Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγά βρε παιδιά φάτε και κάνα γλυκό που και που. Δεν θα πάθετε τίποτα. Δεν πάτε για fitness/olympia διαγωνισμό. Τωρα για όσους πανε λογικό να στερηθούν πολλά

 

εΓΩ ΣΗΜΕΡΑ που ηθελα παλι γλυκο έφαγα μισο μελομακ'αρονο και μιση κρεμούλα. Και μου έφυγε ειμαι οκ τώρα ενας γιατρος μου ειχε πει δεν ειναι προβλημα να τρως ΑΠΟ ΟΛΑ αλλα απο λιγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά βρε παιδιά φάτε και κάνα γλυκό που και που. Δεν θα πάθετε τίποτα. Δεν πάτε για fitness/olympia διαγωνισμό. Τωρα για όσους πανε λογικό να στερηθούν πολλά

Το δικό μου δεν είναι θέμα fitness. Είναι θέμα ότι δεν τα πάω πολύ τα ρημάδια. Δε ξέρω. Δεν γεννήθηκαν για μένα μάλλον. Το τιμάω όποτε τύχει (πχ σε γιορτές όλο και κάτι θα φάω). Σε γενέθλια εγώ θα φάω τη μισή τούρτα, αλλά γενικά δε μου βγαίνει ρε αδερφέ. Βλέπω τους φίλους μου που λένε, πάμε για προφιτερόλ. Μόνο αν μου βάλουν πιστόλι στον κρόταφο θα πάρω κι εγώ. Πχ το περασμένο καλοκαίρι δύο φορές έφαγα παγωτό όλες κι όλες. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια ωρα

Συγχαρητήρια, μάλλον παίζεις στο δίπολο βουλιμία/ανορεξία. Φαντάζομαι όλους τους υπόλοιπους μήνες "προσέχεις" τι τρως, είσαι μες τη γκρίνια κλπ. ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια, μάλλον παίζεις στο δίπολο βουλιμία/ανορεξία. Φαντάζομαι όλους τους υπόλοιπους μήνες "προσέχεις" τι τρως, είσαι μες τη γκρίνια κλπ. ε;

Θα λεγα insulin spike. Ακολουθω bb dieting.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα gon1332 σε αρκετούς δεν αρέσουν πολύ τα γλυκά. Ο καθένας με τα γούστα του. Εμένα μου αρέσουν αλλα τα τρώω πολύ αραιά. Έχουν θερμίδες τα ρημάδια.

 

DDevil συμφωνώ. Παν μέτρον άριστον.

Τωρα για τα άτομα που πανε σε διαγωνισμούς κλπ σαφώς αυτοί θα εχουνε πιο αυστηρό διαιτολόγιο.

Τις γιορτές πάντως τα μελομακάρονα τα βεβηλώνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα gon1332 σε αρκετούς δεν αρέσουν πολύ τα γλυκά. Ο καθένας με τα γούστα του. Εμένα μου αρέσουν αλλα τα τρώω πολύ αραιά. Έχουν θερμίδες τα ρημάδια.

 

DDevil συμφωνώ. Παν μέτρον άριστον.

Τωρα για τα άτομα που πανε σε διαγωνισμούς κλπ σαφώς αυτοί θα εχουνε πιο αυστηρό διαιτολόγιο.

Τις γιορτές πάντως τα μελομακάρονα τα βεβηλώνω

 

Αποψε έχω μια δουλεια για 3 ωρες στο γραφειο θα πάω μετα ισως πάω απευθειας για ποτάκι αλλα μέχρι τοτε λέω να πάρω 2-3 μελομακάρονα ρε γμτ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κοίτα gon1332 σε αρκετούς δεν αρέσουν πολύ τα γλυκά. Ο καθένας με τα γούστα του. Εμένα μου αρέσουν αλλα τα τρώω πολύ αραιά. Έχουν θερμίδες τα ρημάδια.

 

DDevil συμφωνώ. Παν μέτρον άριστον.

Τωρα για τα άτομα που πανε σε διαγωνισμούς κλπ σαφώς αυτοί θα εχουνε πιο αυστηρό διαιτολόγιο.

Τις γιορτές πάντως τα μελομακάρονα τα βεβηλώνω

 

Αποψε έχω μια δουλεια για 3 ωρες στο γραφειο θα πάω μετα ισως πάω απευθειας για ποτάκι αλλα μέχρι τοτε λέω να πάρω 2-3 μελομακάρονα ρε γμτ :P

 

για δυναμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα να φάω burger από τον σεπτέμβρη και τα σκατογλυκολοίδια από όταν ήμουν νιάτο προπτυχιακό. Φουλ φλέβα πρήστηκε, γελάνε τα μουστάκια μου. 

Ps πανάκριβα τα goodys το ένα στοίχισε 7.10 το άλλο 6.50 και το σκέτο ham που έφαγα στο δρόμο 2.25. 

μου είπε ένας φίλος ότι πάλι καλά είσαι τα fridays πχ είναι απλησίαστα... 

ευτυχώς που τρώω σπάνια πια σαβούρες 

Ρε Δημητρα...τι goodys.Τι σου μαθαινω τοσο καιρο?? :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...