Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πάντως, το cat quest για κρεβάτι και να παιζει τηλεόραση απο πισω είναι τέρμα ωραίο. Simplistic οσο δεν παει, βαρας, κανα spell.. Επίσης, παίζει ίωση γρίπη και όλα αυτά και το ξαπλα switch είναι ότι πρέπει. Καλή αγορά τελικά και το φοβόμουν γιατι το πήρα λίγο impulse buy.

Να πω και το στραβό μου, ωραίο το BotW, παιχνιδάρα και όλα τα βεγγαλικά. Αλλά goty απο όλο τον πλανήτη δεν θα το έλεγα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, fernandes είπε

Να πω και το στραβό μου, ωραίο το BotW, παιχνιδάρα και όλα τα βεγγαλικά. Αλλά goty απο όλο τον πλανήτη δεν θα το έλεγα. 

Έχει κουράσει αυτό το τροπάρι με το BotW και το goty. Είναι ξεκάθαρο goty βάσει των Game Awards.

Απο εκεί και πέρα ο καθένας μας ξεχωριστά μπορεί να έχει διαφορετικές προτιμήσεις για αγαπημένο game του 2017.

Επεξ/σία από Έλεος
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Έλεος είπε

Έχει κουράσει αυτό το τροπάρι με το BotW και το goty. Είναι ξεκάθαρο goty βάσει των Game Awards.

Απο εκεί και πέρα ο καθένας μας ξεχωριστά μπορεί να έχει διαφορετικές προτιμήσεις για αγαπημένο game του 2017.

Σε πιεσε κανεις να το αποδεχτεις σαν goty; Σου απαγορευσαν να θεωρεις εσυ καποιο αλλο παιχνιδι καλυτερο;
Η μηπως θες εσυ να απαγορευσεις να λεει ο καθενας μας ξεχωριστα τις προτιμησεις του;

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, orck είπε

Και ποιος του το αρνήθηκε ρε τζιζα; Αυτή η αγανάκτηση από που προκύπτει;

Από το like που σου έκανα κατάλαβες ότι διαφωνούμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, orck είπε

Σε πιεσε κανεις να το αποδεχτεις σαν goty; Σου απαγορευσαν να θεωρεις εσυ καποιο αλλο παιχνιδι καλυτερο;
Η μηπως θες εσυ να απαγορευσεις να λεει ο καθενας μας ξεχωριστα τις προτιμησεις του;

Εγώ δεν απαγορεύω τίποτα. Είπα πολύ απλά ότι η προσωπική προτίμηση και το goty είναι δύο διαφορετικά πράματα.

Όπως υπάρχει ένα και μόνο ένα Όσκαρ καλύτερης ταινίας κάθε χρόνο, έτσι υπάρχει ένα και μόνο ένα Goty κάθε χρόνο.

Μπορείς αν θες να πεις οτι οι επιτροπές ειδικών της βιομηχανίας gaming, και οι διαδικασίες  με τις οποίες ψηφίζονται τα goty είναι σικέ, αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα.

Στην ιστορία των video games, το 2017 ανήκει πλέον στο BotW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σικε θα ηταν αν εβγαινε κανενα playgrounds. Ολο το ιντερνετ, ο κοσμος, και ακομα τα μικροsites βγαλανε goty το botw. 
Ηταν λοιπον ξεκαθαρα νικητης. Αν δεν σου αρεσει αυτο ειναι αλλο κομματι. Δεν μπορει να πληρωσε η νιντεντο ολο το www (και οχι μονο) για να βγει το botw 1ο. Ως εκ τουτου ή το προσπερνας ή ξιδακι.

Επεξ/σία από greed
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες ο fernandes είπε για το goty.Εσεις που τσακωνεστε μάλλον δεν έχετε καταλάβει ποιος είπε τι.

ΥΓ.Fernandes ποιο προτείνεις εσύ ως goty;

Επεξ/σία από Pitsifrikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Pitsifrikos είπε

Nba playgrounds enchanced edition στο 10ευρω προσφορά στο eshop.Το τσίμπησα.

Το online τι λεει εχει κοσμο;και το game γενικα πως το βλεπεις παιζει καλα η προσεξες τιποτα προβληματα.Θελω να το παρω αλλα δεν μπορω να βρω reviews για την νεα εκδοση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο online έπαιξα κάμποσα ματσάκια και βρήκε παίχτες αν και κάποιες φορές αργούσε.Το έχω παίξει μόνο portable για αρχή και σε κάποιες φάσεις είχε κάποια framedrops αλλά όχι κάτι που να σε ξενίσει.Σε docked ακόμα δε το επαιξα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα ήταν το horizon και προφανώς δεν είπα ποτέ ότι το botw δεν είναι καλό και επίσης δεν έκανα νύξη για χρηματισμό και εξαγορά praise αν είναι δυνατόν ρε παιδιά, μην βλέπουμε φαντάσματα. Και μην είμαστε και φανατικοί. Οπαδοί ναι, χουλιγκανοι όχι.

Το NBA playgrounds το έχω στο ps, δεν μου έκανε μεγάλη εντύπωση τότε, δεν νομίζω να με κερδίσει στο switch αν και αυτό το handheld δίνει άλλη αίσθηση κ εμπειρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...