Προς το περιεχόμενο

lg 42lb5610 (42` led hd 100hz)


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμία γνώμη για την τηλεόραση....

 

Για τα χρήματα αυτά είναι εξαιρετική. Αρκετά καλή εικόνα. Επιτέλους καλός ήχος σε LG τηλεόραση.

 

Το μενού είναι σβέλτο χωρίς κολλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα και την κρέμασα τοίχο ήδη. Vesa 400x400 είναι.

Καλησπέρα, μπορείς σε παρακαλω να μας πεις ποια βαση χρησιμοποιησες ή εαν εχεις κάποια να μας προτείνεις;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα αυτήν εδώ http://goo.gl/Kpysknαπ το mediamarkt, μαζί με την τηλεόραση. Μου φάνηκε καλοφτιαγμένη και στιβαρή, εδώ και 4 μέρες η τηλεόραση δεν έχει πέσει κάτω :P οπότε όλα μια χαρά.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: ακολουθεί μειονέκτημα, όχι της βάσης αλλά του σχεδιασμού της τηλεόρασης.

Όλες οι υποδοχές της τηλεόρασης είναι στην πλάτη και οι μισές ( 1HDMI, scart, YPbRb) καλύπτονται απ τη βάση τοίχου (τη συγκεκριμένη που πήρα εγώ που καλύπτει σχετικά μικρό εμβαδό, μπορεί σε άλλες τύπου 400χ400 τετράγωνη να καλυφθούν όλες οι υποδοχές), ελεύθερες μόνο η RF & 1 HDMI. Μέγιστη βλακεία των σχεδιαστών της τηλεόρασης κατα τη γνώμη μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μπράβο σου,θα κάνεις και ενα κόπο να απαντήσεις στην απορία που έχουμε παραπισω,μήπως και καταλάβουμε με ποιά λογική ενεργεί το public;(Αν υπάρχει κιόλας τέτοια). Εσύ την πήρες μέσω της κοπέλας σου εγραψες.Είχε λοιπόν αυτή λογαριασμό με δ/νση κατοικίας στην Αττική;

 

 

Ναι Αττική. Το public γενικά δεν έχει καμία λογική απ ότι έχω δει και εκ των έσω...

 

Η τηλεόραση πολύ καλή και στα 264 απίστευτο VFM.

Το μόνο αρνητικό που είδα ή μάλλον άκουσα ο ήχος της που για μένα είναι λίγο μέτριος στην ομιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, λίγο off topic:

LG 47LB5610 47''

http://www.skroutz.gr/s/4782206/LG-47LB5610.html

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/tv/tileoraseis/tileorasi-lg-47lb5610-47-led-full-hd/prod5940580pp/

Στο Public με 10% έκπτωση έρχεται λίγο κάτω από 400 (40 κάτω από Σκρούτζ).

Δυστυχώς δεν μου βγάζει έκπτωση, δεν είχα ποτέ λογαριασμό. Παίζει ακόμα η προσφορά;

Κάποια ιδέα για να πάρει κανείς την έκπτωση;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες, είναι να παραλάβω την τηλεόραση αυριο και θέλω να ρωτήσω αν θα μπορέσω να βρώ μια βάση για την μέση και όχι στις άκρες έτσι όπως είναι στην φωτογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...Καλησπέρα....

 

Επειδη Στο Public Εξαντληθηκε Η Συγκεκρμενη TV Μηπως Παίζει Κανενα Κουπόνι Προσφοράς Στον Κωτσόβολο (Σαν Αυτο Που Έγραψε Στην Αρχή Του Νήματος Ο Paramedic) Έστω Και Για Μικρή Έκπτωση ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, πάλι διαθέσιμη η τηλεόραση. Άν έχει κάποιος έκπτωση και δεν σκέφτετε να την χρησιμοποιήσει, θα το εκτιμούσα αν στείλει ένα PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντελως random πρεπει να ειναι η εκπτωση.στο ενα account που εχω την εβγαλε.θυμηθηκα σημερα οτι εχω και δευτερο ακομα παλιοτερο μπηκα και δεν την βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε και σ'εμενα βγαζει καμια εκπτωση σε 2 λογαριασμους που δοκιμασα.

 

πραγματι.... βρηκα και εναν ακομα πολυ παλιο λογαριασμο και εκει τιποτα... οτι να ναι;

 

εν τω μεταξύ σκέφτομαι να τη παρω στον πατερα μου που ειναι μια μια 32" του 2004

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...