Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το Fallout 4. Έρχεται σε PC, PlayStation 4 και Xbox One


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τελευταίο fallout που ασχοληθηκα ηταν το fallout tactics. Το 3 δε μου ειχε γέμισει το ματι,μου φάνηκε σαν μετααποκαλυπτικο oblivion.

 

<offtopic>

Μα γιατί τόσο δηλητήριο για την Nintendo.

Μπορεί να γουσταρετε τα unplayable games,τα day 1 patch, τα frame drops, το παραμύθι για το 1080p δικαίωμα σας είναι, αλλά η Nintendo έχει δειξει τη ποιότητα της και δε χρειαζεται 3rd party games. Αν ήθελε θα είχε, ή μήπως ήταν δύσκολο να βάλει πιο δυνατό hardware. Τη νοιάζει μονο η ποιότητα των games...

Φιλικά απο εναν PC gamer

(Δε θα απαντησω στο offtopic, απλα είναι αστείο σε κάθε crossplatform να κραζετε γτ δε θα βγει σε νιντενdo. έχετε αναρωτηθεί γτ μπαινετε στο τρυπακι να κραξετε;)

</offtopic>

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος έχει πάρει 5 gold και έχει πέσει μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τελευταίο fallout που ασχοληθηκα ηταν το fallout tactics. Το 3 δε μου ειχε γέμισει το ματι,μου φάνηκε σαν μετααποκαλυπτικο oblivion.

 

<offtopic>

Μα γιατί τόσο δηλητήριο για την Nintendo.

Μπορεί να γουσταρετε τα unplayable games,τα day 1 patch, τα frame drops, το παραμύθι για το 1080p δικαίωμα σας είναι, αλλά η Nintendo έχει δειξει τη ποιότητα της και δε χρειαζεται 3rd party games. Αν ήθελε θα είχε, ή μήπως ήταν δύσκολο να βάλει πιο δυνατό hardware. Τη νοιάζει μονο η ποιότητα των games...

Φιλικά απο εναν PC gamer

(Δε θα απαντησω στο offtopic, απλα είναι αστείο σε κάθε crossplatform να κραζετε γτ δε θα βγει σε νιντενdo. έχετε αναρωτηθεί γτ μπαινετε στο τρυπακι να κραξετε ;)

</offtopic>

 

Καθόλου δηλητήριο. Δεν έχω καν τις κονσόλες τις M$ & SONY, ένα αδιαμφισβήτητο γεγονός ανέφερα.

 

Πάντως όσον αφορά την "ποιότητα" της Nintendo έναντι του ποσοτικού ανώτερου Hardware και τεράστια πληθώρα τίτλων της SONY & M$... όπως έλεγε και ο «πατερούλης» των σοβιετικών Στάλιν την περίοδο του Γερμανικό-Σοβιετικού πολέμου στο ανατολικό μέτωπο, τον Β’ΠΠ, απέναντι στην ποιοτική ανωτερότητα των Γερμανικών στρατευμάτων, "Η ποσότητα έχει την δικιά της ποιότητα" και όλοι ξέρουμε πως κατέληξε αυτή η αντιπαράθεση...

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παιχνίδι του '15 πάντως και για γραφικά που παρουσιάζονται σε ένα trailer, είναι αρκετά φτωχά. Ο κόσμος φαίνεται πολύ flat και πολύ ψεύτικος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παιχνίδι του '15 πάντως και για γραφικά που παρουσιάζονται σε ένα trailer, είναι αρκετά φτωχά. Ο κόσμος φαίνεται πολύ flat και πολύ ψεύτικος...

Μήπως θα προτιμούσες να σου δείξουν τα ουααααοοοοο όπως με το witcher 3 και να σου δώσουν μια φόλα?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θεωρεις drake to witcher 3 φολα εχεις προβλημα να το κοιταξεις στο λεω τελειως φιλικα.

 

Παω και στοιχιμα πως ουτε το χεις παιξει απλα τρολαρεις

 

Να πεις οτι επεσαν πολυ στα γραφικα ναι αλλα σαν παιχνιδι ειναι επος

Για τα γραφικα μιλησε ο αλλος για τα γραφικα απαντησα και εγω,από που συμπέρανες εσύ ότι τρολαρω.

Σε παρακαλώ διάβασε λίγο καλύτερά στο τι απαντάω και τι λεω.

Υ.Γ Μετά το witcher 1 δεν θέλησα να παίξω τα άλλα δυο όποτε και δεν έχω γνώμη να εκφέρω 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ Μετά το witcher 1 δεν θέλησα να παίξω τα άλλα δυο όποτε και δεν έχω γνώμη να εκφέρω 

 

Μα... αυτό ακριβώς κάνεις τώρα. Εκφέρεις γνώμη για το Witcher 3. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα... αυτό ακριβώς κάνεις τώρα. Εκφέρεις γνώμη για το Witcher 3.

Και ξανά λέω,να το πω ποιο καθαρά,για τα γραφικά μηλισε ο άλλος και είπα για τα γραφικά και εγώ ΠΟΥ όλοι σας γκρινιαζατε γιατί σας το δειξανε ουαο και μετα κραζατε όλοι,δεν είναι η γνώμη μου για το witcher 3 και τα γραφικά δεν είναι αυτά που θα κοιτάξω εγώ σε ενα παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι κοιτάνε το Fallout για τα γραφικά μπορούν να παίξουν πάντα κάτι διαφορετικό, π.χ. κάποιο καινούριο Call of Duty.

Το Fallout ποτέ δεν ήταν για να μετράς frames, είναι η ατμόσφαιρα και η υπόθεση, οι χαρακτήρες και οι διάλογοι.

Παρ΄ ότι το παιχνίδι δεν έχει πλέον καμία σχέση με πρώτα Fallout είναι μια φοβερή εμπειρία.

Ειδικά το New Vegas για μένα που έχανε κάπως λόγω ερήμου, αλλά είχε απίστευτο περιεχόμενο, φοβερή ιστορία είναι από τα καλύτερα παιχνίδια όλων των εποχών.

Επιτέλους μετά από αναμονή τόσων ετών θα ξαναταξιδέψουμε στην Wasteland ακούγοντας μουσικές...

B)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι κοιτάνε το Fallout για τα γραφικά μπορούν να παίξουν πάντα κάτι διαφορετικό, π.χ. κάποιο καινούριο Call of Duty.

Το Fallout ποτέ δεν ήταν για να μετράς frames, είναι η ατμόσφαιρα και η υπόθεση, οι χαρακτήρες και οι διάλογοι.

Παρ΄ ότι το παιχνίδι δεν έχει πλέον καμία σχέση με πρώτα Fallout είναι μια φοβερή εμπειρία.

Ειδικά το New Vegas για μένα που έχανε κάπως λόγω ερήμου, αλλά είχε απίστευτο περιεχόμενο, φοβερή ιστορία είναι από τα καλύτερα παιχνίδια όλων των εποχών.

Επιτέλους μετά από αναμονή τόσων ετών θα ξαναταξιδέψουμε στην Wasteland ακούγοντας μουσικές...

B)

Fallout 1 και 2,τρομερά παιχνίδια και τοτε που είχαν βγεί τα είχα λιώσει,fallout 3,πολύ καλό παιχνίδι, αλλά τοτε μου την χάλασε που εβαλαν την ίδια μηχανή γραφικών και combat με το morrowind,αλλά η ιστορία ηταν το κάτι άλλο,και θα περιμένω να δω και το 4 πως θα είναι και τι θα λέει, αναμένουμε όλοι οι φανατικοί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...