Προς το περιεχόμενο

[Sportscam] Xiaomi Yi White 69.99$ (65.82€) @ geekbuying [ΤΕΛΟΣ]


NewUser1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε USD βαλε ισοτιμια και το currency converter στο Chrome ως plug in!

 

Συγχώρεσε την πιθανή ασχετοσύνη μου αλλά από τη στιγμή που επιλέγω στο κατάστημα να μου εμφανίζει σε ευρώ και μου το εμφανίζει 67,86, τόσο δε θα με χρεώσει ; Το plug in του Chrome δεν είναι απλά για να κάνει την μετατροπή για εμένα μόνο με βάση την τρέχουσα ισοτιμία , έτσι για να βλέπω πόσο είναι πάνω κάτω ; Δε νομίζω ότι μπορεί να επηρεάσει την τιμή του καταστήματος που μπορεί να χρησιμοποιεί διαφορετική ισοτιμία πχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχώρεσε την πιθανή ασχετοσύνη μου αλλά από τη στιγμή που επιλέγω στο κατάστημα να μου εμφανίζει σε ευρώ και μου το εμφανίζει 67,86, τόσο δε θα με χρεώσει ; Το plug in του Chrome δεν είναι απλά για να κάνει την μετατροπή για εμένα μόνο με βάση την τρέχουσα ισοτιμία , έτσι για να βλέπω πόσο είναι πάνω κάτω ; Δε νομίζω ότι μπορεί να επηρεάσει την τιμή του καταστήματος που μπορεί να χρησιμοποιεί διαφορετική ισοτιμία πχ...

Πανω δεξια εχει ενα βελακι με το νομισμα στο σαιτ εκει βαλτο ν στο δειχνει σε δολλαρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αδιαβροχη θηκη που ειναι ρε παιδια;;;

 

http://www.ebay.com/itm/201343534821?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Εδώ την βρήκα πιο φθηνά...

 

Εγώ τελικά αν και είμαι xiaomi-fan boy  :-D  ξεψήθηκα κάπως λόγω του ότι πρέπει όλα τα αξεσουάρ να αγοραστούν ξεχωριστά συν του ότι δεν έχει έστω μια υποτυπώδη οθονίτσα....

 

Είναι και αρκετά καινούρια στην αγορά οπότε θα περιμένω να πέσει και άλλο η τιμή της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω δεξια εχει ενα βελακι με το νομισμα στο σαιτ εκει βαλτο ν στο δειχνει σε δολλαρια

 

Ναι αυτό το ξέρω, 

 

Η απορία/διαφωνία μου ήταν στο ότι όταν θα γίνει η ισοτιμία, θα γίνει από το κατάστημα και μετά από το paypal φαντάζομαι και όχι από το Plugin που έχουμε εμείς, οπότε τη τιμή σε ευρώ του καταστήματος θα πληρώσουμε 67,86.  ( Μπορεί να κάνω λάθος απλά αυτό μου φαντάζει πιο λογικό)

 

 

Οθόνη όχι δεν έχει, αυτό είναι δεδομένο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shipping method: Registered Airmail

 

Name Quantity Price [Presale Deal] Xiaomi Yi Action Camera WiFi 16MP 1080P 60FPS Ambarella A7LS 155 Degree Wide Lens Bluetooth AV Out Sports DV - White (Basic) 1 USD 69.99 KingMa 3.7V 1010mAh Li-ion Battery for Xiaomi Yi Action Camera Camcorder 1 USD 6.99 Silicone Protective Dirt-proof Soft Rubber Case Cover Skin for Xiaomi Yi Action Sport Camera - Black 1 USD 3.49 KingMa Battery Charger Dual Slot Charging Dock For Xiaomi Yi Action Camera Camcorder 1 USD 5.99 Bicycle Helmet Installation Fitting for Sports DV SJCAM Xiaomi Yi KEECOO Action Camera 1 USD 16.69 Tronsport DC5V 1000mA Car Charger + Car Suction Cup Mount for Sports DV Tronsport SJCAM GoPro Cameras 1 USD 5.50 Aluminium Handheld Monopod with Tripod Mount Adapter for Xiaomi Yi Gopro HD Hero 1 2 3 4 Tronsport Action Camera 1 USD 4.99 Lens Cover Lens Cap for Xiaomi Yi Sport Camera - Black 1 USD 0.89 USB to AV Output Cable FPV For SJ4000 Tronsport SJCAM Xiaomi Yi Action Cameras 1 USD 1.95 Universal 1/4" Camera Tripod Mount Mini Adaptor For Gopro Hero 4 Xiaomi - Black 1 USD 0.87 Portable Plastic Frame Mount Stand-alone Version For Xiaomi Yi Sports Camera - Black 1 USD 6.99 Kingston 32GB Micro SD SDHC Card TF Memory Card Mini Flash Card Class 10 for Mobile Phone Tablet TV Box 1 USD 9.79 Dazzne KT-113 6-in-1 Motorcycling Camera Accessories Set for GOPRO Cameras / SJCAM / Xiaomi Yi / KEECOO 1 USD 24.89 Kingma Waterproof Housing Case for Xiaomi Yi Sports Camera Diving 40M 1 USD 22.99 Sub Total: USD 182.01 Shipping Cost: USD 0.00 Grand Total: USD 186.99
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι offtopic, εγώ πάντως αυτό το σκ έκανα υποβρύχιες λήψεις με την SJ4000 και ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω οτι έχω τέτοια ποιότητα με μια κάμερα που πλήρωσα 40Ε με ΟΛΑ τα αξέσουάρ. 

 

Βέβαια αν δεν την είχα τώρα, μάλλον θα έπαιρνα την xiaomi αυτή τη στιγμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω προσθέσει στο αρχικό ποστ ένα πινακάκι με τα specs της σε σύγκριση με τον "ανταγωνισμό" για όποιον ενδιαφέρεται και δυσκολεύεται να διαλέξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει δεν πανε κ ολα βασει σπεκς αλλα παιζει ρολο κ οι οδηγοι,λογισμικο κ δεν ξερω εγω τι αλλο.

το αρνητικο της χιαομι σε σχεση με τις sj κατεμε ειναι οτι δεν ειναι πληρες το πακετο απο αξεσουαρ,κ η οθονουλα.μπορει να βαλει καποιος το λινκ της αδιαβροχης θηκης απο το gearbest.ειναι της χιαομι αυτο η αλλης εταιριας;προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν τετοια θηκη απο αλλη εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι offtopic, εγώ πάντως αυτό το σκ έκανα υποβρύχιες λήψεις με την SJ4000 και ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω οτι έχω τέτοια ποιότητα με μια κάμερα που πλήρωσα 40Ε με ΟΛΑ τα αξέσουάρ. 

 

Βέβαια αν δεν την είχα τώρα, μάλλον θα έπαιρνα την xiaomi αυτή τη στιγμή. 

κλωνο πηρες με 40ε η καποια προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...