα ( αν και μου το εκανε σε αρκετα κινητα) ή αν ειναι γενικο προβλημα.</p>

 

Φιλαράκι, και σε μένα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα σε διαφορετικά κινητά. Έχω παρατηρήσει όμως ότι αυτό γίνεται όταν περάσω την πρώτη φορά λάθος κωδικό. Σε ένα κινητό που το έβαλα σωστά από την αρχή, δεν μου το εμφάνισε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η Sony κάπου το έχει χάσει.

 

Εγκατέλειψε τους φορητούς και το brand Vaio, απέτυχε με το Walkman στην αναπαραγωγή μουσικής και τώρα σκέφτεται να φύγει και από τα κινητά και τις τηλεοράσεις!

 

Πολύ φοβάμαι πως σε λίγα χρόνια θα έχει μικρύνει απίστευτα και ενδεχομένως να μην υπάρχει καν ειδικά αν γίνει καμιά στραβή με το Playstation.

 

Κρίμα γιατί προσωπικά η Sony είμαι μια από τις εταιρίες που συμπαθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσέξτε το led που είναι απομακρυσμένο (σχετικά) από τον φακό μειώνοντας έτσι τα κόκκινα μάτια σε κοντινές αποστάσεις λήψης. 

 

Πολύ όμορφο με μικρά πλαίσια. Αν το βγάλει και σε mini εκδοχή πολύ θα χαρούμε εμείς που τα θέλουμε φορητά. 

Όπως λέει και το άρθρο στο τέλος του δεν είναι πραγματικό το προϊόν της φωτογραφίας αν και θα ηταν αρκετά ενδιαφέρουσα πρόταση. Κι εγώ που πριν 8 χρόνια περίπου μου εκανα δώρο ενα VAIO λάπτοπ δουλεύει ακόμα αλλά μπορω να πω οτι εκλαψα τα λεφτά γιατί θα μπορουσα να πάρω καλυτερο αλλά θαμπωθηκα απο την ομορφιά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ακολουθήσει την οικονομική πολιτική των laptot της, τότε θα είναι πανάκριβα και τα κινητά! Πριν 6-7 χρόνια είχα χρυσοπληρώσει ένα VAIO λαπτοπ, αλλά το άτιμο δουλεύει από τότε χωρίς να έχει κλείσει ποτέ! (Μόνο σε διακοπές ρεύματος ξεκουράζετε! :P

Θα εμπιστευόμουν την εταιρεία και για κινητό. Για να το δούμε και από κοντά!

Και γω το 'χω 6 χρονια και δεν κλείνει ποτέ, δουλεύει από τότε. Το πρόβλημα είναι ότι έγινε αργό από νωρίς. Από τα πρώτα χρόνια, ακριβώς όπως και το προηγούμενο VAIO που είχα. Άρχισαν να λαγκάρουν αλλά επειδή τα προσέχω δεν επιδεινώνεται το lag και είναι υποφερτό. Έχει τέτοιο θέμα ο δικός σου; Εννοώ από νωρίς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...