Προς το περιεχόμενο

Luxottica: Έρχεται η έκδοση 2.0 του Google Glass. Ετοιμάζουμε την έκδοση 3.0


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμά δείτε κάποιον με google glass κυνηγήστε τον με δαδιά. Η κάμερα που έχει πάνω θα ρουφήξει την ψυχή σας.

Ε, ρε τι τραβάμε στο insomnia.gr! :)

 

Κοίτα αν είναι να με δω στο ΝΕΤ χωρίς την θέληση μου, δεν θα τον κυνηγήσω με δαδιά.. με κλοτσιές θα είναι και πίστεψε με δεν θα είναι internetικές αλλά του πραγματικού κόσμου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι άλλο φιλικό δεν ήταν αυτό. Στείλε του παιδιού ένα inbox ζητώντας του ένα IBAN για να του καταθέσεις λεφτά να τον στείλεις φροντηστήριο μιας και ενδιαφέρεσαι τόσο, δίχως να προσβάλεις την ορθογραφία του δημόσια...

ο καθενας μονος του προσβαλει την ορθογραφια του δημοσια.

..φροντιστήριο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι άλλο φιλικό δεν ήταν αυτό. Στείλε του παιδιού ένα inbox ζητώντας του ένα IBAN για να του καταθέσεις λεφτά να τον στείλεις φροντηστήριο μιας και ενδιαφέρεσαι τόσο, δίχως να προσβάλεις την ορθογραφία του δημόσια...

 

Δεν νομίζω ότι προσβάλλει την ορθογραφία του, όσο την εμμονή του/όλων να μη χρησιμοποιούν ορθογραφικό έλεγχο.

 

Και καλά κάνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ChimairaX καλύτερα δημόσια,γιατί μπορεί να το δει και κάποιος άλλος που το έγραφε λάθος και να το διορθώσει. Τι το εχθρικό έχει αυτό; Σε πείραξε ο τρόπος μου; Αυτόν βρήκα πρόχειρο για να γράψω το σχόλιό μου,τι να κάνουμε τώρα. Το ίδιο το άτομο στο οποίο το έγραψα δεν είπε κάτι. Και καλά έκανε δηλαδή γιατί ούτε καν το ξέρω προσωπικά,ούτε και κανέναν εδώ μέσα.Οπότε δεν ήταν ούτε προσωπικό ούτε υβριστικό.Εσύ γιατί θίχτηκες τόσο;

Γιατί είμαι ενάντια του φασισμού της γραμματικής. Κι εγώ ξέρω ορθογραφία αλλά δεν βγαίνω στα φόρουμς να το διατυμπανίζω κατ' αυτόν τον τρόπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι άλλο φιλικό δεν ήταν αυτό. Στείλε του παιδιού ένα inbox ζητώντας του ένα IBAN για να του καταθέσεις λεφτά να τον στείλεις φροντηστήριο μιας και ενδιαφέρεσαι τόσο, δίχως να προσβάλεις την ορθογραφία του δημόσια...

 

Φροντιστήριο*, στείλε μου ένα PM (και όχι inbox) να σου τα καταθέσω. Μόνο Ελληνικά έτσι ή θα χρειαστείς και στα μαθηματικά βοήθεια;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...