Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αυτά του Στεργίου με το κοτόπουλο και τη σος πήρα 5 κιλά στο στρατό μέσα σε ούτε 2 εβδομάδες, 500+ θερμίδες το κάθε σάντουιτς είχε, βέβαια τα κιλά τα έχασα μόλις έφυγα από 124 ΠΒΕ :P

Πωωω αυτό με το κοτόπουλο γαμάει. Το τιμάω αρκετές φορές στην σχολή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτά τα Στεργίου (σάντουιτς + αραβική) λες και τρως ψωμί με ψωμί
Έτρωγα 4-5 τη μέρα μαζί με 2-3 προγεύματα και πρωινό-μεσημεριανό-βραδινό όσο ήμουν κέντρο στη Θήβα και έμεινα 60kg ? με είχαν δει οι δικοί μου και τρόμαξαν , αφου σε μια φάση αναρωτιόμουν αν τελικά τα Στεργίου αδυνατίζουν 
lol
τα γλυκά του πάντως κομπλέ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φάση ρε χαχα, αν ήξερα ότι παίζει τέτοια φάση στα κψμ θα την ανέβαζα στο νήμα του στρατού την φώτο και όχι εδώ lol

Πρώτη φορά το ακούω, που να το ξέρω βέβαια, όταν ήμουν εγώ φαντάρος όχι Στεργιου δεν υπήρχε αλλά ούτε γλυκά για δείγμα, κάτι τουλούμπες θυμάμαι μόνο και κάτι ζαμπόντυρόπιτες! Ρε τα φανταράκια τι τρώνε σήμερα και κλαίνε και από πάνω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φάση ρε χαχα, αν ήξερα ότι παίζει τέτοια φάση στα κψμ θα την ανέβαζα στο νήμα του στρατού την φώτο και όχι εδώ lol

Πρώτη φορά το ακούω, που να το ξέρω βέβαια, όταν ήμουν εγώ φαντάρος όχι Στεργιου δεν υπήρχε αλλά ούτε γλυκά για δείγμα, κάτι τουλούμπες θυμάμαι μόνο και κάτι ζαμπόντυρόπιτες! Ρε τα φανταράκια τι τρώνε σήμερα και κλαίνε και από πάνω!!

Είναι κάτι σαν επίσημος προμηθευτής του Ε.Σ.

 

(Εσύ βέβαια δεν το ξέρεις γιατί πήγες όταν είχε ακόμα ο στρατός καταπέλτες! :P :D )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φάση ρε χαχα, αν ήξερα ότι παίζει τέτοια φάση στα κψμ θα την ανέβαζα στο νήμα του στρατού την φώτο και όχι εδώ lol

Πρώτη φορά το ακούω, που να το ξέρω βέβαια, όταν ήμουν εγώ φαντάρος όχι Στεργιου δεν υπήρχε αλλά ούτε γλυκά για δείγμα, κάτι τουλούμπες θυμάμαι μόνο και κάτι ζαμπόντυρόπιτες! Ρε τα φανταράκια τι τρώνε σήμερα και κλαίνε και από πάνω!!

 

Πότε πήγες στρατό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι φάση ρε χαχα, αν ήξερα ότι παίζει τέτοια φάση στα κψμ θα την ανέβαζα στο νήμα του στρατού την φώτο και όχι εδώ lol

Πρώτη φορά το ακούω, που να το ξέρω βέβαια, όταν ήμουν εγώ φαντάρος όχι Στεργιου δεν υπήρχε αλλά ούτε γλυκά για δείγμα, κάτι τουλούμπες θυμάμαι μόνο και κάτι ζαμπόντυρόπιτες! Ρε τα φανταράκια τι τρώνε σήμερα και κλαίνε και από πάνω!!

Aπο το 2002 τουλαχιστον που πηγα εγω παιζει ο Στεργιου. Πλακα πλακα το ειδα αυτο το πεταλο, καποια στιγμη θα το χτυπησω.

 

@Ευα καλα νταξει, αυτο ειναι overkill, τι να ποσταρουμε τωρα πια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο το 2002 τουλαχιστον που πηγα εγω παιζει ο Στεργιου. Πλακα πλακα το ειδα αυτο το πεταλο, καποια στιγμη θα το χτυπησω.

 

@Ευα καλα νταξει, αυτο ειναι overkill, τι να ποσταρουμε τωρα πια?

Ε βάλε καμιά σοκολάτα! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας εστειλες ρε συ ευα

η μεγαλη πλακα θα ηταν να τις ανεβαζες χωρις spoiler :P :P   να κλαιμε τα mb μας!!!

 

παντως φοβερα πρεπει να ηταν

παω να φαω μια ταπεινη lacta oreo να ερθω στα ισια μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας εστειλες ρε συ ευα

η μεγαλη πλακα θα ηταν να τις ανεβαζες χωρις spoiler :P :P   να κλαιμε τα mb μας!!!

 

παντως φοβερα πρεπει να ηταν

παω να φαω μια ταπεινη lacta oreo να ερθω στα ισια μου

Μια lacta double caramel έφαγα εγώ πριν, από το Βέλγιο απευθείας! :D

 

LACTA_DOUBLE_CAR_548c2971242ff.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...