Προς το περιεχόμενο

Η Samsung εργάζεται με την Samsonite πάνω σε έξυπνες αποσκευές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ περιμένω είδηση «η ΤΑΔΕ έβγαλε βαλίτσα με λαστιχένια ροδάκια αντί για πλαστικά» μπας και ησυχάσω ποτέ απ'το γκρα-γκρα-γκρα της βαλίτσας στο πεζοδρόμιο.

 

Το αν θα παίζει και σφαλιάρα από μόνη της στον επίδοκο κλέφτη, καλοδεχούμενο, αλλά δε το 'χω και προτεραιότητα.

 

:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω είδηση «η ΤΑΔΕ έβγαλε βαλίτσα με λαστιχένια ροδάκια αντί για πλαστικά» μπας και ησυχάσω ποτέ απ'το γκρα-γκρα-γκρα της βαλίτσας στο πεζοδρόμιο.

Οφφτοπικ:

Υπαρχουν με λαστιχενια ροδακια, αλλα και παλι κανουν θορυβο.

Το θεμα ειναι να ειναι με αερα, πχ σαν του ποδηλατου ωστε να μην κανουν θορυβο. Θα θελουν ομως βεβαια συχνα φουσκωμα και αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μερικοί που στις αποσκευές τους έχουν ρούχα ακριβά (armani, burberry, louis vuitton) λες να μην δίνουν 200-300 ευρώ για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο ?

Αν το θετεις ετσι εχεις ενα δικαιο αλλα αμα δεν ειναι σε θεση να χασει τα ακριβα του ρουχα τοτε καλυτερα να κατσει και να δουλεψει ή να αγορασει φθηνοτερα ρουχα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελό δεν είναι να λες την βαλίτσα σου

"πάνε για check in, εγώ πάω για καφέ και αν χαθείς, πάρε τηλέφωνο "

 

Μου θύμησες αυτό:

&h=1178&w=736&tbnid=9_LFeo3w6BRWbM:&zoom

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφφτοπικ:

Υπαρχουν με λαστιχενια ροδακια, αλλα και παλι κανουν θορυβο.

Το θεμα ειναι να ειναι με αερα, πχ σαν του ποδηλατου ωστε να μην κανουν θορυβο. Θα θελουν ομως βεβαια συχνα φουσκωμα και αλλαγη.

 

Με βλέπω να κάνω καμιά πατέντα, να χώνω ρόδες από καρότσι (με αέρα) στη βαλίτσα μου. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η λύση για όλα είναι να βάλουμε από ένα ρουφιάνο μέσα.

Θες να κάνεις ζμαρτ το χαζοκούτι, πέτα του ένα ρουφιάνο που καταγράφει τα πάντα με ανοιχτό μικρόφωνο

Θες να κάνεις ζμαρτ το ψυγείο, πέτα του ένα ρουφιάνο που καταγράφει ότι τρως και αγοράζεις

Θες να κάνεις ζμαρτ τις βαλίτσες, πέτα τους ένα ρουφιάνο που καταγράφει πού και πότε ταξιδεύεις

 

Σε λίγο θα δίνουν τα πάντα "δωρεάν" με μικρό αντάλλαγμα το απόλυτο φακέλωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το θετεις ετσι εχεις ενα δικαιο αλλα αμα δεν ειναι σε θεση να χασει τα ακριβα του ρουχα τοτε καλυτερα να κατσει και να δουλεψει ή να αγορασει φθηνοτερα ρουχα.

 

 

δεν είναι μόνο θέμα χρημάτων, είναι και θέμα ψυχολογικό δώρο από κάποιο αγαπημένο πρόσωπο π.χ. πουλόβερ δώρο από την μάνα, ας πούμε ότι έχεις στην βαλίτσα σου 3-4 αγαπημένα ρούχα, ρολόγια, διάφορα που τα γουστάρεις πολύ.. δεν είναι χαζομάρα να χρειαστεί να τα ξαναψαξεις για να τα ξανα αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι μόνο θέμα χρημάτων, είναι και θέμα ψυχολογικό δώρο από κάποιο αγαπημένο πρόσωπο π.χ. πουλόβερ δώρο από την μάνα, ας πούμε ότι έχεις στην βαλίτσα σου 3-4 αγαπημένα ρούχα, ρολόγια, διάφορα που τα γουστάρεις πολύ.. δεν είναι χαζομάρα να χρειαστεί να τα ξαναψαξεις για να τα ξανα αγοράσεις.

Ρολογια κλπ τα βαζεις στη μικρη που τα παιρνεις μαζι σου στη μεγαλη βαζεις οτι δεν θα πονεσει αν το χασεις. 

Και παλι ομως δεν χρειαζεσαι smart βαλιτσα (αχαχα που φτασαμε) βαλε το gps μεσα ή ενα κινητο να σου κανει report για το που βρισκεται αν αυτη χαθει (που αν χα8ει εσκεμενα δεν θα τη βρεις και ποτε δεν πα να εχει και μπατσο μεσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...