Προς το περιεχόμενο

Αυτόνομη έκδοση του Messenger για το web λανσάρει το Facebook


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Yπηρχε παλιότερα το facebook messenger αλλά το κλείσανε, νομίζω επειδή οι χρήστες μπαίνανε μόνο σε αυτόν και όχι στη σελίδα (οπότε χάνανε κέρδη απ τις διαφημίσεις ή κάτι τέτοιο) . Το facebook messenger το χρησιμοποιουσα πολύ μέχρι και την τελευταία στιγμή λειτουργίας του...βολικός πάρα πολύ κατά την άποψή μου...

True ... καποτε υπηρχε.

Το κλεισαν επειδη ενοποιηθηκε με το skype ... απ'οπου μπορεις να εισαι Online και στο fb chat κανονικοτατα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπηρχε παλιότερα το facebook messenger αλλά το κλείσανε, νομίζω επειδή οι χρήστες μπαίνανε μόνο σε αυτόν και όχι στη σελίδα (οπότε χάνανε κέρδη απ τις διαφημίσεις ή κάτι τέτοιο) . Το facebook messenger το χρησιμοποιουσα πολύ μέχρι και την τελευταία στιγμή λειτουργίας του...βολικός πάρα πολύ κατά την άποψή μου...

 

Εγώ πάλι, το είχα βάλει, και το έβγαλα όπως ήταν: δεν ήταν τίποτε άλλο από μια εφαρμογή με ένα browser frame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True ... καποτε υπηρχε.

Το κλεισαν επειδη ενοποιηθηκε με το skype ... απ'οπου μπορεις να εισαι Online και στο fb chat κανονικοτατα. :)

 

Ναι και δεν μπορείς να κάνεις συζήτηση με ομάδα ατόμων παρά μόνο με ένα άτομο γιατί δεν χρησιμοποιούν ακριβώς XMPP αλλά κάτι πιο μεικτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια,δεν μπορω να δω το login as :o μπηκα και με ad block plus απενεργοποιημενο...

Επεξ/σία από panosno1com
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...