Προς το περιεχόμενο

τοστιερα-grill grundig cg5040 2000w 39€ eshop.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εμενα μου εστειλαν αυτο το email και τελικα πηγα και πηρα μια τοστιερα που εχει το lidl αυτες τις μερες

 

 

Παρτε μια απο Lidl να ξεμπερδευετε. Απο πεμπτη ως σαββατο.

 

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=34540

 

Και 3 χρόνια εγγύηση, χωρίς γιατί και πως!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες ειμαι πλεον πεπεισμενος οτι οι τυποι κοροιδευουν απλα. Πηρα τηλ. μιας και σημερα σιγουρα θα παρελαμβαναν και παλι το ιδιο ποιημα. Ο προμηθευτης δεν παρεδωσε και οταν εχουμε νεα θα ενημερωθειτε... Οτι ναναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παραγγειλα μια για το εξοχικο....Μου ειχαν πει 24 και πλεον ειναι εξαφανισμενοι...Εγω θα περιμενω ακομα και σε 2 μηνες να παραλαβουν, αν οχι απλα καταγγελια και αρνητικη στο Σκρουτζ (εντωμεταξυ οταν το eshop εξαγοραστηκε ηλπιζα να κοπουν αυτα αλλα μπα ο Ελληνας ειναι Ελληνας, τελεια και παυλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα περιμενω ακομα και σε 2 μηνες να παραλαβουν, αν οχι απλα καταγγελια και αρνητικη στο Σκρουτζ (εντωμεταξυ οταν το eshop εξαγοραστηκε ηλπιζα να κοπουν αυτα αλλα μπα ο Ελληνας ειναι Ελληνας, τελεια και παυλα).

 

 Εγώ έριξα την καταγγελία ήδη από χθες για τη συνεχή μετακίνηση των ημερομηνιών παραλαβής και την κοροϊδία που μας κάνουν. Είναι η 2η φορά που συμπεριφέρονται με τον  ιδιο τρόπο σε παραγγελία που έχω κάνει. Την 1η ήταν με έναν εκτυπωτή όπου η ιστορία κράτησε πάλι 1 μήνα και κάτι, αλλά τουλάχιστον στο τέλος αντιπρότειναν το ίδιο μοντέλο σε άλλο χρώμα. Τώρα προτείνουν υποδεέστερα μοντέλα άλλης μάρκας και μας τρενάρουν μέχρι να ακυρώσουν οι περισσότεροι και τελικά να ρίξουν άκυρο στους λίγους που θα μείνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγώ έριξα την καταγγελία ήδη από χθες για τη συνεχή μετακίνηση των ημερομηνιών παραλαβής και την κοροϊδία που μας κάνουν. Είναι η 2η φορά που συμπεριφέρονται με τον  ιδιο τρόπο σε παραγγελία που έχω κάνει. Την 1η ήταν με έναν εκτυπωτή όπου η ιστορία κράτησε πάλι 1 μήνα και κάτι, αλλά τουλάχιστον στο τέλος αντιπρότειναν το ίδιο μοντέλο σε άλλο χρώμα. Τώρα προτείνουν υποδεέστερα μοντέλα άλλης μάρκας και μας τρενάρουν μέχρι να ακυρώσουν οι περισσότεροι και τελικά να ρίξουν άκυρο στους λίγους που θα μείνουν...

 

Αν ριξουν ακυρο μετα αφοτου θα μας εχουν να περιμενουμε για μηνες τοτε θα την πατησουν περισσοτερο απο την καταγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Ιουλιου μου ειπαν. Επισης δεν δινουν στοιχεια για το ποιος ειναι ο προμηθευτης τους. Πολυ θα ηθελα να το μαθω να κανω και εκει ενα τηλεφωνο να δω τελικα ποιος μας κοροιδευει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...