Προς το περιεχόμενο

Ανανέωση Spotify με videos, αυτοματοποιημένες λίστες και χαρακτηριστικά για δρομείς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρετε αν στο καρτοκινητό κοσμοτέ που έχω μπορώ να προσθέσω το spotify με 5 ευρώ; Έχω το φοιτητικό αυτή την στιγμή αλλά οκ είναι κοσμοτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καρτοκινητό, λειτουργεί κανονικά, εγώ έτσι το έχω. Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα, λόγω φοιτητικού. Παρόλαυτα, πάρε ένα τηλέφωνο την Cosmote για να σιγουρευτείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το cosmote 65 και μου εδωσαν το spotify premium δωρο.εχει τα παντα απο μουσικη ακομα και ψαγμενα συγκροτηματα.

 

στο premium εχει και καλυτερη ποιοτητα ηχου.

 

συνδεω κινητο με bluetooth στο ηχοσυστημα του αυτοκινητου,αψογος ηχος παιζεις αναπασα στιγμη οτι θελεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ας πουμε πληρωσω μια μηνιαια συνδρομη, κατεβασω καποια τραγουδια που θελω για να τα ακουω offline αφου ληξει πρεπει να την ανανεωσω για μπορω να ξανα ακουσω τα τραγουδια που κατεβασα? ευχαριστω!

1. Δεν μπορείς να κατεβάσεις άπειρα τραγούδια off line, νομίζω σε περιορίζει σε ένα αριθμό γύρω στα 500-600 κομμάτια

2. Τα τραγούδια που κατέβασες μπορείς να τα "παίξεις offline" για κάποια περίοδο. Ακολούθως θα πρέπει να ξανασυνδεθείς online για να τσεκάρει ότι είσαι ακόμα ενεργός συνδρομητής, αν όχι παύει η δυνατότητα αναπαραγωγής των κομματιών που είχες κατεβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Δεν μπορείς να κατεβάσεις άπειρα τραγούδια off line, νομίζω σε περιορίζει σε ένα αριθμό γύρω στα 500-600 κομμάτια

2. Τα τραγούδια που κατέβασες μπορείς να τα "παίξεις offline" για κάποια περίοδο. Ακολούθως θα πρέπει να ξανασυνδεθείς online για να τσεκάρει ότι είσαι ακόμα ενεργός συνδρομητής, αν όχι παύει η δυνατότητα αναπαραγωγής των κομματιών που είχες κατεβάσει.

3.333 τραγούδια ανά συσκευή είναι το όριο και επιτρέπεται να έχεις έως 3 linked συσκευές στο account σου για offline αποθήκευση οπότε συνολικά 9.999 τραγούδια ανά χρήστη (εφόσον έχει 3 διαφορετικές συσκευές). :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Τα τραγούδια που κατέβασες μπορείς να τα "παίξεις offline" για κάποια περίοδο. Ακολούθως θα πρέπει να ξανασυνδεθείς online για να τσεκάρει ότι είσαι ακόμα ενεργός συνδρομητής, αν όχι παύει η δυνατότητα αναπαραγωγής των κομματιών που είχες κατεβάσει.

 

Η περίοδος είναι 29 μέρες και αρκεί να συνδεθείς για ένα δευτερόλεπτο για να κάνει reset.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να συνδεθεί το spotify με το ifttt ωστε να ξεκινάει αυτόματα η μουσική μόλις μπαίνω σπίτι.

χρησιμοποίησε το automateit, σου δίνει αυτή την δυνατότητα. πολύ καλύτερο κατά την γνώμη μου από το ifitt 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...