Προς το περιεχόμενο

δικαιολογητικά για άνοιγμα λογαριασμού στην εθνική


panos0100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεις τι δικαιολογιτικα χρειαζονται για ανοιγμα λογαριασμου εθνικης τραπεζας; το θελω για ταμειο ανεργειας  ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

O Γουγλης ειναι φιλος σου..... :-D

 

 

αλλα παρτο απο το επισημο site..... https://www.nbg.gr/greek/retail/deposits/current-accounts/Documents/%CE%A3%CE%A5%CE%A3%CE%A4%CE%97%CE%98%CE%97%CE%9A%CE%91%CE%A4%CE%95.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταυτοτητα και εκαθθαριστικο εφοριας οικονομικου ετους 2014 χρειαζεσαι.Επισης μπορεις επι τοπου να κανεις αιτηση και για χρεωστικη καρτουλα.

 

Τελος να σου πω οτι ο ΟΑΕΔ ζηταει κυριως λογαριασμο που να εισαι εσυ πρωτος δικαουχος στον λογαριασμο,δηλαδη αν εχεις ηδη καποιο παλιο βιβλιαριο που εισαι πρωτο ονομα μεσα μια χαρα κανει,και αν πχ το εχεις χασει πας απλα με την ταυτοτητα και σου βγαζουν αλλο για να γλυτωσεις χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ να ειστε καλα παιδια ναι τον θελω γιατι ειμαι θελω να παρω ταμειο ανεργειας αν παρω βεβαια αν γινεται γιατι ειμαι σε απολυση και μου ζητανε λογαριασμο τραπεζης εθνικης πρωτος δικαιουχος να ειμαι εγω οποτε αν ειναι αυριο ειναι ανοιχτες οι τραπεζες βασικα; γιατι πρεπει να παω και για καρτα ανεργειας στον οαεδ. Θα παρω και την καρτα την χρεωστικη για τα ατμ ετσι δεν ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τράπεζες είναι κλειστές εδώ και κάτι μέρες, που ζεις?

Επίσης αύριο είναι Σάββατο έτσι κι αλλιώς, κλειστές θα ήταν  :P

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμαν οχι ρε γμτ ελεγα μηπως ειναι ανοιχτες για τις αναγκες που εχουμε  και στο ταμειο για να βγω ειναι μεχρι 60 μερες προθεσμια ποτε θα τα κανω ολα αυτα;  τι κανω τωρα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω μην παμε για ολικη καταστροφη και χασω μια και καλη και το ταμειο που δικαιουμε επρεπε πιο νωρις να παω να τα κανω ολα αυτα δεν φανταστηκα αυτη την καταστροφη που θα γινοταν τελος παντων ευχαριστω πολυ παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτως ή αλλως αυτα ειναι επιτοπου πραγματα κοινως οταν ανοιξουν οι τραπεζες θα κανεις την δουλεια σου. Για εκδοση χρεωστικης καρτας ειτε βγαλεις νεο βιβλιαριο ειτε οχι χρειαζεσαι ταυτοτητα και εκαθ. εφοριας οικονομικου ετους 2014.

 

Οσο για τον ΟΑΕΔ ειμαι σιγουρος οτι γνωριζουν πανω κατω τι παιζει με τις τραπεζες αρα μην σε ανησυχει αυτο. Πιο πολυ να σε ανησυχει με το τι θα γινει με τις δουλειες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις ''δουλεις'' θα  με ανησυχει μετα απο 9 μηνες αν υπαρχει ακομα η λεξη ''δουλεια''  ή δουλος  βλεπω στο αμεσο και μακρινο μελον τι θα γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι κατι ψωροδραχμες θα σου δώσουν έτσι κ αλλιώς η κανα κουπόνι για κρέας !

 

Κουπόνι για κρέας; Αν είσαι κυβέρνηση είσαι large, αν είσαι πολίτης,αισιόδοξος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...