Προς το περιεχόμενο

LG NB300 SOUNDBAR SET [eshop.gr] 99 euros [ΤΕΛΟΣ]


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) είτε αναλογικά με mini Jack 3.5mm από την έξοδο της κάρτας ήχου σου στην ηχομπαρα είτε ψηφιακά με οπτική ίνα αν βέβαια διαθέτη η κάρτα ήχου σου τέτοια έξοδο.

 

2) Το sub με την μπάρα συνδέεται μόνο ασύρματα.

 

3) καρφί δεν μου καίγεται, έχει πολύ δύναμη, αν ακούς μουσική από USB είναι σαν ένα κανονικό ηχοσυστημα.

 

4) Δεν το γνωρίζω, έχουν περάσει αρκετές μέρες όμως και το κόβω χλωμό να ισχύει.

 

Ακόμα και χωρίς την προσφορά παραμένει μια από τις καλύτερες επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το παρηγγειλα και γω τελικα...! ευχαριστω τους testers... :P

 

ειναι μεχρι 10/6 η προσφορα με κωδικο 1522 για τον παλικαρι απο πανω.

 

 

Τελικα την παρηγγειλα.Πιστευω οτι αξιζει σε αυτη την τιμη.

 

Τον κωδικο τον ειχε ετοιμο.Εγραφε OFFER1522 και στο τελος η τιμη ηταν στα 99€.

 

 

Το special offer που ερχεται σε e-mail ειναι διαφορετικο απο το newsletter?

 

Εχω 1 e-mail απο τις 08/06 στα εισερχομενα με τιτλο [email protected] και μεσα γραφει special offers με κωδικο 1524.Μεσα δεν εχει την ηχομπαρα του θεματος,αλλα 1 της Samsung για αυτο ρωταω αν ειναι διαφορετικο το 1 με το αλλο.

 

 

Δεν θυμαμαι να εχω κλικαρει να γραφτω στο newsletter που αν θυμαμαι σωστα η επιλογη αυτη υπαρχει στην συμπληρωση φορμας παραγγελιας.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι στοκοι ρε παιδια. Χτες , εκανα κλικ στο λινκ το πρωι, και εγραφε 99. Κατα τις 4 το απογευμα η τιμη πηγε 150 ευρω.

Ουτε ενημερωναν για κουπονια, ουτε για ποσο ισχυει , ουτε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι στοκοι ρε παιδια. Χτες , εκανα κλικ στο λινκ το πρωι, και εγραφε 99. Κατα τις 4 το απογευμα η τιμη πηγε 150 ευρω.

Ουτε ενημερωναν για κουπονια, ουτε για ποσο ισχυει , ουτε τιποτα.

 

 

Τσεκαρα μετα τις 00:00 και υπηρχε ακομα η προσφορα.Η αλλαξε αργα το βραδυ,η πρωινες ωρες σημερα.

 

Εγω παρηγγειλα πριν τις 00:00 οταν ειδα το post  #47.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, το καταστημα εχει τα χαλια του, αλλα ηταν σαφες στο newsletter οτι η προσφορα θα ισχυε εως τις 10/6. Χθες το βραδυ ηταν ακομα ενεργη, οπως αναφερει αλλωστε κι ο Αντι που εκανε παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλεφωνο το απογευμα στο e-shop να ρωτησω ποτε θα παραλαβω.

 

16/06 παραλαμβανουν αυτοι και σε εμενα ειπαν οτι θα το στειλουν 1-2 ημερες μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει την έχω λατρέψει την ηχομπαρα, για κρεβατοκάμαρα τα σπάει.

 

Δεν έχει random όμως ρε παιδιά για μουσική?

 

 

*Έψαξα το manual, έχει random, ευτυχώς.

Είναι στο κουμπί repeat! Που να το φανταστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα.

 

Ειχα και καλωδιο οπτικης ινας και το συνδεσα στην TV.

 

Ο ηχος σε σχεση με τα παλια  Logitech 5,1 που εχω ειναι παρα πολυ καλυτερος.Πολυ καθαρος και το μπασο πολυ καλυτερο.

 

Εχει διαφορα modes οπως Game,Loudness,Night κλπ.

 

Στο χειριστηριο εχει καποιες ρυθμισεις για LG TV για να μην αλλαζεις τηλεχειριστηριο.Σε 1 LG TV-Monitor που εχω καποιες λειτουργιες οπως volume,mute και on-off λειτουργουν.

