Προς το περιεχόμενο

pisteua edo mesa oti boithane exo anoiksei ena thema kai den iparxei antapokrisi


jim2033

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

@jim2033

 

Μια και ζητας (απαιτεις για την ακριβεια) βοηθεια και στη συνεχεια απορεις "εαν ειναι δυνατον", ας ρωτησω και γω με τη σειρα μου:

Ειναι δυνατον να μην εχεις διαβασει του ορους του forum απο το οποιο απαιτεις να εχεις βοηθεια? Ειναι δυνατον?

Ειναι δυνατον να απαιτεις κατι ενω εχεις ηδη κανει δυο και τρεις παραβασεις μαζεμενες? Ειναι δυνατον?

Ειναι δυνατον να σβηστει το thread σου και να παρεις στην καλυτερη των περιπτωσεων εναν ποντο προειδοποιησης για ολα τα παραπανω? Ειναι δυνατον?

 

Πες μου με ποια λογικη να κατσω να σε βοηθησω οταν το μονο που εχεις κανει ειναι να αποτελεις επιπλεον ασκοπο φορτο για μενα, ενω παραλληλα η αγνωμοσυνη σου ειναι κατι παραπανω απο προφανης.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε  για να δεις ποσο καλογραμμενο εινε΄΄..

 

Γεια σας επειδι σε μερικες μερες θα παω να παρω τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  σκεφτομε να τα συνδεσω με την καρτα ηχου που εχω  εδω και 1 χρονο αλλα  ποτε δεν την χρησιμοποισα  

εχω την  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX

 

 Απλα  πριν  1 χρονο ειχα κανει ενα μεγαλο λαθος και ειχα παρει τοτε την asus  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX 

και οταν την εβαλα τοτε οταν ειχα ta  z 906 δεν  υποστηριζε  5,1  ηχεια αλλα  μου ειχανε πει οτι  υποστηριζε μονο ακουστικα  και απο τοτε ειμουνα με  την καρτα ηχου της μητρικις μου......

 

 

θελω να ρωτησω  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  που εχω  μπορει να συνδεθει σε  τα με  τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  που  θα παρω;;;;  για  να παιζω παιχνιδια μουσικι και ταινιες;;;

εμενα  γιατι μου ειπανε τοτε  οτι  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  παιζει μονο με ακουστικα;;;;

και οχι με  5,1  ηχεια;;;;

περα απο αυτο  οταν κατεβασα  τους drivers τιν  βλεπανε μονο σαν  2.1

μπορει καπιος να με βοιθησει πανο σε αυτο;;;

οποτε  αν παρω τα  νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK    η καρτα που εχω θα  μπορει να παιζει τα  παιχνιδια και μουσικι και ταινιες;;;;

χορις ακουστικα εννοω

  

Περα απο αυτο εχο και ενα αλλο προβλημα εχω χασει ενα μαυρο οπτικο  βυσμα    

 

Πήρε πουθενά το αυτί σου ότι υπάρχουν και τα: η - ει - οι - υ; γιατί όλα με γιώτα να τα έβαζες μεγαλύτερο νόημα θα έβγαζε.

 

Αφου το υποσχεται ο ΧαΧανουλης απο εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε  για να δεις ποσο καλογραμμενο εινε΄΄..

 

Γεια σας επειδι σε μερικες μερες θα παω να παρω τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  σκεφτομε να τα συνδεσω με την καρτα ηχου που εχω  εδω και 1 χρονο αλλα  ποτε δεν την χρησιμοποισα  

εχω την  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX

 

 Απλα  πριν  1 χρονο ειχα κανει ενα μεγαλο λαθος και ειχα παρει τοτε την asus  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX 

και οταν την εβαλα τοτε οταν ειχα ta  z 906 δεν  υποστηριζε  5,1  ηχεια αλλα  μου ειχανε πει οτι  υποστηριζε μονο ακουστικα  και απο τοτε ειμουνα με  την καρτα ηχου της μητρικις μου......

 

 

θελω να ρωτησω  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  που εχω  μπορει να συνδεθει σε  τα με  τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  που  θα παρω;;;;  για  να παιζω παιχνιδια μουσικι και ταινιες;;;

εμενα  γιατι μου ειπανε τοτε  οτι  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  παιζει μονο με ακουστικα;;;;

και οχι με  5,1  ηχεια;;;;

περα απο αυτο  οταν κατεβασα  τους drivers τιν  βλεπανε μονο σαν  2.1

μπορει καπιος να με βοιθησει πανο σε αυτο;;;

οποτε  αν παρω τα  νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK    η καρτα που εχω θα  μπορει να παιζει τα  παιχνιδια και μουσικι και ταινιες;;;;

χορις ακουστικα εννοω

  

Περα απο αυτο εχο και ενα αλλο προβλημα εχω χασει ενα μαυρο οπτικο  βυσμα    

 

ναι, μπορεις να παρεις τα ηχεια που θες, μια χαρα θα παιξουν με την καρτα ηχου που αναφέρεις

αλλα με την καρτα που εχεις θα ηταν καλητερα να δεις και αυτα: http://www.logitech.com/el-gr/product/speaker-system-z906?crid=1588 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα το μονο προβλημα που εχω εινε οτι χασει το μαυρο βυσμα  τις asus stx  και δεν το βρισκω πουθενα ομως

 

σε αυτην  την  περιπτοση τι κανω;;  που θα το βρω αυτο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι  βρε  gio  τι θα κανω σε αυτην την  περιπτωση παντος τα παιδια εδο μεσα με  βοηθησανε σε ολα και τα καταλαβα απλα

 

εχω χασει  αυτο το μαυρο βυσμα της  asus stx  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ναι  βρε  gio  τι θα κανω σε αυτην την  περιπτωση παντος τα παιδια εδο μεσα με  βοηθησανε σε ολα και τα καταλαβα απλα

 

εχω χασει  αυτο το μαυρο βυσμα της  asus stx  

Εχεις "φαει" ηδη τρεις ποντους απο μενα, σε εχω προειδοποιησει 4 μηνυματα πριν και συνεχιζεις.

 

Το παρον thread θα μας αποχαιρετισει παρεα με αυτο. Οποιοι ενδιαφερονται να απαντησουν επι του θεματος παρακαλουνται να χρησιμοποιησουν αυτο και μονο αυτο το thread.

 

Ο επομενος που θα ποσταρει στο thread, θα υποστει τις συνεπειες αδικως (aka ολοι οι υπολοιποι) ή οχι (aka o jim2033).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

χαλαρώστε λίγο εδώ μέσα, εντάξει έκανε ορθογραφικά, και τι έγινε εξετάσεις δίνει?

Μονο που δεν ειναι τα ορθογραφικα το προβλημα. Btw, ποσταρες την ιδια ωρα που ποσταρα το προηγουμενο μηνυμα.

Κανε τον κοπο διαβασε ολο το thread και θα καταλαβεις γιατι γραφω οτι γραφω.

 

Tελευταιο μηνυμα του thread.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...