Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Black Ops III. Νέο trailer αποκαλύπτει το κεντρικό θέμα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμία σχέση το single player με ότι έχουμε δει. Εδώ υπάρχει μια ιστορία με αρκετά καλό υπόβαθρο αν μπορέσουν να την διηγηθούν σωστά το παιχνίδι θα είναι πολύ καλό.

 

 

Βέβαια το ΜΡ είναι άλλη μεγάλη ιστορία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με το Assassin Creed και το battlefield ειναι τα 3 πιο αρμεγμενα franchise παιχνιδιων.Κρίμα γιατί οτι γίνετε στις ταινίες γίνετε και στη βιομηχανία του gaming.

Τουλαχιστον τα AC καθε χρονο εχουν κατι διαφορετικο να πουν! Το BF απο το κακο στο χειροτερο παει και το COD κοπιαρει παιχνιδια και ολα μαζι σε ενα μπλεντερ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε με τρελό αλλά εγώ ακόμα παίζω cod2 πολύ πιο ευχάριστα από cod bo κτλ. Άντε να παίξω που και που κανένα cod4 αλλά ως εκεί. cod2 FTW (και ας είναι γεμάτο cheaters)!

 
Και για του λόγου το αληθές:

xfire_stats

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλυτερα μακράν εαν και μικρά σε single player ηταν το cod 4 το πρωτο ΜW που τελειώνει με το MW3. Price,ghost,Mactavich. Αυτά είναι story. Απο multi το έχω ξαναπεί cod4.Κρίμα που έκλεισαν p2p στο garena.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι μια εποχή που λέγαμε φτάνει πιο με τον WW2. Τώρα τα θέλουμε ξανά (κι εγώ μαζί). Με τόσα φουτουριστικο-ρομποτο-μελλοντο-καταστροφο-μετααποκλυπτικο-εξωγηινο-διαγαλαξιακο-καιδεσυμαζεύεται που βγαίνουν κάθε χρόνο βαρεθήκαμε και θέλουμε κάτι κλασσικό. Μου χει λείψει ένα καλό ατμοσφαιρικό με βαρβάτο στόρυ ww2 game. Υπάρχει βέβαια και το Sniper Elite αλλά δεν φτάνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις κουραστεί ακόμα?

Όχι, είναι πολύ ποιο ωραία αυτά τα παιχνίδια και ποιο απλά. εξάλλου έχουν βγάλει περισσότερα με σύγχρονες μάχες παρά με ΒΠΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ενδιαφέρεται κανείς για competitive call of duty στο xbox One; προσπαθούμε να φτιάξουμε μια κλαν η οποία θα γίνει ενεργή μέσα Ιουνίου. Κατα προτιμιση ατομα άνω των 18 για να έχουν ελεύθερο χρονο.. Ευχαριστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...