Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY S5 ΛΕΥΚΟ 261eyro [ΑΚΥΡΑ-ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ] [ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ]


Victus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες είμαι εντός καταστήματος.

Είναι πολλά τα άτομα που παραλαμβάνουν κανονικά το κινητό.

Βασικά άκουσα έναν κύριο πίσω μου που το συζητούσε και πιάσαμε κουβέντα.

Εντός του μαγαζιού γίνεται της τρελής από κόσμο πάντως.

Αν ισχυει οντως αυτο τοτε θα ελεγα οσοι κανανε παραγγελια και τους ηρθε ακυρο,ειτε να παρουν τηλεφωνο ειτε να περασουν απο εκει(δειχνοντας τους κιολας και την παραγγελια που εκαναν και το ακυρο που ελαβαν).

 

Καλη εν μερη κινηση να δωσει τελικα το κινητο στην τιμη λαθους,αλλα οντως το να ριχνεις ακυρο σε μερικους και να το δινεις σε αλλους ουτε αυτο ειναι το καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν πήρε η κοπελίτσα με "το χίλια συγγνώμη Πρέπει να ακυρώσουμε την παραγγελια" Μου είπε ότι δεν υπάρχει καν το προϊόν στο κατάστημα.πως εμφανίστηκαν συσκευές από το πουθενά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν το LG G3 πωλειται γυρω στα 320 ευρω στα μαγαζια αυτα, τοτε αυτη θα επρεπε να ειναι η κανονικη τιμη του Galaxy S5 (σχεδον ιδιο με το S4 και εμπορικη αποτυχια σε σχεση με τα προηγουμενα της σειρας) οπως της προσφορας - λαθους του kaizershop. 

Τωρα σχετικα με τις ακυρωσεις και το που βρηκαν στοκ μαλλον εδωσαν σ αυτους που το κυνηγησαν η πηγαν απο κει και τους τα πανε ενα χερακι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και βλεποντας την ωρα που ανεβηκε το πρωτο Post και οτι μετα απο 1μισι ωρα περιπου ηταν εξαντλημενο με κανει και αναρωτιεμαι που στο καλο το εμαθαν τοσα ατομα με βαση αυτα που γραφει παραπανω συμφορουμιτης στο οτι εχει μαζευτει πολυς κοσμος στο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει έκανε ένα λάθος και αρχίσαμε όλοι πάλι να τα παραλέμε. 

 

Να πω μερικά πραγματάκια και εγώ από την σειρά μου. Πρώτα από όλα το συγκεκριμένο μαγαζί είναι από τα πιο γνωστά, αν όχι το πιο γνωστό στα κινητά, οπότε φαντάζομαι ότι δεν ήθελε να διαφημιστεί. Αν ο έκανε όμως για διαφήμιση μόνο καλό δεν θα του βγει.  Έχω πάρει τα τελευταία 3 κινητά (είτε δικά μου είτε και φίλων μου) γιατί όπως βλέπετε και εσείς συνήθως είναι από τα πιο φτηνα μαγαζιά και δεν είχα ποτέ παράπονο. 

 

Για τους φίλους που λένε ότι δεν υπαρχουν λάθη προς τα πάνω ας πάνε στο τόπικ των αντιπροσφορών να δουν τα λάθη προς τα πάνω των μαγαζιών γενικά. 

 

Ο λόγος όμως που γράφω είναι ότι πριν κανα 3αρι χρόνια δούλευα για λίγους μήνες και εγώ σε αντίστοιχο μαγαζί για υπολογιστές. Δυστυχώς ή ευτυχώς πρέπει να καταλάβουμε μερικοί ότι αρκετά λάθη είναι ανθρώπινα. Καθόμαστε 8 και 10 ώρες και δουλεύουμε και είμαστε μες στην τσίτα μήπως καταλάθος πατήσουμε το διπλανό ψηφίο στις εκατοντάδες τιμές που βάζουν κάθε μέρα μαζί με τα εκατοντάδες άλλα πράγματα που κάνουμε κάθε μέρα. Θα γίνει κάποιο λάθος ίσως και δύο εσείς θα κάνετε καταγγελίες, ο υπάλληλος θα μείνει χωρίς δουλεία και ο καθένας από εδώ μέσα (μαζί με μένα) δεν θα πάρει τελικά το 5ο κινητό του για φέτος. 

 

Πιστεύω ότι οι αρνητικές κριτικές στο σκρουτζ καλά κάνουν και μπαίνουν. Αλλά καταγγελίες με το παραμικρό, ειδικά αν δεν συνοδεύεται από κακή επικοινωνία με το κατάστημα, πιστεύω, και το έχω δει, ότι κακό κάνουν μόνο στους απλούς υπαλλήλους. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ κανονικά στα 261 ευρώ

 

Για όσους δεν θεωρούν ότι παρέλαβα.

http://postimg.org/image/7wxgg0d9f/

Να ξέρετε ότι τουλάχιστον αλλά 4-5 άτομα παρέλαβαν όση ώρα ήμουν εκεί.

Ξανά μπράβο στο κατάστημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μολις μιλησα με το καταστημα....οσοι εχουν βαλει αντικαταβολη θα αποσταλουν τα δεματα τους την Δευτερα (οχι ολα οι πρωτες 50 παραγγελιες μου ειπε ο υπαλληλος...οι υπολοιποι ακυρο).....οσοι εχουν ηδη κανει παραγγελια και εχουν βαλει παραλαβη απο καταστημα μπορουν να πανε και να παραλαβουν σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που κάποιοι παρέλαβαν στην τιμή αυτή που είχαν παραγγείλει όντως αξίζουν μπράβο στο κατάστημα. Αλλά πρέπει να παραδώσει σε αυτή την τιμή και σε εκείνους που θα παραλάβουν μέσω κούριερ και όχι μόνο σε όσους πήγαν απο εκεί.Γιατί αλλιώς είναι μεγάλο το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αφού υπήρχε απόθεμα και δίνουν τηλέφωνα όπως λέτε για ποιο λόγο έπεσε τα άκυρα τηλεφωνικά.τι λογική είναι αυτή;

Παρε τους ξανα τηλεφωνο ή πηγαινε απο εκει να δεις τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο με το συγκεκριμενο καταστημα ειναι οτι σε "εκβιαζουν" αν δεν ανοιξουν το κουτι εκει μπροστα σου για να δεις και καλα οτι δεν ειναι σπασμενη η οθονη. Ακομα και αν προοριζεται για δωρο σου λενε οτι αν ειναι σπασμενη οταν το ανοιξετε, εμεις δεν το δεχομαστε πισω.

 

Ελπιζω να το εκοψαν ή να το κοψουν αυτο το κακο ελαττωμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειμα ειναι οι τυποι....

 

 

Εμενα μου ειπαν στο τηλεφωνο οτι ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ......και επισης θα αποσταλουν την δευτερα σε οσους επελεξαν αντικαταβολη και ηταν μεσα στις πρωτες 50 παραγγελιες......

 

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΑΚΥΡΩΣΗ.....ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΟΥΜΕ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!

 

 

 

υ.γ. Προφανως και εχουν παραλαβει ατομα που εκαναν μεταγενεστερα παραγγελια απο το καταστημα σε σχεση με καποιους που εβαλαν αντικαταβολη και εφαγαν ακυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...