Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειδα οτι ηταν φουρνος

Ειδα την ψησταρια στην αρχη και νομιζα οτι τα ειχε βαλει ψησταρια

 

 

Αααα αν τα εβαλαν οι γυναικες οκ

 

(Εγω τα κανω μερακλιδικα στην ψησταρια ολα και η γυναικα σε αποσταση γτ αυτα ειναι αντρικιες δουλειες :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 ψωμί  σε φούρνο σε χαρτί ψησίματος κ όχι στα κάρβουνα και μερακλιδικα δεν πάνε στο ίδιο ποστ 

..με φαγατε..εχουμε και κοριτσια στην παρεα..που κανουν τις δουλειες τις κουζινας , και μεχρι να νιωσω εγω , αυτες τα ειχαν φουρνησει κιολας..

 

 

----

 

ακομα ετοιμαζουμε...

 

(παρε λιγο γυρο γιατι μ εσκασες)

2586lvq.jpg

 

 

update.

jtou10.jpg

Επεξ/σία από discoboyminimal
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε φωτια σημερα το antifitness!!! Εβαλα κ εγω μια ατομικη πιτσα (δεν ειχα πολυ αλευρι για να μεινει κ για αυριο κανα κομματι) στον φουρνο αλλα τι να φτουρησει μπροστα στα μεγαλεια σας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πιτσες μας ειναι τιποτα μπροστα στο υπερτατο γευμα του discoboyminimal..

Νιωθω σαν να εφαγα φρουτα για βραδυ..

Περιμενω το Σ/k να πραξω τα ιδια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δικες σου μια χαρα ηταν,εγω με το ζορι εβγαλα μια ατομικη κ ευτυχως βρηκα κ λιγο μπεικον στην καταψυξη 

Αλλα θα παρουμε το αιμα μας πισω καποια στιγμη,ισως το σ/κ  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ψωμί  σε φούρνο σε χαρτί ψησίματος κ όχι στα κάρβουνα και μερακλιδικα δεν πάνε στο ίδιο ποστ 

Πιστεύω ότι δεν είχε πολύ χώρο στα κάρβουνα και δεν ήθελε να τον χαραμίσει για το ψωμί! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι δεν είχε πολύ χώρο στα κάρβουνα και δεν ήθελε να τον χαραμίσει για το ψωμί! :D

αν και εξήγησε γιατί οπότε δεν πάει σε αυτόν , απλά για να λέμε.. :P

αυτά που δείχνει στην ψησταριά τα 2/3 τουλάχιστον είναι το κρέας που τρώω κάθε φορά που ψήνουμε γιατι γουστάρω πολύ το κάρβουνο, οπότε όπως φαντάζεσαι θα χρειαζόμασταν τεράστια ψησταριά για να τα ψήνουμε όλα ταυτόχρονα. Δεν είναι ανάγκη να ψηθούν όλα ταυτόχρονα , τοποθετείς τα ψημένα κρέατα σε ένα δίσκο που κλείνει, ψήνεις το ψωμί και βουρ. Το ψωμί ψήνεται σε χρόνο ντε τε οπότε το κρέας δεν προλαβαίνει να παγώσει ποτέ , ούτε το χειμώνα που κάνει κρύο. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και εξήγησε γιατί οπότε δεν πάει σε αυτόν , απλά για να λέμε.. :P

αυτά που δείχνει στην ψησταριά τα 2/3 τουλάχιστον είναι το κρέας που τρώω κάθε φορά που ψήνουμε γιατι γουστάρω πολύ το κάρβουνο, οπότε όπως φαντάζεσαι θα χρειαζόμασταν τεράστια ψησταριά για να τα ψήνουμε όλα ταυτόχρονα. Δεν είναι ανάγκη να ψηθούν όλα ταυτόχρονα , τοποθετείς τα ψημένα κρέατα σε ένα δίσκο που κλείνει, ψήνεις το ψωμί και βουρ. Το ψωμί ψήνεται σε χρόνο ντε τε οπότε το κρέας δεν προλαβαίνει να παγώσει ποτέ , ούτε το χειμώνα που κάνει κρύο. :P

Δεν είσαι για να σου κάνουν το τραπέζι εσύ πάντως...:D

 

Είναι ιδέα μου ή κάποια φαγητά είναι πολύ πιο νόστιμα όταν τρώγονται κρύα;

Ιδέα σου είναι ναι :P (και αρκετών άλλων βέβαια).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@discoboyminimal πότε κανονιζουμε συναντηση σπιτι σου; :-D

Θα φερω τα γλυκά!

μαιρη , αν ανοιξει ο καιρος θα σας καλεσω!

ειμαστε 4 ατομα , και ειμαστε ΤΣΙΜΑ ΤΣΙΜΑ..οποτε κατω στην αυλη , να εχουμε τα κρεατα ζεστα διπλα στην φουφου , θα ειναι καλυτερα ;)

 

 

φαινονται λιγα τα κρεατα , 20 σουβλακια 10 μπιφτεκια και 10 πανσετες (και λιγο γυρακο , 1 μεριδες κοντα εφαγα μονος μου :P)

και με σαλατες , παντζαρια , μπουγιορτι , πατατες , κεφτεδακια , πιπεριες καυτερες , ψωμια που να τα φερεις βολτα..

 

ακουγεται ευκολο αλλα δεν ειναι χαχα και δεν ειμαι απο αυτους που δεν τρωνε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαιρη , αν ανοιξει ο καιρος θα σας καλεσω!

ειμαστε 4 ατομα , και ειμαστε ΤΣΙΜΑ ΤΣΙΜΑ..οποτε κατω στην αυλη , να εχουμε τα κρεατα ζεστα διπλα στην φουφου , θα ειναι καλυτερα ;)

 

 

φαινονται λιγα τα κρεατα , 20 σουβλακια 10 μπιφτεκια και 10 πανσετες (και λιγο γυρακο , 1 μεριδες κοντα εφαγα μονος μου :P)

και με σαλατες , παντζαρια , μπουγιορτι , πατατες , κεφτεδακια , πιπεριες καυτερες , ψωμια που να τα φερεις βολτα..

 

ακουγεται ευκολο αλλα δεν ειναι χαχα και δεν ειμαι απο αυτους που δεν τρωνε!

Αν ήταν καλεσμένος ο Vapir ξέρεις τι θα έλεγε ε; Νηστικούς μας άφησε...:P :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αυτό το έχω με την pizza , η μπαγιάτικη μου αρέσει καλύτερα

 

 

 

γιέα, η σπιτική πίτσα όμως. Δέκα φορές καλύτερη το πρωί! Η πίτσα της πιτσαρίας είναι για πέταμα μόλις κρυώσει γαμώτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...