Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοίνωσε επίσημα το Galaxy S6 edge Iron Man Limited Edition


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ άγχος ρε παιδιά για το πως θα φαινεστε από το κινητό.

Αν περιμένετε από αυτό κάτι κάνετε λάθος

Είναι προφανές ότι τίποτα δεν κάνουμε λάθος.. Για όλα φταίει το συμπαθητικό νευρικό σύστημα.. Το άγχος ως αντανακλαστικη λειτουργία μας βοηθούσε στα πρώτα μας χρόνια να επιβιώσουμε από τα δόντια του ρεξ. Τώρα ρεξ δεν υπάρχει έχει μείνει το σύστημα όμως....και επιλέγω να αγχωθω με το κινητό ώστε μετά να με καθησυχάσει ο ψυχοθεραπευτής στον δερμάτινο καναπέ ώστε μετά να νιώσω ενοχές για την απραξία που δείχνω στο ότι συμβαίνει στον πλανήτη και να σβήσω στη συνέχεια τον πόνο μου στην επόμενη ναυαρχίδα. .και έζησαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα....άντε βρε παλιόπαιδα με συγκινήσατε πάλι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΕΠΙΟΙΚΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ..............αντε με το καλό και σε μια special εκδοση gummy bear  μαζι με ενα παριζάκι δωρο τα 3 χρονα θα το λατρεψουν και θελετε να ανταγωνηστείτε και την apple τρομαρα σας.....

 

βεβαια τι να κλ.... ενα ταπεινο iphone μπροστα του φαντάσου τι μουρη θα πουλαει το μεγαλοστελεχος μιας πολυεθνικης οταν θα εμφανιστει στο διοικητικο συμβουλιο της εταιριας με το σουπερ ντουπερ iron man τηλεφωνο........οντως επαγγελματικων προδιαγραφών τηλεφωναρα που αντικατοπτριζει την στροφη της samsung στην δημιουργια τηλεφωνων εργαλειων για τον επαγγελματια.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ χάλια είναι, προσωπική μου γνώμη βέβαια. Αλλά να διαβάζω εδώ ότι τηλέφωνο=μούρη με ξεπερνάει. Το οτι δεν αρέσει εμένα δεν πάει να πει οτι είναι άσχημο και για τον διπλανό μου, μερικοί όμως το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο και ότι αρέσει δεν αρέσει είναι κανόνας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...