Προς το περιεχόμενο

Το νέο FIFA 16 θα έχει και γυναικείες ομάδες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο 15 δεν βαλανε τις βραζιλιανικες και ειχε την Κορέα,την Ιρλανδία και την Σ.Αραβία(!).Και τωρα βάζουνε και γυναικείες ομάδες...Την ελληνική λίγκα να βάζανε πιο πολύ ενδιαφέρον θα είχε.

Η μόνη χρησιμότητα που βλέπω ειναι να θες να ξεφτιλίσεις τον αντίπαλο σου και να του λες "θα σε παίξω με γυναίκες να δούμε αν θα νικήσεις". :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ας αφήσουν τις μαλακίες και να φτιάξουν ένα καλό παιγνίδι, δίχως bugs και σαχλαμάρες, που να παίζει σε τρεις γαμο-οθόνες! Ας έχει και μόνο εθνικές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος. Αντί να φτιάξουν ένα ωραίο career mode να παίρνεις την ομάδα που γουστάρεις και να παίζεις κανονικά πρωτάθλημα, κύπελο και CL, μας βάλαν όλα τα άσχετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος. Αντί να φτιάξουν ένα ωραίο career mode να παίρνεις την ομάδα που γουστάρεις και να παίζεις κανονικά πρωτάθλημα, κύπελο και CL, μας βάλαν όλα τα άσχετα.

 

Ακριβως.Ξοδεψαν χρηματα για να σκαναρουν τις γυναικες, που θα παιζεις μονο με εθνικες και σε φιλικα, αντι να φτιαξουν ενα career mode της προκοπης.Εκτος αμα φτιαξουν και το career mode, οποτε πασο.Χρειαζεται πολλα πραγματα ακομα να γινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μόνη χρησιμότητα που βλέπω ειναι να θες να ξεφτιλίσεις τον αντίπαλο σου και να του λες "θα σε παίξω με γυναίκες να δούμε αν θα νικήσεις". :P

 

Φαντάζομαι όταν έπαιζα διπλό με τον ξαδερφό μου αρχές του 2000, πιτσιρίκια γυμνασίου τότε, αυτός ήταν πάτσος και ολυμπιακός και τα ήξερε όλα ενώ εγώ παναθηναϊκός και δύσκολα τον κέρδιζα. Αυτός που ήταν ολυμπιακός θα έπαιρνε την ομάδα των γυναικών και θα έπαιζε με τους άνδρες του παναθηναϊκού και θα με ξεφτύλιζε.

Πάντως σοβαρά τώρα, δεν νομίζω να αφήσου στο game να παίζουν ομάδες ανδρών με γυναικών, αλλά θα υπάρχει ξεχωριστό πρωτάθλημα γυναικών. Μάλλον στοχεύουν στον γυναικείο πλυθησμό που παίζει fifa, αν και δεν νομίζω να είναι μεγάλος για να αποφέρει τα αντίστοιχα κέρδη στην εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενα πως και πως ένα νέο για το fifa 16, κάτι που θα με τράβαγε να το περιμένω, αναβάθμιση του gameplay, του career mode, Ελληνικό πρωτάθλημα, νέα γήπεδα, κάτι τέλος πάντων, και το πρώτο που ακούω είναι για γυναικείες ομάδες!!!; Έλεος...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...