Προς το περιεχόμενο

Mr Robot (2015)


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 798
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε μαγκες μπορεί κανείς σε ενα σποιλερ να μου πει συνοπτικά τι εχει γινει απ την 2η σεζον μεχρι τωρα; Εχει βαρύνει απιστευτα η σειρα και δυσκολεύομαι πλέον να την δω, απ τα 10 που λενε πιανω το 1 κλπ ειμαι σε ενα κομφουζιο σαν την πρωτη φορα που ειδα το requiem for a dream

Και εγω την παρατησα.

Τη 2η σεζον την ειδα με το ζορι.

Το 1ο επεισοδιο της 3ης το παρατησα στη μεση.

Κατ εμε μονο η 1η αξιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω την παρατησα.

Τη 2η σεζον την ειδα με το ζορι.

Το 1ο επεισοδιο της 3ης το παρατησα στη μεση.

Κατ εμε μονο η 1η αξιζε.

 

Και εγώ είχα κουραστεί από τη δεύτερη σεζόν και το πρώτο της τρίτης, όμως το δεύτερο της τρίτης μου θύμισε κάτι από την πρώτη. Ελπίζω να συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό με αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το 2ο.Οι εξελιξεις γινονται αρκετα γρηγορα και η ατμοσφαιρα εχει ζεσταθει για τα καλα.Ελπιζω και σε αναλογη συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα δει την πρωτη και μου αρεσε. Δεν ξετρελαθηκα, ηταν οκ. Ειχα αρχισει την δευτερη, αλλα ηταν διπλο το πρωτο επεισοδιο, και σχεδον 90 λεπτα απόλυτου τίποτα δεν γινεται να τα δεις ευκολα. Τωρα που ξεκινησε η τριτη ειπα να την ξαναπιασω, αλλά δεν την παλευω. Εχω φτασει στην μεση του τριτου και νιωθω οτι δεν εχω δει απολυτως τιποτα.

 

Μπαινει στην λιστα μαζι με Hannibal και American Gods, δλδ καλη σκηνοθεσια, καλη φωτογραφια, καλες ερμηνειες, αλλα δεν μπορω να βλεπω ανθρωπους να περιφερονται επι 1 ωρα αμιλητοι χωρις σκοπο.

 

 

Το οτι δεν αρεσε σε μενα δεν σημαινει απολύτως τίποτα για την ιδια την σειρά. Το μονο που σημαινει ειναι οτι δεν μου άρεσε..  B) 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απαιτητική σειρά και εμένα με κουράζει αρκετά συχνά, αλλά αυτή είναι και η γοητεία της. Δεν είναι απλά μια σειρά μια hackers, είναι πολύ φιλοσοφημένη και ψαγμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...