Προς το περιεχόμενο

Codemasters F1 2015 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ομως ειχα φιλε. Αν δεις στη σελιδα 2 κατω απο ενα ποστ σου...Μου ηρθε το game μια μερα νωριτερα!!!

Θα το βαλω και σημερα να το δω λιγακι.

Και γω με 7αρια ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντος στο F710 δεν δουλεύει το γκάζι και το φρένο, μόλις ξεκινάω time trial φρενάρει μόνο του μέχρι να σταματήσει και σπινάρει μέχρι να κάνω quit!

 

Επίσης αυτό με την ρόδα το συνάντησα και εγώ και για τα γραφικά ασε να μην πώ *^$%#$#@

 

Μεγάλη πατάτα, ευτυχώς που δεν το πλήρωσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γιατί όταν χτυπάω με κάποιον δεν παθαίνει ο άλλος καθόλου ζημιά; πάλι τα ίδια;  πάλι στο κομμάτι της ζημιάς τίποτα; δεν μ άρεσε και πάρα πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F1 2015 – Second Update Improves Stability, Fixes Game Timer “Frame Spikes” Bug

 

F1 2015 – PC Second Patch Changelog:

 

-Fixed crash caused when switching between game running in a window to running in full screen

-Fixed crash going to track, or when driving on track when in 800×600 resolution with Ultra high detail preset

-Fixed crash when reducing the resolution of the game

-Fix for game timer running too fast during frame spikes

-Fix for camera speeding up at start of broadcast sequences

-Fix for tyre regulations not correctly working in short Championship weekends

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τα γραφικά του καλά είναι καλύτερα από ποτέ θα έλεγα και έγινε λίγο πιο ρεαλιστικό στον τομέα της οδήγησης, πχ πήρα mclaren με Αλόνσο και δεν κατάφερα πάνω από την 9 θέση να πάω δεν μπορούσα να φτάσω τον grosgean όποτε είναι μια εξέλιξη κι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι ειναι τεραστια πατατα για αλλη μια φορα.οχι οτι περιμενα κατι καλυτερο.

 

ανιωθο ανουσιο αγευστο το μονοθεσιο και γενικα η αισθηση..τα γραφικα για αλλη μια φορα θελουν color correction με καποιο mode γιατι παλι ειναι μουντα!!καλα για bugs αστα να πανε.

 

ΕΛΕΟΣ ρε τυφλοι ειστε στην codemasters?καθε φορα η mods σωζουν το παιχνιδι.

 

ΜΑΚΡΙΑ μην πληρωσετε ουτε σεντς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για wrc έχω όλες τις ελπίδες μου στο Loeb

 

http://store.steampowered.com/app/355060/?l=greek

 

το dirt και αυτό δεν είχε το κάτι παραπάνω που να το απογειώνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τα μέχρι τώρα δεδομένα για το dirt είμαι αισιόδοξος. Εξαρτάται βέβαια και τι απαιτήσεις έχει ο καθένας. Αν κάποιος περιμένει να το συγκρίνει με το rbr τότε ας μην ασχοληθεί καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τα μέχρι τώρα δεδομένα για το dirt είμαι αισιόδοξος. Εξαρτάται βέβαια και τι απαιτήσεις έχει ο καθένας. Αν κάποιος περιμένει να το συγκρίνει με το rbr τότε ας μην ασχοληθεί καν.

Εγώ προσωπικά δεν έπαιξα το Dirt Rally ακόμα ένας φίλος μου το έχει και λέει τα καλύτερα λόγια μακάρι να μην το χαλάσουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γιατι οταν χτυπαω με καποιον γινεται κομματια μονο το δικο μονοθεσιο και του αντιπαλου δεν παθαινει τιποτα;  εχω το damage στο τερμα επισης ηθελα να ρωτησω εχει καθολου μηχανικες βλαβες κατα την διαρκεια του αγωνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το δοκιμασα το παιχνιδι μόλις εχθες και έπαιξα δυο αγωνες πρωταθληματος κανοντας τον raikkonen να παρει 50 βαθμούς. Αρκετά πιο ρεαλιστικό απο προηγουμενες εκδοσεις αλλα δυστυχώς το 50αρικο του steam δεν το δικαιολογει σε καμια περιπτωση.

 

Με ενα 15ευρω το αγοραζα αλλα μεχρι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...