Προς το περιεχόμενο

Υπόθεση ΣΤΥΣΗ


arxangelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα το δω σε ένα λεπτό, 

 

απλά  ξαναλέω.. 

 

επειδή μπορει να σκέφτεστε μερικοι

"εμενα με ανάβει και θηλυκιά γάτα και άρα έτσι είναι για ολους τους άντρες ". . . πλανάστε οικτρά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ρε παιδιά αν είναι δυνατό  να παίρνεις τέτοιο χάπι και μετα να μην πέφτει!!!

 

δεν υποτίθεται οτι τα νεα χαπια έχεις στύση μονο οταν κανεις τη φάση και μετα είσαι κυριλέ;

 

δηλάδη παιρνεις χαπι και αν το πάρεις ολοκληρο είσαι έτσι για 5 ώρες;;;;

 

πανε καλα;

 

η stavi γνωριζει τον κοσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η stavi γνωριζει τον κοσμο...

 

ρε 'συ αναρωτιέμαι

ειναι δυνατόν να δίνουν στον κόσμο τέτοιο αποτυχημένο χάπι;;

 

αφού θυμάμαι οτι λεγαν οτι τα νεά είχαν αυτήν την διαφορά με τα παλαιότερα, ότι ειχες τη στυση μονο όταν τη χρειαζόσουνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααα επίσης

 

https://www.youtube.com/watch?v=Uy1dgHX0Trk

 

ουαου.... 

 

ωραίο

Αυτός ο άνθρωπος λέει αλήθεια :) και τσέκαρε και αυτό

 

 

χαχαχαχαχα πολύ καλός μπράβο!

 

αλλά και πάλι ειναι κάποιοι που δεν είναι έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το δω σε ένα λεπτό, 

 

απλά  ξαναλέω.. 

 

επειδή μπορει να σκέφτεστε μερικοι

"εμενα με ανάβει και θηλυκιά γάτα και άρα έτσι είναι για ολους τους άντρες ". . . πλανάστε οικτρά

Μάλλον είσαι μικρή σε ηλικία και είσαι απόλυτη και δεν είσαι σωστή ή έχεις πέσει σε περιπτώσεις.Ο φυσιολογικός άντρας ειδικά στα 25 του από την φύση του έχει ορμές και "ανάβει" όπως το τοποθετείς κ εσύ.Δεν μιλήσαμε για θηλυκές γάτες ούτε για πορτατίφ καθώς ο ενδιαφερόμενος εδώ δήλωσε ότι του αρέσει η κοπέλα.Το να υπάρχει άγχος..τρακ...κτλ είναι φυσιολογικό αλλά όχι σε σημείο να μην κυματίζει η σημαια..:)  Άλλοι παράγοντες όπως σωματική κούραση,ψυχολογικά,κακή διατροφή,καπνισμα,αλκοολ κτλ ναι επηρεάζουν αλλά και πάλι ξαναλέω ότι στα 25 είναι πολύ νωρίς...ο οργανισμός έχει αντοχές.

Και αλλιώς κάνεις σεξ στα 18...αλλιώς στα 25..αλλιώς στα 35 κτλ κτλ

Το να πάρει ένας νεαρός χαπάκι ωραία τον έφτιαξε σήμερα χαρηκε...χαρήκαμε και όλοι μας ...αλλά θα πρέπει να ψαχτεί περισσότερο να βρει τα πραγματικά αίτια με εξετάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yep κατι παιζει στα 25 εισαι κινουμενη στυση.Ρε μπας και παιρνει τιποτα αντικαταθληπτικα και γιαυτο του κοντραρει την λειτουργια.Αμα θελει λεβιτρα στα 25 στα 35 θα θελει κλαρκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον είσαι μικρή σε ηλικία και είσαι απόλυτη και δεν είσαι σωστή ή έχεις πέσει σε περιπτώσεις.Ο φυσιολογικός άντρας ειδικά στα 25 του από την φύση του έχει ορμές και "ανάβει" όπως το τοποθετείς κ εσύ.Δεν μιλήσαμε για θηλυκές γάτες ούτε για πορτατίφ καθώς ο ενδιαφερόμενος εδώ δήλωσε ότι του αρέσει η κοπέλα.Το να υπάρχει άγχος..τρακ...κτλ είναι φυσιολογικό αλλά όχι σε σημείο να μην κυματίζει η σημαια.. :)  Άλλοι παράγοντες όπως σωματική κούραση,ψυχολογικά,κακή διατροφή,καπνισμα,αλκοολ κτλ ναι επηρεάζουν αλλά και πάλι ξαναλέω ότι στα 25 είναι πολύ νωρίς...ο οργανισμός έχει αντοχές.

Και αλλιώς κάνεις σεξ στα 18...αλλιώς στα 25..αλλιώς στα 35 κτλ κτλ

Το να πάρει ένας νεαρός χαπάκι ωραία τον έφτιαξε σήμερα χαρηκε...χαρήκαμε και όλοι μας ...αλλά θα πρέπει να ψαχτεί περισσότερο να βρει τα πραγματικά αίτια με εξετάσεις.

 

δεν ειμαι απολυτη γιατι είμαι μικρή γιατί δεν είμαι μικρή

 

ειμαι απολυτη γιατι ξέρω με σιγουρια ότι δεν είναι ολοι άντρες ιδιοι σ'αυτο

 

σαφως παίζει μεγαλο ρολο η ηλικια αλλα επίσης και εξισου παίζει και η προσωπικοτητα 

 

μπορεί κάποιοι να είχαν πρόβλημα, δεν ξέρω, αλλά εγώ το εξελαβα ότι δεν φτιαχονται όλοι οι άντρες το ίδιο εύκολα, και ότι δεν είναι το μονο που τους ενδιαφέρει μερικούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μπερδευεις....και πολύ μάλιστα.Τί σχέση έχει η προσωπικότητα???Έναν κώλο άμα δει ένας 18 χρονος θα του σηκωθεί...νόμος!!!

Είναι η φύση κοπελιά...γίνεται αυτόματα το σύστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 18 μπορεί

 

τέλος πάντων άστο δεν επιμένω

 

απλα μερικοι που τα διαβάζουν, ξέρουν τι λεώ, απο προσωπικη πειρα

 

και όσο επιμένετε μερικοί ότι είναι η φύση του αντρα να ξεσηκώνετε έτσι, με έναν κώλο ας πουμε, απλα κάνετε κάποιους  να αισθάνονται άσχημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σορρυ κιόλας αλλά το thread είναι δικό μου χωρίς να θέλω να γίνω αγενης έχουμε σοβαρά προβλήματα εδώ πέρα.... 4 ώρες πέρασαν χωρίς πλάκα τώρα αλήθεια να πάω νοσοκομείο;

Κάποιος να μ απαντήσει σοβαρά αν θα μ βάλουν βελόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι επωδυνη να πας ναι μην το σκεφτεσε καν βασικα πηγαινε οπως και να χει γιατροι δεν ειμαστε εδω μεσα και μην ντρεπεσε ανθρωπινο ειναι.Αμα το αφησεις μπορεις να παθεις μεχρι και ζημια νομιζω στα αιμοφορα αγγεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...