 

Συνδεσα και 1 mini jack απο το PC στην ηχομπαρα γιατι δεν με αφηνε να αυξομειωσω τον ηχο.Η συγκεκριμενη υποδοχη γραφει οτι ειναι για κινητα,ταμπλετς κλπ.

 

Συνδεθηκε και με 1 παλιο Samsung κινητο μεσω Bluetooth.

 

Καποια στιγμη μπορει να συνδεσω την ηχομπαρα με το PS4 αν φτανει το καλωδιο για να δω αν υπαρχει διαφορα.

 

Οι οδηγιες χρησης δεν εχουν Ελληνικα αλλα το manual της εγγυησης εχει.

 

 

1)Εχει διαφορα το φθηνο καλωδιο οπτικης ινας με καποιο ακριβο?

 

2)Ισχυει οτι καποια η ολα τα ηχεια στην αρχη θελουν "στρωσιμο",δηλαδη να ανοιγεις την ενταση σταδιακα και οχι αποτομα δυνατα?

 

3)Πως λεγεται η λειτουργια που πρεπει να εχει 1 LG TV για να συνδεθει με την ηχομπαρα ασυρματα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1)Εχει διαφορα το φθηνο καλωδιο οπτικης ινας με καποιο ακριβο?

 

2)Ισχυει οτι καποια η ολα τα ηχεια στην αρχη θελουν "στρωσιμο",δηλαδη να ανοιγεις την ενταση σταδιακα και οχι αποτομα δυνατα?

 

3)Πως λεγεται η λειτουργια που πρεπει να εχει 1 LG TV για να συνδεθει με την ηχομπαρα ασυρματα?

1. Μονο στις μηχανικες αντοχες, από θεμα ποιοτητας ηχου καμια απολυτως.

 

2. Αναλογα το μεγαφωνο και την κατασκευη του, από απλα υπερβολικο μεχρι παραμυθι.

 

3. "Wireless Sound Sync " : Απλά συνδέστε το soundbar σε τηλεόραση LG που έχει υποστήριξη Wireless Sound Sync και απολαύστε απίθανο ήχο ασύρματα μέσω Bluetooth

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα.

 

 

 

 

καλοριζικο... η πλακα ειναι οτι το παρηγγειλα πριν απο σενα και οταν ειδα το ποστ σου πηρα να ρωτησω μην εχει γινει τιποτα και εχει ακυρωθει η παραγγελια...  ο πωλητης μου ειπε οτι δεν εχουν παραλαβει την τελευταια εβδομαδα και ηταν κατηγορηματικος σε αυτο...

 

τσεκαρε μην σου εδωσαν καμμια επιστροφη... ηταν καλα κλειστο το κιβωτιο? γιατι κανουν κατι καραγκιοζιλικια τετοια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοριζικο... η πλακα ειναι οτι το παρηγγειλα πριν απο σενα και οταν ειδα το ποστ σου πηρα να ρωτησω μην εχει γινει τιποτα και εχει ακυρωθει η παραγγελια...  ο πωλητης μου ειπε οτι δεν εχουν παραλαβει την τελευταια εβδομαδα και ηταν κατηγορηματικος σε αυτο...

 

τσεκαρε μην σου εδωσαν καμμια επιστροφη... ηταν καλα κλειστο το κιβωτιο? γιατι κανουν κατι καραγκιοζιλικια τετοια....

 

Ευχαριστω..

 

Η κουτα,τα παρελκομενα,ακομα και το εγχειριδιο ηταν ολα σφραγισμενα.Η ηχομπαρα και το subwoofer ηταν με ζελατινες.

 

Ολα ηταν  σωστα συσκευασμενα μεσα στην κουτα και απ'εξω δεν ειχε καποιο χτυπημα.Ολα καινουρια.

 

Δεν εισαι ο μονος που παρηγγειλες πριν απο εμενα και δεν εχεις παραλαβει.Δεν θα επρεπε να παραλαβεις με αυτους που παρηγγειλαν στην σελιδα 3?Παρηγγειλες πριν η μετα απο αυτους?

 

Μα καλα,δεν τηρουν σειρα προτεραιοτητας?

