Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διπλο εσπρεσο λατε μαζι με cronut με γεμιση κρεμα πατισερι 

 

 

τελευταία φορά πήρα πριν κανα 2-3 μήνες? ξενέρωσα 

1 με μπανάνα

1 με kinder bueno 

1 με μερέντα

1 με κρέμα μπισκότο 

και ένα άλλο που δεν θυμάμαι 

σύνολο 5

 

όλα μαζί όση γέμιση έπρεπε να έχει το ένα ..........για να θεωρείτε μισοάδειο. Και φαντάσου οτι απο εκεί που πήρα παλιά ήταν τούμπανα, τα έκοβες κ χυνόταν η γέμιση. 

 

Καμια ιδέα για Πάτρα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη βλεπω εχετε πεσει ψυχολογικα και εχετε να ποσταρετε απο το μεσημερι παρτε την χειροποιητη πιτσα μου με χειροποιητη ζυμη και αφθονο σαλαμι-τυρι-μπεικον-τριμμενο τυρι και πιπερια :)

 

(ηθελα να βαλω και ελιες και ντοματα και και και αλλα μ εβαλε φρενο η γυναικα γιατι είναι βραδυ μ ειπε....γυναικες τι να πεις....)

post-210891-0-54910400-1455728994_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταία φορά πήρα πριν κανα 2-3 μήνες? ξενέρωσα 

1 με μπανάνα

1 με kinder bueno 

1 με μερέντα

1 με κρέμα μπισκότο 

και ένα άλλο που δεν θυμάμαι 

σύνολο 5

 

όλα μαζί όση γέμιση έπρεπε να έχει το ένα ..........για να θεωρείτε μισοάδειο. Και φαντάσου οτι απο εκεί που πήρα παλιά ήταν τούμπανα, τα έκοβες κ χυνόταν η γέμιση. 

 

Καμια ιδέα για Πάτρα? 

 

εγω τα παιρνω απο νανου και ειναι τιγμα στην γεμιση σε ενα δεν εχει εκει κοντα δυστηχως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι η καλύτερη γευστικά ποιότητα νανου αλααα σε σχέση με το κόστος τους τα ξεσκίζω ( νομίζω οτι έχω ποστάρει και αυτα που φτιάχνω  .. αν οχι και δεν θυμαται κανεις ας το πει να τα ανεβάσω...)

 

πο πως περναν τα χρόνια ..(μου ηταν η ποιο εύκαιρη για να ανεβάσω αλλιως τα εχω τιμήσει ποιο πρόσφατα)

12747929_1117514778300598_52903647037326

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι η καλύτερη γευστικά ποιότητα νανου αλααα σε σχέση με το κόστος τους τα ξεσκίζω ( νομίζω οτι έχω ποστάρει και αυτα που φτιάχνω  .. αν οχι και δεν θυμαται κανεις ας το πει να τα ανεβάσω...)

 

πο πως περναν τα χρόνια ..(μου ηταν η ποιο εύκαιρη για να ανεβάσω αλλιως τα εχω τιμήσει ποιο πρόσφατα)

12747929_1117514778300598_52903647037326

 

εγω τα βρισκω πολυ καλα ασχετος τιμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...