Προς το περιεχόμενο

Προιοντα ηχου Bluedio σε προσφορα στο Aliexpress


arisg90

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα έχει κολλήσει στις 3/7/2015, ακόμα στο νησί φαίνεται οτι ειναι.... Πάντως περίμενα πολύ γρηγορότερη παράδοση  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>Εμένα έχει κολλήσει εδώ. Από Γερμανία είχα δώσει παραγγελία να έρθει. Άντε να δούμε.</p>

 

Μόλις παρέλαβα με elta courier παράδοση στο σπίτι. Φάκελος amazon μέσω dhl. Μπερδεμένα πράγματα αλλά τέλος καλό όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα με elta courier παράδοση στο σπίτι. Φάκελος amazon μέσω dhl. Μπερδεμένα πράγματα αλλά τέλος καλό όλα καλά.

ποια πήρες εσυ? εντυπώσεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια πήρες εσυ? εντυπώσεις ?

 

Πήρα τα Q5, οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές.

Πολύ καλή ποιότητα ήχου, αναφέρομαι για μουσική και παίρνοντας υπόψιν το γεγονός ότι μιλάμε για bluetooth ακουστικά.

Πολύ θετικό το γεγονός ότι όχι μόνο μπορείς να κάνεις pair δύο συσκευές με τα ακουστικά, αλλά να είναι συνδεδεμένα και ταυτόχρονα που δεν το περίμενα.

Δηλαδή μπορείς να ακούς μουσική από το laptop μέσω bluetooth και την ίδια ώρα να ειδοποίησε  ότι έχεις κλήση από κινητό και να μπορείς να μιλήσεις.

Είναι λίγο μεγάλα σε σχέση με τις γνωστές ψείρες αλλά κάθονται πολύ καλά και έχουν και ένα πρόσθετο πλαστικό εξάρτημα που τα κρατάει καλά στο αυτί.

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και για τα λεφτά που έδωσα σίγουρα ήταν μια πολύ καλή αγορά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ευχαριστούμε για το review. Να υποθέσω σε κάτι σαν τρέξιμο (για να δεις αν φεύγουν) δεν τα' χεις δοκιμάσει ε;</p>

 

Όχι, αλλά με αυτό το πλαστικό εξάρτημα δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Τα ονομάζει "t-light ear adapters".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τα Q5, οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές.

Πολύ καλή ποιότητα ήχου, αναφέρομαι για μουσική και παίρνοντας υπόψιν το γεγονός ότι μιλάμε για bluetooth ακουστικά.

Πολύ θετικό το γεγονός ότι όχι μόνο μπορείς να κάνεις pair δύο συσκευές με τα ακουστικά, αλλά να είναι συνδεδεμένα και ταυτόχρονα που δεν το περίμενα.

Δηλαδή μπορείς να ακούς μουσική από το laptop μέσω bluetooth και την ίδια ώρα να ειδοποίησε ότι έχεις κλήση από κινητό και να μπορείς να μιλήσεις.

Είναι λίγο μεγάλα σε σχέση με τις γνωστές ψείρες αλλά κάθονται πολύ καλά και έχουν και ένα πρόσθετο πλαστικό εξάρτημα που τα κρατάει καλά στο αυτί.

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και για τα λεφτά που έδωσα σίγουρα ήταν μια πολύ καλή αγορά.

Απο θεμα απόστασης το ειδες,Μέχρι πόσα μέτρα μπορείς να ακους
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο θεμα απόστασης το ειδες,Μέχρι πόσα μέτρα μπορείς να ακους

Συνδεδεμένα με το κινητό μου παίζουν γύρω στα 5-6 μέτρα χωρίς προβλήματα. Σε μεγαλύτερες αποστάσεις αρχίζουν τα κενά στον ηχό, ιδίως αν υπάρχουν και εμπόδια, τοίχοι κλπ.

Αντίθετα συνδεδεμένα με το laptop τα κενά αρχίζουν αμέσως μετά από την απομάκρυνση 1-2 μέτρων.

Άρα σε αυτό που ρωτάς δεν υπάρχει απόλυτη απάντηση, παίζει ρόλο και η πηγή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα και εγω.Ομορφα ,ποιοτικά, μια χαρα δενουν στο αυτι ,αλλα δυστυχώς νομιζα οτι σε κληση θα ειχε δονησει η τουλαχιστον θα χτυπουσε ηχος.Για να το καταλαβεις οτι δεχεσαι κληση ειναι να το εχεις στο αυτι ,(μιλαει μια γυναικα κινεζικα) η να βλεπεις την οθονη.
Καπου ειχα δει οτι η οθονη εκτος απο το νουμερο δειχνει και ονομα, κατι που δεν ισχυει.

Τωρα σαν ενταση και αποσταση BT δεν το δοκιμασα, αφου χαλαστικα με αυτα που ανεφερα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαει μια γυναικα κινεζικα

 

Στα Q5 πατώντας το κεντρικό πλήκτρο μαζί με το + του ήχου φεύγει η Κινέζα και έρχεται Αγγλίδα, Ισπανίδα κλπ.

φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα υπάρχει και στα δικά σου. Όχι ότι προσθέτει δόνηση αλλά τουλάχιστον φεύγει η Κινέζα που μπορεί να γίνει ενοχλητική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικο μου ηταν κολλημενο στο iparcel και ενα πρωι μου ηρθε sms απο ελτα (πρωτη φορα εγινε αυτο) οτι δεμα με tracking number- ασχετο - με αυτο του iparcel και καταληξη GR ειναι στο ταχυδρομιο.

Δεν πηγε το μυαλο μου στο bluetooth αλλα δεν περιμενα τιποτα αλλο. Πηγα να παραλαβω αλλα ηθελε και το χαρτακι του συστημενου το οποιο εφερε ο ταχυδρομος το επομενο πρωι.

 

Ηταν σε κουτι amazon.de και η διαδρομη του tr.number ηταν απο Αγιο Δημητριο -> Π.Φαληρο.

Στο iparcel ακομα κολλημενο φαινεται.

 

Δεν ξερω τι εγινε αλλα παρελαβα κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα ήρθε και μένα σήμερα από Αmazon Γερμανίας αν και ειχα επιλεξει UK..;Εφυγε από εκει 27/6 ..15 εργασιμες.αρκετά αργοί..

Πήρα το Ι6

ένα μικρό un-boxing...

 

20150717_182851.jpg

20150717_182857.jpg

20150717_183057.jpg

20150717_183107.jpg

20150717_183118.jpg

20150717_183545.jpg

 

Μόλις τα δοκίμασα.. Τα ενσωματωμένα ακουστικά μέτρια για μουσική αλλά η κατάσταση βελτιώνεται με το ενσωματωμένο Εqualizer που έχουν.. Βέβαια εγώ θα τα δουλεύω με τα Piston 2 που έχω, εκεί η απόδοση είναι άψογη. τα έκανα και bluetooth trasmiter και συνέδεσα εξωτερικά ηχεία να παίζουν μέσω του λαπτοπ..όλα καλά, Η απόσταση πριν αρχίσουν οι διακοπές θα έλεγα 7-8 μετρά.Έχει και clip για να μη φεύγουν από τα αυτιά για δραστηριοτητες όπως τρέξιμο κλπ..

Σε κλήση εμφανίζει το νούμερο στην οθόνη και στα αγγλικά ακούγεται από τα ακουστικά "Ιncoming Call"

Είμαι πολύ ευχαριστημένος για 13 € που έδωσα

Ισάξια θα έλεγα με τα mw600  εκτός ότι τους λείπει το ραδιόφωνο...

Επεξ/σία από argi73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...