 

Βασικα ειχα μπερδευτει και ειχα κανει την παραγγελια για παραλαβη απο καταστημα,οπως με ολα τα αλλα πραγματα που ειχα αγορασει,απο συνηθεια.Μετα ομως που ειδα οτι μετα το ποσο των 90€ εχει δωρεαν μεταφορικα,στο τηλεφωνο ζητησα να μου φερουν την παραγγελια σπιτι.Στην αρχη σκεφτηκα να μην το κανω,μην γινει κανα μπερδεμα με την παραγγελια,πχ με την τιμη και με χρεωσουν παραπανω.Γιατι σκεφτηκα οτι μπορει να καταχωρουσαν την παραγγελια απο την αρχη.Η να γινει καποιο αλλο μπερδεμα.Αλλα με διαβεβαιωσαν οτι θα παραλαβω με την τιμη της προσφορας.Οποτε εδωσα την διευθυνση μου.Αλλα δεν νομιζω οτι παιζει ρολο αυτο στο οτι παρελαβα πριν απο εσενα και με οσους παρηγγειλαν πριν απο εμενα.

 

Με ολες τις υπολοιπες παραγγελιες που εχω κανει απο το καταστημα δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα,μου ερχοταν μυνημα στο κινητο οτι η παραγγελια ειχε ερθει στο καταστημα.

 

ΥΓ 1:Παρτε τηλεφωνο να μαθετε τι γινεται με την παραγγελια σας.

 

ΥΓ 2:Εγω ουτε καν ειδα απο την σελιδα τους σε τι κατασταση βρισκεται η παραγγελια οπως κανω καθε φορα.Αλλα οπως γραφω πιο πανω(post #53),τους πηρα τηλεφωνο 1 ημερα μετα την παραγγελια για να ρωτησω.Οπως ειπαν επραξαν.

 

ΥΓ 3:Παιζω PS4 και εχει πολυ καλο ηχο,καθαρο και κρυσταλλινο.Ακουω λεπτομερειες που με τα παλια 5,1 δεν ακουγα.Το Subwoofer γεμιζει τον χωρο(σχετικα μικρος χωρος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια και με εμενα. Παρηγγειλα πριν απο εσενα (δεν στο ειπα στο πμ) και μιλησα με το καταστημα τηλεφωνικα, το οποιο με διαβεβαιωσε οτι αυριο-μεθαυριο εχουν ενημερωση για παραλαβη απο τον προμηθευτη κι αμεσα λαμβανω μνμ. Ειπα οτι "ενας φιλος παρηγγειλε μετα απο εμενα, αλλα παρελαβε" και δεν ηξερε τι να μου απαντησει. Φυσικα, ειπα "οκ, δεν ειναι θεμα, απλα αναρωτηθηκα γιατι" και κλεισαμε ομορφα κι ωραια την συζητηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια και με εμενα. Παρηγγειλα πριν απο εσενα (δεν στο ειπα στο πμ) και μιλησα με το καταστημα τηλεφωνικα, το οποιο με διαβεβαιωσε οτι αυριο-μεθαυριο εχουν ενημερωση για παραλαβη απο τον προμηθευτη κι αμεσα λαμβανω μνμ. Ειπα οτι "ενας φιλος παρηγγειλε μετα απο εμενα, αλλα παρελαβε" και δεν ηξερε τι να μου απαντησει. Φυσικα, ειπα "οκ, δεν ειναι θεμα, απλα αναρωτηθηκα γιατι" και κλεισαμε ομορφα κι ωραια την συζητηση.

 

 

 

Μηπως εξαρταται απο την περιοχη?

 

Εγω ειμαι Αθηνα.

 

Αθηνα εισαι η επαρχια?

 

Οι υπολοιποι που παρηγγειλαν πριν απο εμενα και δεν παρελαβαν?

 

Λογικα παρηγγειλαν σε δοσεις,δηλαδη  μαζεψαν 1 συγκεκριμενο αριθμο παραγγελιων,να παρελαβαν και μετα να παρεδωσαν.Γιατι αν προσεξεις η προσφορα αρχισε στις 26 Μαιου.Πχ η 1η παραλαβη να τους ηρθε 7-8 ημερες μετα την εναρξη της προσφορας 2-3 Μαιου,η 2η κατα τις 09-11 και η 3η στις 16 Μαιου,παραλαβη απο την οποια παρελαβα εγω.

 

Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι τα εχουν κανει μανταρα με τις παραγγελιες και δεν κρατησαν σειρα προτεραιοτητας.

 

Πρεπει οπωσδηποτε να παραλαβετε ολοι και οχι με καθυστερηση.Εμενα εκαναν περιπου 8 ημερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...