Προς το περιεχόμενο

Σύστημα στο Στοίχημα..Διαφώτιση


IgnaKing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδία, παίζω 3 χρόνια στοίχημα (με κουβάδες και ταμεία) ίσως και λίγο παραπάνω αλλά πάντα με τα απλά σημεία (1-χ-2 over ημίχρονα  κτλπ κτλπ) ποτέ μου δεν ασχολήθηκα με το σύστημα αν και πάντα υποστήριζα οτι με σύστημα κάνεις καλύτερο ταμείο, ήρθε η ώρα να πιάσω τα συστήματα που είμαι ΑΣΧΕΤΟΣ δεν έχω ιδέα από σύστημα καποιος να με διαφωτίση;
(ποιο είναι πιο οικονομικό-πιο αποδοτικό και γενικότερα τι προτιμάτε)
Ευχαιριστω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο λιγότερα ματς παίζεις τόσο περισσότερες οι πιθανότητες....αν μπορείς  να παίζεις και μονά ματς ακόμα καλύτερα. Ειδικά αν παίζεις μονά under/over είσαι στο 50%....

 

Αλλά θέλει κεφάλαιο και υπομονή...το σύστημα ευνοεί στο να μην χάνεις, όχι τόσο στο να κερδίζεις. Δηλαδή, αν πάρεις τα λεφτά σου στο σύστημα θα το θεωρείς επιτυχία....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο λιγότερα ματς παίζεις τόσο περισσότερες οι πιθανότητες....αν μπορείς  να παίζεις και μονά ματς ακόμα καλύτερα. Ειδικά αν παίζεις μονά under/over είσαι στο 50%....

Αυτο το λες για το συστημα γιατι οπως ειπα πριν δεν εχω ιδεα απο συστημα :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το λες για το συστημα γιατι οπως ειπα πριν δεν εχω ιδεα απο συστημα :/

όχι το λέω για το στοίχημα γενικά γιατί έχω δοκιμάσει κι εγώ διάφορα...κερδισμένος ήμουν μόνο όταν έπαιζα μονά ή το πολύ δυάδες...αξιόπιστο σύστημα δεν είχα βρει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι το λέω για το στοίχημα γενικά γιατί έχω δοκιμάσει κι εγώ διάφορα...κερδισμένος ήμουν μόνο όταν έπαιζα μονά ή το πολύ δυάδες...αξιόπιστο σύστημα δεν είχα βρει :)

Συστημα επαιζες/παιζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι είπε ο zio, μονά και under/over μετά από κει και πέρα αν ξέρεις στατιστική βοηθάει στο στοίχημα και γενικά παντού, ασχολήσου και να βλέπεις το ιστορικό κάποιας ομάδας ....πάντως σίγουρο σύστημα δεν υπάρχει απλά δες τι πιθανότητες έχεις κάθε φορα...βεβαια το καλύτερο είναι να μην παίζεις καθόλου  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο την αλλη εχω στο μυαλο μου μια στρατηγικη την οποια δεν εφαρμοσα ποτε μηπως με κραξουνε 

ας πουμε οτι παιζεις 30 ευρω 1 η 2 ματσ με αποδοση μεχρι 1.40-1.45 αλλα να ειναι εντελως στανταρ πχ το ολυμπιακος-κερκυρα ή μπαγερν ξερω γω καταλαβατε τι εννοω

 

μπορει το κερδος να ειναι χαμηλο αλλα ξερεις πως θα ειναι στην τσεπη σου αυτα τα λεφτα 110%

 

ειδικα αν παιξεις και live στοιχημα τοτε αυξανονται ακομη περισσοτερο οι πιθανοτητες αλλα πανω απ'ολα πρεπει να υπαρχει υπομονη και οχι προσμονη για μεγαλα κερδη σιγα σιγα...

 

υγ;επισης και στο ονλαιν αν παιζεις σιγουρακια καθε μερα με 5-10 ευρώ τοτε θα εχεις και απο κει κερδος

 

αυτα απο μενα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο την αλλη εχω στο μυαλο μου μια στρατηγικη την οποια δεν εφαρμοσα ποτε μηπως με κραξουνε 

ας πουμε οτι παιζεις 30 ευρω 1 η 2 ματσ με αποδοση μεχρι 1.40-1.45 αλλα να ειναι εντελως στανταρ πχ το ολυμπιακος-κερκυρα ή μπαγερν ξερω γω καταλαβατε τι εννοω

 

μπορει το κερδος να ειναι χαμηλο αλλα ξερεις πως θα ειναι στην τσεπη σου αυτα τα λεφτα 110%

 

ειδικα αν παιξεις και live στοιχημα τοτε αυξανονται ακομη περισσοτερο οι πιθανοτητες αλλα πανω απ'ολα πρεπει να υπαρχει υπομονη και οχι προσμονη για μεγαλα κερδη σιγα σιγα...

 

υγ;επισης και στο ονλαιν αν παιζεις σιγουρακια καθε μερα με 5-10 ευρώ τοτε θα εχεις και απο κει κερδος

 

αυτα απο μενα 

Αυτά τα ματς που λες δεν δίνουν τέτοιες αποδόσεις όμως αλλά πολύ μικρότερες! Επίσης, αν σπάσει μια φορά μετά θες αρκετά κερδισμένα στοιχήματα για να ρεφάρεις...

 

Σκέψου πχ παίζεις 30€ στο 1.10, κερδίζεις 3€ καθαρά. Αν στραβώσει μια φορά (που είναι βέβαιο ότι θα γίνει) θες 10 κερδισμένα στοιχήματα μόνο για να ρεφάρεις τα 30 που έχασες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συστηματάκι, αν παίζει αποδόσεις μεγαλύτερες του 2 αξίζει φουλ το 2-3. Δηλαδή να ποντάρεις στις 3 πιθανές δυάδες και στην τριάδα. Άν πιάσεις 2 ματς, παίρνεις τα λεφτά σου πίσω αν πιάσεις και τους 3 πληρώνεσαι καλά.

 

Εγώ έχω βολευτεί με τις δυαδούλες τώρα και ρίχνω 10-15 ευρώ σε 2 ματσάκια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...