Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με 3 δεν γινεται δουλεια!!Τουλαχιστον 4! ΝΟΜΟΣ

 

Ετσι όπως το έχεις γράψει υπολογίζεται αλλιως όμως!!! Το 4 είναι διαφορετικο του 4! το 4! είναι 1*2*3*4 = 24 μελομακάρονα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε Δημητρα...τι goodys.Τι σου μαθαινω τοσο καιρο?? :cry:

έπαιζε πλάνο για Κυρά Μάνα, αλλά τα burger του δεν μου γέμιζαν το μάτι...οπότε η πλησιέστερη λύση και άμεση ήταν αυτή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπαιζε πλάνο για Κυρά Μάνα, αλλά τα burger του δεν μου γέμιζαν το μάτι...οπότε η πλησιέστερη λύση και άμεση ήταν αυτή 

Αυτο που λες δεν το ξερω.Τα goodys παντως πολυ μουφα και ακριβα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DSC_0942.jpg

DSC_0943.jpg

 

Ωραια τα σοκολατακια κ οι σοκοφρετες αλλα αν δεν βουτηξεις λιγο τυροψωμο σε αυτο το ζουμάκι δεν βγαίνει ζωή πέρα.

 

Συνταγη για οσους ενδιαφερονται: Λες στον χασάπη να σου ξεκοκαλίσει το κοτοπουλο κ το γεμιζεις με μπεικον,καροτο,κοκκινη πιπερια,τυρι αλατι,πιπερι κ το δενεις ..ΓΙα σαλτσα/ζουμι: χυμο απο ενα πορτοκαλι,χυμο απο ενα λεμονι,1κγ μουσταρδα,1κγ.παστα ντοματας,λιγο λαδι,λιγο νερο κ ψηνεις στην γαστρα κανα 2ωρο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙλε δεν φαντάζεσαι ηδονή,δεν προλαβα να κατσω στο τραπεζι μαζι με τους αλλους,στο ορθιο εφαγα ..ΓΙα βραδυ παιζουν μπριζολες στο τζακι !!Μερακλίδικα πράγματα αλλα εχω ξεμεινει απο γλυκο οποτε ποσταρετε κατι σε γλυκο να φαμε κ εμεις :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να είχα γλυκό αλλα μόνο κάτι άθλιες γκοφρέτες παίζουν. Ψήσιμο στο τζάκι, αυτά ειναι! Ενα τζάκι μου λείπει και ειμαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DSC_0945.jpg

DSC_0946.jpg

 

Τελικα ακυρο οι μπριζολες γιατι ηταν παγωμενες κ καποιοι δεν μπορουσαν να περιμενουν κ πηραμε κατι προχειρο 

Το τζακι φιλε ειναι μεγαλη υποθεση κ καλη παρεα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...