Προς το περιεχόμενο

Κορίτσια τώρα καλοκαίρι πως θα θέλατε να είναι το αγόρι σας?


Downloader.me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι καλέ χρυσή μου! Εσύ το πήγες στο άλλο άκρο :P

Ξυρισμένο ξέρετε που, μα όλα πρέπει να τα αναλύω πια;;;;;;

Τί λες καλή μου? Θα θυμίζει κοτόπουλο σε πάγκο κρεοπωλειου! Απείραχτο το θέλουμε. Όπως το προνοησε η φύση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο αυτά τα 2;Εχεις κάτι;Είσαι καλά; :-D

Κοίταξε να δεις και λίγο χιούμορ να υπάρχει, δεν εβλαψε ποτέ κανέναν νομίζω :P

 

Δεν είμαι κανένας ξερολας η οτιδήποτε -.-

Την ταπεινή μου γνώμη λέω.

Απείραχτο το θέλουμε. Όπως το προνοησε η φύση!

Το ίδιο και για τη γυναίκα να φανταστώ ε? :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί λες καλή μου? Θα θυμίζει κοτόπουλο σε πάγκο κρεοπωλειου! Απείραχτο το θέλουμε. Όπως το προνοησε η φύση!

Το συμπέρασμα είναι να είστε ο εαυτός σας και να έχετε τις τρίχες σας όπως γουστάρετε εσείς και θα υπάρχει μία να σας γουστάρει για αυτό που είστε χωρίς να καταπιέζεστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο και για τη γυναίκα να φανταστώ ε? :D

Εννοείται! Αν ο Αμαζονιος και οι ζούγκλες της Αφρικης δεν είχαν την πυκνή βλάστηση για την οποία θυμιζονται, θα έχαναν τη γοητεία τους και δεν θα πήγαινε κανείς να εξερευνήσει τους κρυμμένους θησαυρούς!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστέ μου ξεκίνησαν ήδη τα αποτριχωμένα πόδια με κρέμα λάμψης να κυκλοφορούν.

 

 

 

σε αντρικά σώματα.

 

πωπωπωπωωωω κρεμούλες , θυμάμαι πέρσι μια coconut π είχα κλέψει απο τη sister 

 

post-353959-0-84347000-1461144052_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα η ασχημια μου με κανει μοναδικο κ η μοναδικοτητα μου ελκυει,παντα το διαφορετικο ειχε δυναμη,αναγνωρισιμοτητα,ποια γυναικα δεν θα ηθελε να ειναι διασημη,κ εκει οφειλετε η τεραστια επιτυχία μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παπαρίες... δεν μιλαω για υπερβολες αλλα αμα σου ειναι ο αλλος σαν αρκουδα μαλλον εσυ εχεις βιτσιο με τις τριχες.Ξερω τι ειναι φυσικο και τι οχι.Και στις γυναικες ειναι φυσικο να ειναι με τριχα μασχαλη,ποδι και....αλλου.

Εαν θες να γλυφθεις και να γλυψεις θα πρεπει και οι δυο να τα τριμαρουν ολα αν θες σεξ caveman στυλ χωρις πολλα πολλα (κρεας μπαινει κρεας βγαινει no significant foreplay)  αστα ολα χυμα.

Ταπεινη μου αποψη

 

Επισης ο νορμαλ αθλητικος τυπος μπασκετ ποδοσφαιρο και σχεδον ολα τα αθληματα που κανει καριερα ξυριζεται εσυ που τον ειδες αξυριστο δεν ξερω...

 δεν είναι βίτσιο... είναι η πραγματικότητα. μόνο όποιος δεν ξυρίζεται θα κάνει αυτή την κίνηση

tumblr_inline_n9ee6kHeCV1qbkp0x.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...