Προς το περιεχόμενο

Η "τελική" έκδοση των Windows 10 πλησιάζει και η Microsoft ενημερώνει


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως προβλέπω release παρόμοιο με του Arkham Knight.

Η αλήθεια είναι πως μου κάνει εντύπωση πως θα έχει ένα έτοιμο προϊόν μέχρι τότε. Ή θα μας βγει με bugs και θα βάζουμε συνέχεια update ή όλο το προγραμματιστικό δυναμικό και το quality assurance είναι με ψυχοφάρμακα και βαράνε υπερωρίες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Παιδια εχω μια απορια. τι γινεται με τους φορητους υπολογιστες που χουν και recovery partition πανω ειτε κρυφο ειτε φανερο ;

Λογικά θα σου κάνει φορματ το συγκεκριμένο partition και θα γράφει τα αντίστοιχο για τα 10, πολύ απλά γιατί δεν γίνεται αλλιώς.

Στα laptop περιμένω να γίνει με συννενόηση με τους κατασκευαστές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα σου κάνει φορματ το συγκεκριμένο partition και θα γράφει τα αντίστοιχο για τα 10, πολύ απλά γιατί δεν γίνεται αλλιώς.

Στα laptop περιμένω να γίνει με συννενόηση με τους κατασκευαστές.

Συνήθως αυτό το partition περιέχει πολύ έκδοση με drivers και bundled software. Θα μου φανεί περίεργο να το σβήνουν έτσι απλά. Ίσως να σου δίνουν επιλογή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως αυτό το partition περιέχει πολύ έκδοση με drivers και bundled software. Θα μου φανεί περίεργο να το σβήνουν έτσι απλά. Ίσως να σου δίνουν επιλογή....

Νια περιέχει drivers και τα γνωστά bloatware.

 

Υποθέτω ότι θα σε ενημερώνει με κάποιο μύνημα ότι εφαρμογές oem δεν θα μπορουν να αποκατασταθούν και θα πρέπει να επισκεφθείς το site του κατασκευαστή μπλα μπλα.

 

Θέμα drivers δεν νομίζω να υπάρξει, ακόμα και για τα πιο "περιέργα" hardware θα υπάρχει υποστήριξη είτε εγγενώς είτε μέσω windows update.

 

Σε μερικές περιπτώσεις βέβαια θα υπάρξουν προβλήματα, αλλα πιστεύω δεν γίνεται αλλιώς σε αυτή την περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...