Προς το περιεχόμενο

lg 42lb5610 (42` led hd 100hz)


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ακούσει πως αν έχετε λογαριασμό στο public και έχετε καιρό να κάνετε αγορά σας κάνει αυτόματα έκπτωση 10%....

 

Οπότε δοκιμάστε μία να δείτε μπας και γλυτώσετε άλλα 29,9 ευρώ....   :devil:

 

Αν και δεν αναφερετε πουθενα,οντως ισχυει...

Παρελαβα την προηγουμενη εβδομαδα samsung 50 h6200 στα 539 απο τα 599 που ειχε προσφορα.

Αλλα προφανως ισχυει μονο μια φορα,οποτε μην ξεχαστειτε και αγορασετε κατι του δεκαευρου γιατι παει τζαμπα η εκπτωση.

 

Εγω προσωπικα νομιζω πως ειχα κανει register στο public πριν ~2 χρονια για να αγορασω ενα wall mount αξιας 7ευρω και απο τοτε ουτε απο εξω ειχα περασει απο τα public...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@matrixxx

Μάλλον έχεις δίκιο,δεν βλέπω κανέναν να απαντάει οτι πήρε την έκπτωση όντας κάτοικος αττικής. Ενδιαφέρον το στατιστικό που ανέφερες πάντως,δεν το είχα παρατηρήσει σε τέτοιο βαθμό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σημερα παρελαβα στα 264 τελικη μετα απο το 10% και δωροεπιταγη 5 ευρω. :)

Μπράβο σου,θα κάνεις και ενα κόπο να απαντήσεις στην απορία που έχουμε παραπισω,μήπως και καταλάβουμε με ποιά λογική ενεργεί το public;(Αν υπάρχει κιόλας τέτοια). Εσύ την πήρες μέσω της κοπέλας σου εγραψες.Είχε λοιπόν αυτή λογαριασμό με δ/νση κατοικίας στην Αττική;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και τέλειωσε από Public να πω ότι εγώ διεύθυνση στο κέντρο της Αθήνας έχω και μου έβγαζε έκπτωση οπότε δε ξέρω ίσως είναι προπό το κριτήριο....  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν σε καποιον του εμφανιζει την εκπτωση και δεν εχει σκοπο να προβει στην αγορα της θα με ενδιαφερε οποτε ας μου στειλει ενα πμ. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>εαν σε καποιον του εμφανιζει την εκπτωση και δεν εχει σκοπο να προβει στην αγορα της θα με ενδιαφερε οποτε ας μου στειλει ενα πμ. Ευχαριστω</p>

 

Έχει εξαντληθεί απο Public οπότε αναγκαστικά στα 299 πλέον από αλλού....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο public εχει εξαντληθει το προιον αλλα οτι προιον και να πατησω μου βγαζει 10% εκπτωση επι της τιμης χωρις φπα.δεν ξερω για ποσο θα ισχυει ακομα αυτο αλλα οποιος θελει καμια αλλη τηλεοραση η κατι αλλο και τον συμφερει με το -10% μου λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...