Προς το περιεχόμενο

τι κάνετε στο διαδίκτυο για να σας δασκεδάσει;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθω να βρω τον παλιο μου gamer εαυτο και να αρχισω να καιγομαι στα παιχνιδια ξανα τωρα που εχω απλετο ελευθερο χρονο και οι περισσοτεροι μου φιλοι λειπουν αλλα δε μπορω να το κανω δυστυχως, μετα το στρατο αυτο το κομματι μου εκλεισε :(

Πλεον στο μισαωρο βαριεμαι ολα τα παιχνιδια..

 

 

Μηπως γιατι τα τωρινα παιχνιδια δεν ειναι οπως τα παλια?

 

 

Αυτες οι "βρωμο.." ειναι πολυ χρησιμοτερες στην κοινωνια απ οτι η καθε kim kardashian και οι αντιστοιχες της.

Αλλα για καποιο περιεργο λογο οι δευτερες ειναι αποδεκτες και αξιοζηλευτες.

 

Ναι, υπαρχει καποιος λογος.

Κιμ και Σερενα Γουϊλιαμς (ανεβασε αρκετα το brightness της οθονης σου)

 

image_ashx.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως γιατι τα τωρινα παιχνιδια δεν ειναι οπως τα παλια?

 

Παιζω τα ιδια που επαιζα και παλιοτερα και ιδιου στυλ που θα μου αρεσαν τοτε, οποτε δε νομιζω να φταιει αυτο (offtopic) :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω τα ιδια που επαιζα και παλιοτερα και ιδιου στυλ που θα μου αρεσαν τοτε, οποτε δε νομιζω να φταιει αυτο (offtopic) :P

 

Μα παιχνιδια παρομοια μεν βγηκαν πολλα, ισαξια ομως οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κάνετε... μάλλον τι παρακολουθείτε στο νετ το οποίο αξίζει κανείς να χαζέψει;

 

έκανα μια μινι έρευνα αλλά όλο κάτι βλακείες έβγαζε

 

νομίζω ότι το ινσόμνια είναι το καλύτερο φόρουμ με διαφορά!

 

αλλά αν έχετε να προτείνετε κάτι διασκεδαστικό... πολύ ευχαρίστως, διότι πέρα απο το ινσομνια δεν κάνω τίποτα άλλο στο νετ...

streaming ταινίες, κανένα on-line σκάκι ( προσπαθώ να μάθω). από forum περισσότερο το myphone το οποίο το θεωρώ μακράν από τα ποιοτικότερα συν φυσικά και για τα ρολόγια χειρός (ασχέτως αν έχω μόνο ένα και μάλιστα δώρο και αυτό). επίσης youtube, κατά κόρον για οδηγίες και tutorial για κάποιες οδηγίες σχετικώς για εργαλεία και άλλες ψιλοδουλειές.

επίσης όπως είπε η valerie παλιές καλές σειρές ,κυρίως κωμωδίες. (απαράδεκτοι, εκείνες και εγώ, λίγο της Ελλάδος τα παιδιά.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...