Προς το περιεχόμενο

Η τελευταία αναβάθμιση του uTorrent μετατρέπει τον υπολογιστή σου σε bitcoin miner


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μια ασχετη ερώτηση ,ε το θέμα αλλα σχετική με το utorrent. Οταν εχω ανοιχτό το torrent ασχετα αν κατεβεβάζω η όχι έιτε με μεγάλη ταχυτητα ε'ιτε με περιορισμό ταχυτητας απο τις ρυθμισεις, το bandwidth παει περίπατο δεν μπορώ να κανω σχεδόν τίποτα κολλάνε τα πάντα. φταίει το utorrent σε αυτό? μήπως να δοκιμάσω κάποιο άλλο πρόγραμμα ? 

Ναι και εγώ είχα παλιά τέτοιο θέμα.. Βασικά σε μερικά PC ακόμα το έχω και δεν έχω καταλάβει τι φταίει :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ είχα παλιά τέτοιο θέμα.. Βασικά σε μερικά PC ακόμα το έχω και δεν έχω καταλάβει τι φταίει :/

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΥΚΏΝΕΙ ΤΟ INTERNET ΠΕΡΙΌΡΙΣΕ ΤΟ UPLOAD ΣΤΟ ΜΙΣΌ. Π.Χ. 50KB/SEC.ΤΟ UPLOAD KANEI THN ZHMIA.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τόσο οι ελληνικοί υπότιτλοι, αφού μπορείς να τους βρεις εύκολα. Σίγουρα βέβαια, είναι πάρα πολλοί εκείνοι που δε γνωρίζουν, ή βαριούνται να μπουν στη διαδικασία να ψάξουν να βρουν και να τσεκάρουν αν είναι συγχρονισμένοι.

 

Περισσότερο είναι ότι βρίσκεις ελληνικές σειρές, μεταγλωτισμένες ταινίες, ελληνική μουσική κ.λπ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά με τα open source, αλλά αν δε δουλεύουν!?!? Δοκιμάζω εδώ και μια βδομάδα το qbittorrent. Από γνωστό ελληνικό tracker είναι σχεδόν όλο stalled. Δοκίμασα κάποιες λύσεις που βρήκα στο internet, αλλά το πρόβλημα συνεχίζει. Δοκίμασα και το το deluge και πάλι από τον συγκεκριμένο tracker δεν κατέβαζε. Μόλις έβαλα το utorrent 2.2 όλα τα torrents ξεκίνησαν αμέσως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδια εβαλα κι εγω τον qbitorrent βλεπω ομως οτι η ραμ ειναι στο 26% γιατι θελει τοσο μνημη;  ειναι αρκετη πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εβαλα κι εγω τον qbitorrent βλεπω ομως οτι η ραμ ειναι στο 26% γιατι θελει τοσο μνημη; ειναι αρκετη πιστευω

Άνοιξε τον task manager και δες την μνήμη που καταναλώνει το πρόγραμμα.Υποθέτω ότι το 26 % είναι η συνολική κατανάλωση του υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...