Προς το περιεχόμενο

Οδηγίες από τη Microsoft για την δωρεάν απόκτηση νόμιμης άδειας των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

3)o aul τον μαιο ειπε οτι οσοι ειναι στο windows insider ΔΕΝ θα εχουν τιποτα free αλλα θα πρεπει να εχουν εναν κωδικο απο win 7/8.1

 

 

Αξιόπιστη πηγή βρήκες :-)

 

http://arstechnica.com/information-technology/2015/06/heres-how-to-get-windows-10-for-free-even-if-you-dont-have-windows-7-or-8/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ δεν έχω καταλάβει αν εμείς που έχουμε 7 ή 8.1 αυθεντικά εκτός από το update που θα μας έρθει θα μπορούμε να κάνουμε clean install κατευθείαν τα windows 10 ή θα πρέπει να περνάμε παλαιοτερη έκδοση και να κάνουμε αναβάθμιση στα 10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τσάμπα να τα δώσουν πιστεύω οτι αρκετοί θα προτιμήσουν όντως τα πειρατικά. Πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το ξούρι :D

 

Πάντως μου κάνει εντύπωση η κίνηση αυτή της MS να δίνει δωρεάν τα 10αρια ακόμη και σε πειρατές. Κάτι έχουν στο μυαλό τους αυτοί.

 

Δηλαδή τόσο καιρό που ανέχονταν,και όχι διακριτικά,την πειρατεία,τι διαφορετικό έκαναν;

 

Τόσο καημό για το αν θα πάρεις τσάμπα,κάτι το οποίο ούτως ή άλλως έπαιρνες τσάμπα,είναι λόγος για κοινωνιολογική μελέτη.

Τόσα θέματα για τα win10,και όλα αφορούν πως θα τα πάρεις,και τι χρώμα και σχέδια θα έχει το DE.

Να υπήρχε και τόσο ενδιαφέρον για το τι είναι τα win10,και τι διαφορετικό έχουν από τα λοιπά spywareOS της MS,και δεν θα υπήρχαν και τόσα ποστ για αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τσάμπα να τα δώσουν πιστεύω οτι αρκετοί θα προτιμήσουν όντως τα πειρατικά. Πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το ξούρι :D

 

Πάντως μου κάνει εντύπωση η κίνηση αυτή της MS να δίνει δωρεάν τα 10αρια ακόμη και σε πειρατές. Κάτι έχουν στο μυαλό τους αυτοί.

 

Πρώτα να προτιμηθούν, ύστερα να επεκταθούν και αργότερα (όχι στο μακρινό μέλλον) να κατακλύσουν σπίτια, γειτονιές, πόλεις, χώρες και εν τέλει να κυριαρχίσουν τον κόσμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααλλος ενα τροπος για να παρεις win10 δωρεαν δηλαδη...

Ε ας πουνε στο τελος οτι τον 1ο χρονο οσοι θελουν μπορουν να κανουν αιτηση για δωρεαν κλειδι να τελειωνει το θεμα, πηξαμε στους τροπους να τα παρεις δωρεαν ουτως η αλλως...

 

ΥΓ: Δεν κραζω, μπραβο τους και χαιρομαι, δε ξερω ποιον τροπο να πρωτοδιαλεξω :D απλα κατανταει λιγο αστειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ φασαρία στα σχόλια για το τίποτα!!!

είναι ξεκάθαρα τα βήματα για να αποκτήσεις δωρεάν γνήσια 10αρια.

Τρόποι υπάρχουν πολλοί...

ΝουΝού Όμως ΕΝΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααλλος ενα τροπος για να παρεις win10 δωρεαν δηλαδη...

Ε ας πουνε στο τελος οτι τον 1ο χρονο οσοι θελουν μπορουν να κανουν αιτηση για δωρεαν κλειδι να τελειωνει το θεμα, πηξαμε στους τροπους να τα παρεις δωρεαν ουτως η αλλως...

 

ΥΓ: Δεν κραζω, μπραβο τους και χαιρομαι, δε ξερω ποιον τροπο να πρωτοδιαλεξω :D απλα κατανταει λιγο αστειο!

Κοίτα, σίγουρα υπάρχουν άτομα που δεν θα το πάρουν χαμπάρι. Εμένα προσωπικά με έχουν πάρει τηλέφωνο αρκετοί και με ρωτάνε τι είναι αυτή η βλακεία (το εικονίδιο) που έχει εμφανιστεί κάτω δεξιά στο ρολόι των Windows. Μάλιστα κάποιοι νόμιζαν ότι ήταν ιός και ερχόντουσαν άρον άρον να τους το φτιάξω.

Λογικά αν έχει περάσει ο ένας χρόνος που θα είναι free το update, και θες να κάνεις φορματ, μετά θα πρεπει να τα αγορασεις

Αυτό έχει συζητηθεί πολλές φορές και από ότι έχω καταλάβει ΔΕΝ ισχύει, ας μην μπερδεύουμε τον κόσμο. Αρκεί να πάρεις το κλειδί μέσα στο διάστημα ενός χρόνου, μετά μπορείς να κάνεις φορμάτ όποτε θέλεις, ακόμη και αν έχει περάσει ένας χρόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...