Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό με τα πιροσκί είναι μόδα των τελευταίων χρόνων ή τα παίρνατε - υπήρχαν ανέκαθεν; Εγώ 1-2 φορές έχω φάει πάντως και οκ δεν τρελάθηκα (η τελευταία ήταν πέρυσι στον Πειραιά, 2-3 δρόμους πάνω από το λιμάνι).

 

Δεν είναι και τόσο antifitness αλλά έφαγα φρέσκο τόνο για βραδινό, νομίζω πως είναι από τα νοστιμότερα ψάρια! (Από όσα έχω φάει τουλάχιστον!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πιροσκι ειδικά στη βόρεια Ελλάδα που έχει περισσότερους πόντιους πάντα ήταν γνωστά. Τα τελευταία χρόνια μάλλον πρέπει να έγιναν γνωστά κάτω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα πιροσκί είναι μόδα των τελευταίων χρόνων ή τα παίρνατε - υπήρχαν ανέκαθεν; Εγώ 1-2 φορές έχω φάει πάντως και οκ δεν τρελάθηκα (η τελευταία ήταν πέρυσι στον Πειραιά, 2-3 δρόμους πάνω από το λιμάνι).

 

Δεν είναι και τόσο antifitness αλλά έφαγα φρέσκο τόνο για βραδινό, νομίζω πως είναι από τα νοστιμότερα ψάρια! (Από όσα έχω φάει τουλάχιστον!)

 

Τα πιροσκι ειδικά στη βόρεια Ελλάδα που έχει περισσότερους πόντιους πάντα ήταν γνωστά. Τα τελευταία χρόνια μάλλον πρέπει να έγιναν γνωστά κάτω.

 

Eγω πιροσκι ετρωγα απο τα 16 ειχε ο φουρνος μας αλλα εβγαζε λιγα κομματια οποτε εβρισκα τα προτιμουσα απο την λουκανικοπιτα.

 

Μετα που ημουν φοιτητης εμαθα οτι ηταν ποντιακα δεν το ηξερα ειχα πεσει με μια γιαγια απο την βεροια στο τρενο και μου εκανε αναλυση, ευτηχως με κερασε και χειροποιητα πιροσκι σαν ψυχικη οδυνη :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι χααχα , εχθές το πρωί τυροπιτάκια μετά το απόγευμα μακαρόνια (με μπεικον , κρέμα γάλακτος , τυρί) . σοκολατες και βράδυ  μιλκσεικ (με παγωτο ben jerry) και βάφλα με παγωτό και νουτέλα .

Σήμερα το μεσημέρι παγωτό με βάφλα και ορεο , σοκολατούχο γάλα και σοκολατένιο κεικ ,πατατάκια με γεύση πίτσας, μεσημερανιό δεν εχω φάει ακόμα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω προσωπικά με 5-6 λίτρα μπύρα θα είχα τέτοιο φούσκωμα που δεν θα πήγαινε τίποτα κάτω.

 

και πολλα λες με φουσκωνει απιστευτα η μπυρα προσωπικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tagliatelle with mushrooms( ψημενα σε bbq & worcestershire sauce) + turkey thigh fillet   :-D

 

tal_zps7exwgvzm.jpg

 

 

 

and of course the dessert :-D  

 

 

bnj_zpsyechp9wj.jpg

Αρκετα καλο και ωραιο το πιατο αλλα δεν νομιζω οτι ειναι καταλληλο για να μπει στο anti-fitness....πηγαινε το στο fitness thread παρακαλω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tagliatelle with mushrooms( ψημενα σε bbq & worcestershire sauce) + turkey thigh fillet   :-D

 

tal_zps7exwgvzm.jpg

 

 

 

and of course the dessert :-D  

 

 

bnj_zpsyechp9wj.jpg

 

θα προτιμουσα Chocolate Fudge Brownie ή Chunky Monkey, καμμια μπυριτσα η κολα δεν παιζει ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...