Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι πατατες ειναι ωραιες.. και τα μπεργερ και τα ψηνουν όπως τους πεις.. Απο εμφανιση δεν λεει αλλα ειναι καλό σε γευση και σχετικά τιμια η τιμή τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μεσημεριανοπρωινο

post-312366-0-60709000-1455908211_thumb.png


και πριν λιγο 35 chicken wings και από πάνω μπόλικη σιράτσα. (τα απομεινάρια χαχαχαχαχα)

post-312366-0-76751300-1455908235_thumb.png

το βράδυ θα παιξει και burger στάνταρ.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικό-άσχετο:

Μετά από αρκετές ώρες πείνας είπα μετά από καιρό να φάω από σουβλατζίδικο.Είπα μην το παραχέσω και πήρα μια αράβικη πίτα με λαχανικά,μανιτάρια,πατάτες και σως κηπουρού. Το στομάχι μου πρήστηκε σαν νταούλι και κλαίω από τον πόνο.

Δε νομίζω ότι είναι τόσο αντιφίτνες και παχυντικό αυτό που πήρα, πέρα από τις πατάτες για να μου προκαλεί τέτοιο φούσκωμα. Να πάω σε κανέναν γιατρό καλύτερα; Σε παθολόγο ή γαστρεντερολόγο; Δυσανεξία στο αντιφίτνες είναι ή είναι ιδέα μου;

 

Εμένα την μάνα μου την φουσκώνουν τα λαχανικά,δεν θυμάμαι συγκεκριμένα ποιά.Μιλάμε σαν έγκυος γίνεται,για τέτοιο πρήξιμο λέω.Οπότε κοίτα μην σε πειράζουν κι εσένα τα συγκεκριμένα λαχανικά που έφαγες.Ψαράκι,γατούλα,ψαράκι του θεού.Τι θέλεις το χορτάρι κι εσύ.Αυτό είναι για τα πρόβατα.Εσύ είσαι πανέξυπνο τετράποδο :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έφαγα παστίτσιο και στο καπάκι 3 κομμάτια τούρτα(δεν ξέρω πως άντεξα)ενώ κάνω διατροφή...όλη την μέρα νιώθω ενοχές

Και έχω να πάω 3 μέρες γυμναστήριο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έφαγα παστίτσιο και στο καπάκι 3 κομμάτια τούρτα(δεν ξέρω πως άντεξα)ενώ κάνω διατροφή...όλη την μέρα νιώθω ενοχές

Και έχω να πάω 3 μέρες γυμναστήριο :(

Θα μπει ο Anorymous να σε παρηγορήσει! :P :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έφαγα παστίτσιο και στο καπάκι 3 κομμάτια τούρτα(δεν ξέρω πως άντεξα)ενώ κάνω διατροφή...όλη την μέρα νιώθω ενοχές

Και έχω να πάω 3 μέρες γυμναστήριο :(

 

Να μη νιώθεις. 'Ισα ίσα, μια στο τόσο ένα cheat meal σοκάρει το σώμα ώστε να μην συνηθίζει στις λιγότερες θερμίδες που φαντάζομαι πως τρως εφόσον κάνεις διατροφή. Και μπορείς μάλιστα να πας να δώσεις πόνο στο γυμναστήριο και να αξιοποιήσεις έτσι τις παραπάνω θερμίδες που πήρες. Και στην τελική, έφαγες κάτι γαμάτο που σου άρεσε, άψογα! Μην βασανίζεσαι χωρίς λόγο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...