Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY S5 ΛΕΥΚΟ 261eyro [ΑΚΥΡΑ-ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ] [ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ]


Victus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι ο ''ιος'' της παρασκευης :-D .

Δεν πειραζει,πως θα περασει η ωρα :-) ,και επι της ουσιας.....και τι εγινε τελικα;περιμενε κανεις πραγματικα οτι θα το παρει;

τωρα για καταγκελια και προστιμα ....ενταξι μια φορα το κανανε ...ας τα κομματια.

Εδω οι μεγαλες εταιριες και που τις τρωνε ...............τα πληρωνουν??????

 

 

 

Mod δεν εισαι κινητακιας;........γιατι εχεις το 7110 νοκια και μπαινεις στο matrix αμεσα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρε συ Γιαννη γιατι παντα αυτα τα λαθη αφορουν την τιμη που ειναι προς τα κατω και ολα τα υπολοιπα ειναι αριστα γραμμενα πχ μοντελο χαρακτηριστικα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παντα; Το εχουν κανει και άλλες φορες οι συγκεκριμένοι; (ή μηπως δεν διαβασες τι εγραψα και συνεχιζεται η "φιλοσοφικη κουβεντα" στο τοπικ, αρα μιλας γενικα; Ας ειμαστε οντοπικ! Τα εχουμε πει 100 φορες τα υπολοιπα, μην με ρωτας για αυτά που εχω γραψει ο ιδιος δεκάδες φορες, όπως το γιατι είναι σε βαρος του πελατη οι λαθος τιμες -σχεδόν- παντα). Αν ναι, με πιανεις αδιαβαστο, γραψτο να ξερουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, πρώτη φορά ψωνίζω συγκεκριμένο μαγαζί. Μπορώ να το αποδείξω και με φωτογραφίες αν δε με πιστεύεις. μαζί με εμένα ψώνισαν κι άλλα δύο παιδιά στην ίδια τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, πρώτη φορά ψωνίζω συγκεκριμένο μαγαζί. Μπορώ να το αποδείξω και με φωτογραφίες αν δε με πιστεύεις. μαζί με εμένα ψώνισαν κι άλλα δύο παιδιά στην ίδια τιμή

Εύκολα ή με γκρίνια και απειλές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με το φίλο μου τον matrixxx.Την αρνητική ομως στο Σκρουτζ θα τη ρίξω για να μην το ξανακάνουν.Επίσης θα παρακαλέσω όποιο παρέλαβε να το αποδείξει και όχι να παίζει με τον πόνο των άλλων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ στα 261 ευρώ από το κατάστημα.

 

Τα παιδιά εκεί μου εξήγησαν ότι επρόκειτο για λάθος αλλά αποφάσισαν να τα δώσουν σε όσους κάνανε παραγγελία.

 

Μπράβο στο κατάστημα θα προτιμώ να αγοράζω από εκεί έστω και λίγο πιο ακριβά γιατί απέδειξαν το πόσο επαγγελματίες είναι.

 

Ειδικά το παλικάρι που έχει το κατάστημα είναι φοβερό. ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συγκεντρώνεται λέω εγώ όλο τον θυμό σας να λύσουμε κανά κοινωνικό πρόβλημα και όχι για να γκρινιάξετε που δεν αγοράσατε κινητό ; Είτε έκαναν λάθος είτε έκαναν διαφημίση, είναι κατάντια να αναλώνεται τον χρόνονσας με τέτοια θέματα. Και στην τελική άμα θεωρείται διαφήμιση αυτό που έκανε το kaizer, διαφήμιση είναι και η κλάψα ας. Και μην ακούσω τώρα τα κλασσικά "μα εδώ είναι τεχνολογικό site". Ο καπιταλισμός έχει βαρέσει μερικούς κατακέφαλα.

 

Άντε τραβάτε κάντε καμία αρνητική τώρα να αποδωθεί δικαιοσύνη σε αυτόν τον κόσμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Έχω αγοράσει από το συγκεκριμένο κατάστημα και είχα μείνει ικανοποιημένος.

Αλλά διαβάζοντας το θέμα αυτό μου έκανε πολύ άσχημη εντύπωση.

Θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα ξαναπάρω κάτι από το συγκεκριμένο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες είμαι εντός καταστήματος.

Είναι πολλά τα άτομα που παραλαμβάνουν κανονικά το κινητό.

Βασικά άκουσα έναν κύριο πίσω μου που το συζητούσε και πιάσαμε κουβέντα.

Εντός του μαγαζιού γίνεται της τρελής από κόσμο πάντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις σε οσους κανανε παραγγελια; Αυτοι που φαγαν ακυρα τι ειναι; 2 μετρα και 2 σταθμα τους αξιζει το λιγοτερο η αρνητικη. Οταν αναγνωριζεις το λαθος σου και ικανοποιεις πελατες το κανεις για ολους και οχι μονο σε καποιους. Οπως παλιοτερα ειχε κανει το you.gr για το ταμπλετ της toshiba σε τιμη λιωμα και στην περιπτωση της 50αρας tv. Οσο αποθεμα ειχαν το στειλαν αμεσως και οι υπολοιποι παρελαβαν μολις τους ηρθαν νεα κομματια. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...