Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιας που πλέον δεν σαβουριάζω :'( θα επιστρέφω στο thread μου για οφθαλμόλουτρο και για να ποστάρω ό,τι λιγουρεύομαι:

 

Π.χ.

Chocolate_Mousse_Torte_800.png

 

%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%

 

food52_02-19-13-0043.jpg?1369665073

 

lia1731b2-web_1.jpg

 

giaourtlou.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που πλέον δεν σαβουριάζω :'( θα επιστρέφω στο thread μου για οφθαλμόλουτρο και για να ποστάρω ό,τι λιγουρεύομαι:

 

Π.χ.

 

 

%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%

 

 

 

+

παγωτό καϊμάκι = <3

 

 

οι χυμένοι κεφτέδες στο τελος , τι είναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετά από ένα χρόνο είπα να καταναλώσω και γω την ινσουλίνη γλυκόζη μου, αν και τώρα που μπαίνω στο mass up θα χει συχνά pizza και burger, οπότε stay tuned αθηνέζε

Γιαουρτλου

μαλιστα. Δεν εχει τύχει να δοκιμάσω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@#$!$@#!$#@$@#! damn you!!!

 

[ζεεεν ψυχραιμία θα συγκρατηθώ. Ούτε γιορτές έχω να πάω για να μπω σε πειρασμούς.]

Το Καλοκαιράκι φεύγει σιγά σιγά και λίγο σαβουριασμα επιβάλλεται δεν θα το πούμε σε κανένα μην σε ανησυχεί αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλετάκια, medium - well done, μαριναρισμένα με sos ντιζόν, μπαλσάμικο, σογια sos και καπνιστή παπρικα από βραδύς. Διπλα πατάτα, βραστή και στη συνεχεια ψημένη στο γκριλ.

 post-61654-0-41717700-1439551261_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^Στο όριο είσαι.Τι βραστές πατάτες ρε.Τηγανιτές τίγκα στη λαδάρα(όχι ελαιόλαδο,ηλιέλαιο).

Θα ποστάρω και εγώ σπιτικά αργότερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλετάκια, medium - well done, μαριναρισμένα με sos ντιζόν, μπαλσάμικο, σογια sos και καπνιστή παπρικα από βραδύς. Διπλα πατάτα, βραστή και στη συνεχεια ψημένη στο γκριλ.

 attachicon.gifIMG_20150814_140549133.jpg

Δείγμα;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε αδωνις, ζεις πανω από το αυλάκι :P και δεν εχεις φαει γιαουρτλου κεμπαπ; eleow! 

 

δε με συγκινεί το κεμπάπ , μια φορά έφαγα στην Αθήνα στο Μοναστηράκι σε πίτα και ήταν έμεσμα , απο τοτε δε θέλω ούτε να το μυρίσω .

 

Άσχετο , αλλά περιμένω να χειμωνιάσει για τα καλά να επιδωθω στο κοντοσούβλ-ing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλο πιατο. Ηταν 250gr+


^^Στο όριο είσαι.Τι βραστές πατάτες ρε.Τηγανιτές τίγκα στη λαδάρα(όχι ελαιόλαδο,ηλιέλαιο).

Θα ποστάρω και εγώ σπιτικά αργότερα.

 

Δεν μου αρεσουν οι σπιτικες τηγανιτες, αλλα ειχε βρασει η μαδερ γιατι νηστευει και τσιμπησα μια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείγμα;

 

Μόλις το σκεφτόμουν. Αν ο σκοπός είναι να χορτάσω με κάτι τέτοιο - το οποίο, παρεμπιπτόντως, φαίνεται νοστιμότατο - χρειάζονται γύρω στις ...120 μερίδες (ο Μανιτού να τις κάνει μερίδες, αλλά τέλος πάντων...), εκ των οποίων οι μισές θα καταναλωθούν με ...εισπνοή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...